TBL 11. Hafta | Oyak Renault 72 - 90 Galatasaray CC

Re: Oyak Renault - GALATASARAY

Allah izin verirse maçta olacağım.Bursa maçlarını deplasman olarak görmüyorum.taraftar olarak daha çok olup rahat bir şekilde yeneriz Renault'u.

Mutlaka kazanmalıyız Ülker maçından önceki son maçımızda. Umuyorum ki kazanacağız!

dinlensin dinlenmesin bizim oyuncularımız her maça 40 dakikasını verebiliyor fenerbahçeye bile yenilsek dahi 70 sayının altında yiyeceğimiz kesin ..

Bu maçı kazanmazsak Fener maçının okadarda önemi kalamayacağının farkındasınızdır umarım Yarına kadar başka hiç bir şey konuşmayalım önce taraftar olarak KONSANTRASYON.

Aslında bi çoğumuz derbi heyecanıyla bir anlık da olsa unutmuştuk maçı, iyi oldu bu. Derbinin anlam kazanabilmesi için mutlaka geçmemiz gereken bir viraj, umarım rahat tempoda geçiririz ve as oyuncularımızı olabildiğince dinlendirebilme fırsatını yakalarız.

Yürüyedur..

Bir şaka olmaması gerek. Ne zaman panik olsam acaba diye koçumuzun Oktay Mahmudi olduğu aklıma geliyor ve rahatlıyorum. Hayatım bonyunca ne futbolda ne de basketbolda bu kadar güvendiğim bir antrenör hiç olmamıştı.

Ligin en çok top kaybı yapan takımıyla ligin en iyi takım oyununu oynayan iki takım karşı karşıya geliyor.

Ben rahatım

oyuncularımız umarım yorgun değildir bu arada konuyla alakası yok ama karşıyaka maçınıda ertelemeyen federasyona helal olsun ne güzel arkasında duruyoruz Türk takımlarının .

Saim Karakuzu' Alıntı:
oyuncularımız umarım yorgun değildir bu arada konuyla alakası yok ama karşıyaka maçınıda ertelemeyen federasyona helal olsun ne güzel arkasında duruyoruz Türk takımlarının .

bencede şaka bu federasyon.sen değil miydin bjk nin maçını yorgunluk gerekçesiyle erteleyen.bu maçıda ertelesene ki karşıyakalıların karşılaştığı daha ciddi bir olay.bu olay federasyonun ne mal olduğunu çok güzel anlatıyor bence.

bir sey sorcam. 24 aralik bilindigi üzere noel aksamina denk geliyor. yabanci oyuncular oynayacak mi?? beni sasirtir dogrusu.