TBL 12. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 66 - 58 Galatasaray CC

Re: TBL | Beşiktaş: 66 - Galatasaray: 58

Öncelikle Beşiktaşlı tüm oyuncuları kutluyorum,cok iyi mücadele ettiler ve hak ettikleri maçı kazandılar.

Maç oynanırken kazanıp Özyer istifa diyenlere tepki verenler;

66-58

Özyer sağ olsun :(

...Yuh artık Gurovic'e de defol git deniliyor...Ben farkında değilim heralde bazı şeyleri kaçırdım...Gurovic şu mevkisinde Avrupa'nın sayılı adamlarından diye biliyordum...Ha yoksa Britton Johnsen'i falan mı istiyorsunuz?...

Fenermi? Yenmekmi? Dua edin gene tarihi bi fark yemeyelim!! Gerci yesekte Murat Ozyer den kurtulsak diicem, gene tepki gostericek bazilari!!

Beşiktaş'ın pota altı oyuncuları bu maçta Cevher,Adem,Ömer ünver arada bir de haluk yıldırım oynadı.Yani hiç biri gerçek pota altı oyuncusu değil.
Peki biz maç boyunca ne yaptık devamlı üçlük.Pota altını kullansak şu maçı kazanırdık.Yazık oldu durduk yere mağlubiyet...

Ruhsuz adamlar tek kelime. tek mücadele eden erdem 2.yarı neden kenarda, polat son dk´larda nasıl oynar da gününde olan zizic oynamaz. Murat Özyer polat´ı da al gurovic´i de al git.

Bu galibiyete sevindim vallahi. çünkü Türk´lerin ne yapacağını gösterdi bjkli´ler helal olsun. Galatasararay Cafe Crown'ın balon olduğunu gördük önümüzdeki 2 hafta da görmeye devam edeceğiz. İnşallah tersi olur ama hiç mi hiç sanmıyorum. Özyer gitsin gelişme liginde amerika´da oyuncu izlesin

Re: TBL | Beşiktaş - Galatasaray

Osman Aydın' Alıntı:
İmza.Haftaya da farklı bir fb mağlubiyeti ile Murat Özyer istifa edecektir inşallah.

Yok artık ya. Haftaya fb mağlubiyeti ile istifa edecek inşallah demek. Bazılarının gerçekten Murat Hoca' nın istifası için rakip takımı desteklediğine inanmaya başladım. Sadece Osman Aydın' ın değil.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":2f7scch2]Haftaya feneri yendiğimzde ne diyeceksiniz merak ediyorum

YENSENDE YENİLSENDE.

Ya allah askına sen bunun bir hesabını ver haftasını sonra sorarsın !!![/quote:2f7scch2]
Bir takım hiç mi yenilmeyecek şuanda fenerin 1galibiyet önündeyiz efes yarın yenerse 1galibiyet önümüzde olacak kötü oynadık ama 1maç kaybettik diye Dünyanın sonu değil!!

12. haftada 10 galibiyet iyi ama bu Beşiktaş'a yenilmek tek kelimeyle FELAKET .

Mac boyunca geride oynadık özellikle ilk yarı mücadelenin ''m''si yoktu ama 2. yarı mücadele edip 56 - 56 ya getirdik . Macıda kazanabilirdik ama sizin baş tacınız A.Graves resmen macı Beşiktaş'a hediye etti . Üzüntüden söyleyecek hicbir sey bulamıyorum .

Canlı anlatımda yazdığım gibi ben baştan beri Graves'e karşıyım , Graves büyük mac kazandırsa bile ben hep ona karşı olacağım . Bu kutsal formayı ona emanet edene ve o formayı giyipte hakkını veremeyen A.Graves'e yazıklar olsun ...

GO HOME ANTONİO GRAVES

Selim Aktepe' Alıntı:
...Yuh artık Gurovic'e de defol git deniliyor...Ben farkında değilim heralde bazı şeyleri kaçırdım...Gurovic şu mevkisinde Avrupa'nın sayılı adamlarından diye biliyordum...Ha yoksa Britton Johnsen'i falan mı istiyorsunuz?...
sahada isimler oynamadığı için bu tepki çok normal ben ruhsuz bir Guroviç yerine sahada son terine kadar mücadele eden amerikalıları tercih ederim

Kabul ediyorum yensende yenilsende.. Foruma uzun süredir yazmıyordum ama tak etti gercekten. Murat Hoca nasıl oluyorda Atkins'e o kadar uzun süre dayanabiliyor anlayamıyorum. Bi takımın dış şut felsefesi olabilir ama böyle okul takımı maçı gibi canı isteyen iki top sektirip topu atamaz. Şampiyonluk için ilerisi için hiçbir umudum yoktur böyle bir oyun sistemiyle.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1jqf17uu]
[/quote:1jqf17uu]

Ya allah askına adama cinnet gectırsın sen daha 5 dk önce rezilce oynamısın .

Susup sorun nerde diye düsünecegine takır takır basket oynayan takımı yencez ozaman nedıceksınız dıyorsun yen sonra sor ilk önce bu yenılgının nedenlerını bir düsün !!!

Mithat ligde tepeye oynayan 4 takım var, Fener, Efes, Telekom ve biz.. Diğerlerinin bizi yenecek gücü yok. Süpriz biz onlara kaybedersek olur.

Müthiş bir fikstür var önümüzde Murat ÖZYERİ de takımı da rahatlatacak..
Karşıyaka, Casa, Kepez, Beşiktaş...

Bu maçların hepsini 10-20 sayı arası farklarla bu takımın kazanması lazım. Bu kazanma ivmesi burda yakalanmacak ta nerde yakalanacak. Bu tip bir süpriz kabul edilemez.

Bu yazıyı Mithatın Karşıyaka bize süpriz yapabilir lafından sonra yazmıştım.

Arada silinen, taşınan yazılarımda oldu. Fakat fikirlerim hiç değişmedi sıradan takımları yenerken çakma imparatorlar yaratıldı. Şube daha öne bu kadar maddi yatırım ve isimli oyuncular görmedi. Şampiyonluk hayal edelim derken yine sıradan takım olduk.. C.Crown ve sponsorun direttiği düzene teslim olduk..

Efes, Telekom, Fener, Tek yabancılı Beşiktaş vs.. bizi hedefe götürecek yenmemiz gereken 3-4 takım var. Ama yine aynı sonuç.. Şerefli 4.lükler, ah şu oyuncu sakat olamasaydı, bu kadar ruhsuzluk olmaz, transferde şunu alsaydık... Fasarya mazaretler... Ama bir gerçek var, Aynı koç, aynı sponsor, aynı senaryo..

Saygılar,

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
[quote="Osman Aydın":20nkdbwo]
İmza.Haftaya da farklı bir fb mağlubiyeti ile Murat Özyer istifa edecektir inşallah.

Yok artık ya. Haftaya fb mağlubiyeti ile istifa edecek inşallah demek. Bazılarının gerçekten Murat Hoca' nın istifası için rakip takımı desteklediğine inanmaya başladım. Sadece Osman Aydın' ın değil.[/quote:20nkdbwo]

yenilceğimiz malum zaten bari farklı yenilelim de işe yarasın kurtulalım şu adamdan. 40sn kala mola alıo ve zamandan çalış bu maçta da neden çünkü gören bjk Gsyi zar zor yenmiş başa başmış maç desin diye.

[/quote]Yok artık ya. Haftaya fb mağlubiyeti ile istifa edecek inşallah demek. Bazılarının gerçekten Murat Hoca' nın istifası için rakip takımı desteklediğine inanmaya başladım. Sadece Osman Aydın' ın değil.[/quote]

Sen daha hala Murat Ozyer den ne bekliyosun onu bi anlasam? 3 sene, 20 milyon dolar cope gitti. Kim hatirlar 2 sene sonra Galatasarayin aldigi avrupa 4. lugunu. Birakin bu isleri artik. Ya antrenormu yok Galatasarayin basina gecicek anlamiyorum nedir bu Murat Ozyer hayranligi. Hadi Fatih Terim gibi tarihe ismini altin harflerle yazdirmis olsa 3 degil 33 sene basimizin ustunde yeri var diyicem, Murat Ozyer ne verdi Galatasaray ada bu kadar kredisi var hala!!