TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

arkadaşlar bilet az kaldı diye milletin hevesini kırmayın maça gelecek insanların maça gitmesini engelliyorsunuz farkındasanız . bilet bittiyse bitti diyelim bırakın bunu abdi ipekçide ögrensin .burda başka sitelerde ögrenmesin.yoksa gitmek isteyenler ya bilet kalmamış boş ver gitmeyelim derler sizden ricam bilet konusunu açmayın

ülkeri daha önceki senelerde daha zayıf kadrolarla bile yendik sahamızda şimdi onlar daha güçlüler ama bizde eski kadrodan daha iyiyiz onlardan farkımız biz takımız bizde yıldızla öne çıkmıyor takım oyunu öne çıkıyor takım ruhu var o yüzden kalbimde mantıgımda yenecegiz diyor oktay hocanın farkı apaçık ortada murat hocayıda çok seviyordum gerçek bir galaasaraylıydı ama bir türlü istenen başarı grafigini bulamadı koç çok önemli bir faktörmüş basketbolda oktay hoca bunu bir daha ispatladı bence en büyük övgüyü bu takıma bu ruhu kazandıran oktay hocadır inş uzun vadeli anlaşılmıştır bizi güzel günler bekliyor seneye bir iki saglam uzun transferi ile euro ligde final oynayabiliriz taraftarımız avrupa standtlarının çok üstünde çünkü içerdeki maçları rahat kazanırız yürüyedür galatasaray

keske derbideki ilgiyi avrupadaki maclarda´da göstersek.

Ben bu takima Inaniyorum fenerbahce ülkeri maymuna cevirecegizz.

Haydi Aslanlarim Haydi

Barış Gül' Alıntı:
arkadaşlar bilet az kaldı diye milletin hevesini kırmayın maça gelecek insanların maça gitmesini engelliyorsunuz farkındasanız . bilet bittiyse bitti diyelim bırakın bunu abdi ipekçide ögrensin .burda başka sitelerde ögrenmesin.yoksa gitmek isteyenler ya bilet kalmamış boş ver gitmeyelim derler sizden ricam bilet konusunu açmayın

Bence bilet olayını son ana bırakmamak gerekiyor. Şimdi adam yarım saatlik yoldan gelip, salona giremezse daha mı iyi? Biletler tükenmek üzere. Ben de bugün aldım, çok az kalmıştı. Maça gelmek isteyen elini çabuk tutmalı bence.

Bu maçı kazanırsak hem lider olacağız hem de özgüvenimiz bir vites ileri atacak. Kendi evimizde oynamamız çok büyük avantaj. Salonu doldurup gerekeni yapmalıyız. PARÇALA CİMBOMUM !

Kaan Çağdur' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":2i8sk791]Ben maç günü saat 16:00 da evden(Sarıyer) çıksam, izdihama uğramadan salona girebilirmiyim ? :)

Bende 17:30 da okuldan(Ümraniye) çıksam maça yetişebilirmiyim ?[/quote:2i8sk791]

Arkadaşlar maça erken gelmeye çalışın.Çünkü koltuk numarası olmadığı için erken gelen iyi yerde izler.Biletleride erkenden alın.
Dostum sana gelince okuldan çıktığın gibi hemen metrobüse atla,yetişirsin

Uzun bir aradan sonra tekrar bu foruma döndüğüm için çok mutluyum ve ilk mesajımda bu konuya yazmak nasip oldu öss denilen lanet bir sınav için ayrı düşmüştüm internetten kazanınca yurt için ayrı düşmüştüm ama daha sonra sağ olsunlar bu forumda da üye olan Saim abim imdada yetişti artık kuzenlerimde kalacağım o yüzden beni tekrar aranıza alırsanız çok sevinirim :) neyse biletimi aldım 2 arkadaşla geliyorum ve çok heyecanlıyım kapılar ne zaman açılır hemen geçip adam akıllı yere oturmak lazım yer bulunmaz :)

simdi fikstüre baktim da. Bu mac bence cok kritik. Bu mactan sonra da BJK, Olin Antalya gibi zor rakiplerle oynuyoruz. Fener de Efes ve Telekom ile oynayacak. Bu kritik esigi hasarsiz atlatmak lazim.

Bence bu maçtaki bir galibiyet ve getireceği hava bizi normal sezonun en üstüne taşır ki bu da seyirci avantajı demek .

Fenerbahçe yine maçtan önce yaptı hamlesini u17 maçındaki olaylar sonrası tehditvari açıklamalarıyla..
Sağduyu arkadaşlar,lütfen tahriklere aldırmayalım şampiyonluğa giden yolda kazasız,cezasız atlatalım şu maçı..
Doping olaylarınında üstünü kapatma çabası bunlar dopingide asla unutmadan haykıralım yüzlerine !

Vallah sağduyulu değilim. Benim gibi de sağduyusuz çok kişi vardır. 12000 kişiyi bir günde sağduyulu yapmaktan daha kolaydır 12 kişiyi sağduyulu yapmak. Bu yüzden FBÜ'li sporcular çarşamba günü sağduyulu olsun. Toplarını oynasın, tribünü gaza getirecek akrabalarını (!) (özellikle boyalı saçlı olanlarını) salona getirmesinler. Sarı-lacivert forma giydirdikleri 5-6 yaşındaki çocukların üzerinden delikanlılık ve rant peşinde koşmasınlar. Her pozisyonda dirsek atma oyuncu iteklemelere girmesinler sporun içinde kalasınlarr Zaten o zaman maç sorunsuz biter. Ayhan Şahenk'te ne oldu bişimi geldi başlarına? Geçen sene tribünler bir kere küfür etti mi FB'li bir sporcuya veya FBÜ'e ? Hakem anons yaptırdı mı hiç o soyu bozuk kadının hareketlerinden önce? Tekrar ediyorum herkesi sağduyulu yapmak zor iş. Olsa 87 yıllık cumhuriyet tarihinde hala vatan düşmanları bu ülkede yaşamaz, ıslah olurdu. 12000 kişi zor ama 12 kişinin sağduyulu olması kolay iş. Sağ duyulu olsunlar, önce sporcular. Taraftar zaten o duyuyu gösterecektir 5 duyusu ile.

Sühan Cem' Alıntı:
Vallah sağduyulu değilim. Benim gibi de sağduyusuz çok kişi vardır. 12000 kişiyi bir günde sağduyulu yapmaktan daha kolaydır 12 kişiyi sağduyulu yapmak. Bu yüzden FBÜ'li sporcular çarşamba günü sağduyulu olsun. Toplarını oynasın, tribünü gaza getirecek akrabalarını (!) (özellikle boyalı saçlı olanlarını) salona getirmesinler. Sarı-lacivert forma giydirdikleri 5-6 yaşındaki çocukların üzerinden delikanlılık ve rant peşinde koşmasınlar. Her pozisyonda dirsek atma oyuncu iteklemelere girmesinler sporun içinde kalasınlarr Zaten o zaman maç sorunsuz biter. Ayhan Şahenk'te ne oldu bişimi geldi başlarına? Geçen sene tribünler bir kere küfür etti mi FB'li bir sporcuya veya FBÜ'e ? Hakem anons yaptırdı mı hiç o soyu bozuk kadının hareketlerinden önce? Tekrar ediyorum herkesi sağduyulu yapmak zor iş. Olsa 87 yıllık cumhuriyet tarihinde hala vatan düşmanları bu ülkede yaşamaz, ıslah olurdu. 12000 kişi zor ama 12 kişinin sağduyulu olması kolay iş. Sağ duyulu olsunlar, önce sporcular. Taraftar zaten o duyuyu gösterecektir 5 duyusu ile.

Mirsad-kaya-ömer-kinsley agresif oyunlar.Hiçbir şey yapmasalar bile bize kötü görünür. Bu yüzden bizim dikkatli olmamız lazım.Cezayı fbli oyuncular değil bizim takımımız çeker. Hadi önceki seneler belirgin bir güç farkı vardı ama bu sene o fark yok. 12bin kişi yanlızca basketbol oynarsak kazanıcağımızı bilsin yeter.Başka şeylere gerek yok.Kaldı ki ben onların geçen seneki olayları yaşamak isteyeceğini sanmıyorum ,bu sene daha efendi oynayacaklardır.

Anıl biz 12000 sağduyusuz geçen sene rakibe ne küfür ettik ne sporcularından birini ağzımıza doaldık. Ha bayan basketbol maçı esnası Oğuz'a küfür ettik biraz. Maç öncesi klasik olarak Mirsad'a da yüklendik ama maçta bir kere bile anons olmadı FB ile hiç alakamız olmadı maç boyu. Yani sen bizim gibi sağduyusuzlardan korkma. Maç sonrası bize sportmenliği tanımlayan, öğreten sağduyulu(!) Mirsat, Ömer Onan gibi şerefi kendinden mechul insanalrdan kork

Anıl Yılmaz' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":31iki4mh]Vallah sağduyulu değilim. Benim gibi de sağduyusuz çok kişi vardır. 12000 kişiyi bir günde sağduyulu yapmaktan daha kolaydır 12 kişiyi sağduyulu yapmak. Bu yüzden FBÜ'li sporcular çarşamba günü sağduyulu olsun. Toplarını oynasın, tribünü gaza getirecek akrabalarını (!) (özellikle boyalı saçlı olanlarını) salona getirmesinler. Sarı-lacivert forma giydirdikleri 5-6 yaşındaki çocukların üzerinden delikanlılık ve rant peşinde koşmasınlar. Her pozisyonda dirsek atma oyuncu iteklemelere girmesinler sporun içinde kalasınlarr Zaten o zaman maç sorunsuz biter. Ayhan Şahenk'te ne oldu bişimi geldi başlarına? Geçen sene tribünler bir kere küfür etti mi FB'li bir sporcuya veya FBÜ'e ? Hakem anons yaptırdı mı hiç o soyu bozuk kadının hareketlerinden önce? Tekrar ediyorum herkesi sağduyulu yapmak zor iş. Olsa 87 yıllık cumhuriyet tarihinde hala vatan düşmanları bu ülkede yaşamaz, ıslah olurdu. 12000 kişi zor ama 12 kişinin sağduyulu olması kolay iş. Sağ duyulu olsunlar, önce sporcular. Taraftar zaten o duyuyu gösterecektir 5 duyusu ile.

Mirsad-kaya-ömer-kinsley agresif oyunlar.Hiçbir şey yapmasalar bile bize kötü görünür. Bu yüzden bizim dikkatli olmamız lazım.Cezayı fbli oyuncular değil bizim takımımız çeker. Hadi önceki seneler belirgin bir güç farkı vardı ama bu sene o fark yok. 12bin kişi yanlızca basketbol oynarsak kazanıcağımızı bilsin yeter.Başka şeylere gerek yok.Kaldı ki ben onların geçen seneki olayları yaşamak isteyeceğini sanmıyorum ,bu sene daha efendi oynayacaklardır.[/quote:31iki4mh]
Sıkıyorsa efendi olmasınlar bu sefer. :p Ama haklısın ne kadar tahrik ederlerse etsinler (özellikle mirsad denen kımıl zararlısı) sakin olup sahaya birşey atmamalıyız.Takım iyi giderken seyircisiz maç oynarsak çok üzülürüm.

Hüseyin Ünlü' Alıntı:
yenersek liderlik kesinmi net bir bilgisi olan varmı ?
Ikili averaja bakiliyor. Eger 2 mac henüz oynanmamissa, ilk macin galibi üstte yer aliyor bildigim kadariyla.

Sühan Cem' Alıntı:
Nokta.Ayrıca bu tarz olaylardan sonra da federasyon olayları tarafsız yorumlayıp ceza versin,fenerbahçeli gözlükleriyle değil.Her zaman her olayda suçlu ya Galatasaray taraftarı ya da sporcusu.Yok öyle yağma.Medyada da aynı hep Galatasaraylılar suçlu gösterilir zaten.Biz kör değiliz federasyon yetkilileri de maçları fb tv den izlemesin gelsin salondan izlesinler (gerçi yine de tarafsız davrancaklarına inanmıyorum onalrın bi aziz abileri var..)