TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

Peki, rahatsızlık vereceğim ama seçenekler nedir tam olarak bilet alabilmemiz için ?

Yarın alacağım bilet dilerim sıkıntı olmaz.

Ciddiyim tabiki Alison, ben böyle bir şey konusunda şaka yapmam yada ne bileyim insanlara gaz vermek gibi bir derdim olmadı hiç bir zaman. Gerçekten biletler bitmek üzere abicim, ha maç günü belki bilet satılır ama eğer maç günü bilet satılırsa emin olun fazladan bilet basmışlar demektir. Ben sizin yerinizde olsam hemen alırdım biletleri riske edilecek şey değil çünkü.

Alison eğer kredi kartı kullanma imkanınız yoksa 0216 556 98 00 numarada evin en yakın biletix'in yerini öğrenip al biletini bir an önce.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ciddiyim tabiki Alison, ben böyle bir şey konusunda şaka yapmam yada ne bileyim insanlara gaz vermek gibi bir derdim olmadı hiç bir zaman. Gerçekten biletler bitmek üzere abicim, ha maç günü belki bilet satılır ama eğer maç günü bilet satılırsa emin olun fazladan bilet basmışlar demektir. Ben sizin yerinizde olsam hemen alırdım biletleri riske edilecek şey değil çünkü.
Yok abi ben o niyetle sormamıştım zaten hani biraz kendimi avutmak açısından ama dediğin gibi yapmak şart oldu en azından pazartesiyi görmez mi biletler ?

Alison Sudol' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":2ns4wn74]Ciddiyim tabiki Alison, ben böyle bir şey konusunda şaka yapmam yada ne bileyim insanlara gaz vermek gibi bir derdim olmadı hiç bir zaman. Gerçekten biletler bitmek üzere abicim, ha maç günü belki bilet satılır ama eğer maç günü bilet satılırsa emin olun fazladan bilet basmışlar demektir. Ben sizin yerinizde olsam hemen alırdım biletleri riske edilecek şey değil çünkü.
Yok abi ben o niyetle sormamıştım zaten hani biraz kendimi avutmak açısından ama dediğin gibi yapmak şart oldu en azından pazartesiyi görmez mi biletler ?[/quote:2ns4wn74]Alison bir ihtimal bulursun ama, herkes istim üzerinde, coşmuş durumda, sence biletler bitmezmi??? Peki ya biterse, değermi sence risk almaya?
Al biletini önceden, kafan rahat olsun, paşa paşa git salona.

Ben de bugün sordum pazartesi ye biter dedi.Son yıllarda hiç böyle 2 gün öncesinden biletlerin tükendiği bir maç olmuş muydu?Umarım bu maç galibiyetin dışında insanların salona ayaklarının alışmasını da beraberinde getirir.

Son iki yıldır özellikle predziç bize karşı çok iyi oynuyor onun dışında fener in kısalarını durdurabiliriz. Kısa savunmasından çok Fener in uzunları daha çok problem yaratacak gibi geliyor bana. Ermal ve Andriç in kolay faul yaptığını da düşünürsek çok zor geçecek bir maç bizim için. Özellile hücumdaki performansımız maçın kaderini çizecektir diye düşünüyorum.

Biraz önce aldım 4 tane bilet. %55 civarında bitmiş sanırım. Kaç kişiye tekabül ediyor bilmiyorum.

Tugay Eren' Alıntı:
abdi ipekçi 11.000 olduğuna göre.
6000 civarı satılmış sanırım.
Saha içi koltuklarla beraber, 12.000 kişilik A.İpekçi.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
[quote="Tugay Eren":2fmju7me]abdi ipekçi 11.000 olduğuna göre.
6000 civarı satılmış sanırım.
Saha içi koltuklarla beraber, 12.000 kişilik A.İpekçi.[/quote:2fmju7me]
Saha içinde seyirci olcak mı peki Eyüp abi?

[/quote]
Saha içinde seyirci olcak mı peki Eyüp abi?[/quote]
Evet

o zaman 6500 civarı satılmış.
yarında 9000 olur.çarşamba fullenir. :)

Tugay Eren' Alıntı:
o zaman 6500 civarı satılmış.
yarında 9000 olur.çarşamba fullenir. :)
Öğlen saatlerinde 7000 civarı bilet satılmıştı. Bench arkası ve onun karşısındaki tribünler %90 bitmişti, pota arkalarında ise, ilk katlarda satış iyiydi, ama üst katlar daha çok boştu.

Saha ic koltuklarini Derbi maclarinda kaldiriyorlar.

Behram Tasdemir' Alıntı:
Saha ic koltuklarini Derbi maclarinda kaldiriyorlar.

Ne zamandan beri? Geçen seneki maçlarda sıkıntı yoktu, gayet de taraftarımız mevcuttu. Bu sene de saha içi biletler tükendi diyor herkes, ki az önce 4 bilet daha aldım o sıra sordum saha içi yok mu diye; satış görevlisi onlar çoktan bitti dedi.

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
[quote="Behram Tasdemir":1t30148z]Saha ic koltuklarini Derbi maclarinda kaldiriyorlar.

Ne zamandan beri? Geçen seneki maçlarda sıkıntı yoktu, gayet de taraftarımız mevcuttu. Bu sene de saha içi biletler tükendi diyor herkes, ki az önce 4 bilet daha aldım o sıra sordum saha içi yok mu diye; satış görevlisi onlar çoktan bitti dedi.[/quote:1t30148z]
Arkadaşlar, biraz zahmet edip konuyu okuyun, Şamil neler yazmış? Saha içi koltuklar açık olacak.

Yalnız gerçekten uzun süredir bu kadar ilgi gören bir maç hatırlamıyorum.Umarım taraftar olarak üzerimize düşen herşeyi yaparız.Klasik olacak ama önemli olan nicelik.Hücumda marş,savunmada ıslık (hatta korna yasak değilse çok iyi olur)olmalı her zamanki gibi.Bir de dopingçi fenerbahçe diye bağırılacak mı acaba ? =)