TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

29 Aralık 2010 Abdi İpekçi Arena
Saat 20:00

Takımımızı bu zorlu maçta yalnız bırakmayalım.Maçta geriye düşebiliriz ama biz desteğimizi hiçbir zaman azaltmadan devam ettirmeliyiz. Ligdeki galibiyet serimizi devam ettirip yeni yıla lider olarak girelim.Koçumuz ve oyuncularımıza güvenimiz sonsuz.

Re: TBL | GALATASARAY C.C. - Fenerbahçe Ülker

mesaj maçı birilerinin havasını söndürme maçı olacak.başarılar aslanlar.

Bugün maçı anlatan spikerinde dediği gibi Galatasaray taraftarı çok mutlu ve bu sezondan final hatta şampiyonluk bekliyor gerçekten şu maçta yenelim yenilelim bilemem ne olur ama tek kesin olan bir konu var oda kesinlikle bu takım terinin son damlasına kadar savaşacak ..

çok fazla önemi olan bir maç olası play off eşleşmesi hatta final eşleşmesi için geride başlamamak adına önemli, liderlik için önemli, kuşu öttürmek önemli...

tıklım tıklım olacak salon...

ama son 3 maçtırda hafif tökezliyoruz sanki özellikle defansta bazen uyumaya başladık dikkat...

%100 konsantrasyon gerekir maçtan 1 saniye bile kopmamak gerekir...

Arkadaşlar 1-1.5 saat kadar önce biletix ten aldım 2 tane bilet.Bütün alt katlar bitmişti.Biletlerin çoğu bitmiş durumda görünen o ki 1 2 güne kalmaz tamamen tükenir.Eğer halaa bilet almayıp bilet almayı düşünen varsa elini çabuk tutsun derim çünkü maça ilgi çok büyük ;)

Maçın başından sonuna kadar full konsantrasyon oynamak lazım.Ülker'de çok iyi savunma yapıyor.

Kendi adıma en çok korktuğum oyuncuları Ömer Onan çok formda bu aralar.

Ama ne olursa olsun güveniyorum Oktay Mahmudi'ye ve Aslanlarına...

Fenerin aklı varsa yarın Tofaşa yenilir en azından Tofaş almış olur liderliği biz alırsak çok daha ağır alırız!

Ne diyoduk gel fener gel..

NO FEAR!

Ukic oynamazsa kesin yeneriz. Ukic oynarsa da kesin yeneriz :) Aslanlar savaşacak. Bundan eminim..

Arman için forman için kuş avı bilmem neyi geçersek, bu maçda durumumuzu pota altı oyuncuları belirleyecek.Sadece bu maç için Oktay hocanın Rancik'den ya da Ermal'den vazgeçip Andric'i ilk 5 koyması gerekir.Rebound ve pota altı sertliğinde maksimuma ulaşırız böylece.Kısalarda ise Ukic'e nefes bile aldırmamak lazım yedeği olmadığı için hem Tutku'nun hem de Taylor'un Ukic'e boğucu bir baskı yapması lazım yarı sahada.Ukic ve pota altı hamlelerini karşılıksız bırakırsak bu maçı almamız içten bile değil.

önceden buraya girer iki satır birşey yazardık ama bu sene ygs-lys'ye hazırlanmaktan buraya aylardır birşey yazamadım.

ama 29 aralıkı aylardır bekleyen beni ne sınav ne de biletix durdurabilir :)

orada olacağım!

O zaman Marko Tomas'la Tutlu ya da Taylor eşleşir ki fizik avantajını ortaya çıkarır Tomas.Ukic'le sadece oyun kurucularımızın eşleşmesi bizim için en iyisi.

Bırakalım Oktay hocamız karar versin kimi kimin tutacağına :)

Maça heyecanı hızlı hızlı artıyo ben de :)

Maçın her anı hep destek tam destek bizden, mücadele ve hırs da takımdan olcak inşallah. Bu maçı alacağımıza %100 eminim haydi potanın aslanları!!!

Kimin kimi tuttuğunun çok da önemi yok. O dolu salondan F. Ülker'i çıkartmayalım. Taraftar olarak görevimizi yaparsak oyuncularımız gerisini getireceklerdir.

Ukic-> Evren&Caner&Shipp
Ömer, Greer-> Tutku&Taylor

olur bence Erdal :)

Bu maçta en çok çekindiğim iki şey Ermal&Luksa ikilisinin faul problemine girmesi ve Ömer Onan'ın ekstra oynaması olur.

Kaya'nın da nasıl oynayacağını, daha doğrusu hırs seviyesini merak ediyorum.

Tutku-Evren-Shipp-Shumpert-Ermal 5'i, maçın sonunu oynayacak 5'imiz olur muhtemelen.

Caner'den ve Taylor'dan da ekstra şut performansı bekliyorum :)

Günler de geçmez şimdi...

Geçen seneki maçlar bize gösterdi ki bu tür maçlarda en büyük etken kadro kalitesi değil. Öyle olsa iki maçta da Ülker' i zorlayamazdık bile. Özellikle ilk maçta tek uzunla neler yapıp, nasıl acınası hale düşürdüğümüz ortada. Şimdi geçen seneden daha kaliteli bir kadro ve hedefe kilitlenmiş bilinçli bir taraftar kitlesi var. Biz hazırız, peki ya siz?

İçim rahat etmiyor!

Bu, mac heyecanini yasamaktir belki de sakin olun :)