TBL 12. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 66 - 58 Galatasaray CC

Re: TBL | Beşiktaş - Galatasaray (Canlı Yayın)

Biri su yorumcuya ismimizin Galatasaray Cola Turka olmadigini söylesin.

62-56 gerideyiz son 1.21.

Şu halimize gülüyorum yenildigimz takıma bakın tek yabancı baxter 8/1 atıo o bjk bizi eziyor....Başka bir konuda yazdıgım kelime şuydu dogru zamanda dogru yerde murat özyer istifa demeliyiz diye bence dogru zaman geldi hatta geçiyor gibi..

MURAT ÖZYER İSTİFA! bir takım antreman niye yapar?hep üçlük atsin diyemi.ben antrenör olsam en azından içerden oynatırım daha az farkla yenilirdik.bizim verdiğimiz paralarla bu antrenör iş başında.yazıklar olsun!!

...Oooo Maşallah hafta 12 ve 2. mağlubiyetimizi aldık Maşallah asalım keselim başladı...Yürü be BÜYÜK GALATASARAY taraftarı...yürüyün iyi gün taraftarları...

Re: TBL | Beşiktaş: 66 - Galatasaray: 58

Biraz güclü takım sonuc yine aynı :) sımdı 10mac kazandı olur 7m$ takım kuruyosun bi zahmet kazan kolay takımlara karsı onlarıda yapmıyosanız zaten kapatalım subeyı

İmparator diye lanse edilen muhterem burayı okuyosun bılıyorum allah askına bir büyük mac kazan !!!

herkez bizi favori gösteriyordu ama olmadı geçen seneki mücadele yok takımda anlamıyom neden hayırlısı ama 4 maçlık seriden belki zorlarsak aliağa yı yenebiliriz oda belki

Re: TBL | Beşiktaş - Galatasaray

Bu takım şampiyon falan olamaz. Olmasını da istemiyorum hak etmiyorum kardeşim. Böyle saçma sapan bir oyun görmedim ya. Ben 4 tane arkadaş toplayım Beşiktaş'a karşı daha iyi oynarız. Ne savunma var,ne hücum var, hücum da herkes topu sallıyo potaya, ne bir set oyunu var. Hiçbir şey yok hiçbir şeey!! Yazık ya bu takıma destek veren seyirciye,gönül veren herkese. Bu takımda oynayan herkes çeksin gitsin.Bizler METİN OKTAY gibi oynayan oyuncular istiyoruz!! Bir daha Galatasaray erkek basketbol takıma bölümüne bir şey yazmayacağım taaa ki adam akıllı kazanmayı isteyen bir takım görene kadar! Böyle takım olmaz olsun!! Suç Sn.Özyer'in değil, Gurovic'i,Atkins'i,Graves'i bu takıma alanların!! Çok ararız Hite'yi,Gaines'i,Owens'i !! Bu takım şampiyon olacak öyle mi!! Bu maçtan sonra ümidim artık 0! Hiçbir zaman da değişmeyecek bu sezon. Ne bu takımı seyretmek istiyorum,ne de Galatasaray maçı var denilince heyecanlanıyorum.

Graves,Atkins,Gurovic,Zizicccccccc!! O formanın ya hakkını verin ya da defolun gidin!!!!!! Ah ulaaan ahh...

Bjk'yi tebrik ederim.Takımımız bugün iyi bir oyun ortaya koyamadı.Sürekli 3lüklerle maça ortak oldu.Artık önümüzdeki maçlara bakmalıyız.

bu mactan sonra takimdan bir umudum kalmadi.haftaya fb macina gidicek taraftara simdiden yazik.haftaya feneride yenemezlerse bidaha agizlarina taraftar kelimesini almasinlar.

Hocam zamani geldi degilmi

ben bu kadar ruhsuz ve disiplinsiz bir takım görmedim son dakikadaki hücümlara diyecek bie söz yok zaten eline topa alan üçlük kullanıyo Murat Özyer'in acilen istifa etmesi lazım;bu ruhsuz takımın haftaya oynayacağı fb maçını ise düşünmek istemiyorum