TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

Öncelikle sakin olalım.Bizi tahrik etmek için herşeyi yapacaklar.Hakem olayını da artık kapatalım.Bunu alevlendirmek şu aşamada bize zarar verir.

Çok iyi bir takımımız var ve bu maçta bize çok ihtiyaçları var.Lütfen bizi salondna atmak için fırsat kollayanların eline o kozu vermeyelim.

Ziya abi eline sağlık sonuna kadar katılıyorum yazdıklarına.Bunlar çirkeflerin efendisi olmuştur her zaman.Ama en azından yönetimleri hakemlerle ilgili açıklamalar yapıyor.Keşke bizim yönetim de Engin Kenerman olayından sonra tavrını koysaydı.

lütfen arkadaşlar küfür etmeyelim amigo abilerimize söyleyelim ettirmeyelim .. Oktay hocayı üzmek çok ağır gelir bana ..

yıllar sonra ilk defa bence maça favori çıkıyoruz seyirci avantajını saymıyorum oktay hoca ve takımı bizi favori yapan oktay hocaya sevgiler

Oktay hocanın ilk defa bişey istediğini düşünürsek bu haberi okuyanların duyarlılık göstereceği kesin bence. Saygı ve sevgi göstererek koyalım Ülkerciğime :p

takım çok iyi durumda Allah nazardan saklasın...

olay, patırdı çıkarıp takımın balansını bozmak ve 3-5 maç taraftarından yoksun bırakmak, Fenerbahçe'ye yenilmekten çok daha ağır bir sonuç olacaktır...

hakemdi, tahrikti falan geçelim...

top onlardayken uğultumuz Fatih'den, Güngören'den duyulsun; top bizdeyken çoşkumuz takıma güç olsun...

hocamız belkide 40 dakika bizi salonda tutmak için böyle bir istekte bulundu bence küfür edilmesin ama illa küfür edecek olanlar varsa maç bitene kadar beklesin bol bol eder maç içinde etmiyelim u 17 maçıyla ortam gerildi hakemde malum koz vermemek gerekir son yıllarda baskette maçları bitiremiyoruz taraftar olarak atmak için fırsat bekliyenler var ? uyanık olalım

Oktay hoca demese de biz tribün olarak olabileceklerin farkında olduğumuzdan, üstüne kız maçında yaşadıklarımızın da etkisi ile yoğurdu üfleyerek yiyeceğiz. Ağır küfür olmayacaktır maçta. Mehter marşı illaki söylenir o ayrı. Sahaya bişi atmak zaten olmaz.

Gene de dün dediklerimi tekrarlayacağım. 12000 kişiye akıllı ol diyip akıllı olmasını bekleyemezsiniz. 12 kişiye adam gibi topunuzu oynayın diye haberlerde mesaj verirseniz sorun daha az olur. Bu yüzden TV'lerin enkırmenleri GS taraftarına değil, FB'nin sporcularına sahada basketbol oynamasını, yönetimlerinin VİP tribününde ileri geri el kol hareketleri yaparak triplere girmemesini sağlasınlar. Mümkünse Murat ÖZaydınlı şerefsizi(*) gelmesin maça

* : 2 mayıs 2001'deki ünlü çim-yumurtalı maçtan sonra Murat Özaydın'lı, "olayı yapanları bulmak artık benim şeref sorunum" demiştir canlı yayında. O günden beri de o olayı yapanları bulmadığı sürece, kendi tabiri ile "şerefsiz biri" olarak yaşayacak. Bu yüzden burada hakaret yok. Onun dediklerinin hatırlatması var.

örnek bayanlar cumhur başkanlıgı kupasında taraftar olarak yarı yarıya fazlaydık sahaya yabancı maddeler atılmasaydı fenere kupayı zehir ederdik sayıca fazla oldugumuz için bir iki kere bize küfürlü tezahurat yaptılar misliyle cevap verdigimiz için bir daha bize küfürlü tezahurat yapamamışları çok ince bir anektoddu bu

Malesef bazı küçük tavizler verdiğimizi öğrendim, genede basının bu denli ortamı gerdiğini düşünürsek verebileceğimiz en küçük tavizi vermişiz diyebilirim. Heleki il güvenlik kurulunun akıllara zarar isteklerini duyunca insan. Neyse taraftar hakedene hakettiği desteği verecektir hiç bir şekilde bunu engelleyemeyecek "HİÇ KİMSE".

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Malesef bazı küçük tavizler verdiğimizi öğrendim, genede basının bu denli ortamı gerdiğini düşünürsek verebileceğimiz en küçük tavizi vermişiz diyebilirim. Heleki il güvenlik kurulunun akıllara zarar isteklerini duyunca insan. Neyse taraftar hakedene hakettiği desteği verecektir hiç bir şekilde bunu engelleyemeyecek "HİÇ KİMSE".
Ne gibi tavizler ?

Şamil Turançiftçi' Alıntı:

daha önce ahmet cömertteki gibi karşı tiribüne taraftar alınmaması gibi degil sanırım yönetimimiz çok pasif bu konularda malesef rakip bastırıyor kural koyduruyor evsahibiyiz istedigin yere taraftar oturtamıyorsun

Bende herkes gibi galibiyete şartlandım inanıyorum...
Lakin tersi bir durumdada sakin olmak lazım hiçbirşey kaybetmeyiz...
desteklemeye devam......

arkadaşlar tahriklere kapılmayın boş tribünlere oynatmak için fenerbahçeli oyuncuların tahriklerine kapılmayın hedefleri boş tribünlere oynamak baktılar yeniyoruz fark açmaya başlarsak hemem tahrik yapıyorlar

maçta olay çıkmaması için lütfen herkes elinden geleni yapsın. sahaya yabancı madde atan olursa uyaralım. ülker deki bazı arkadaşlar (ömer onan , mirsad gibi) ortamı germek için tuhaf hareketler yapacaklardır. Bunlara prim vermeyelim.

O salonu "Bu sene baskette tarih yazalım, Re re re Ra ra ra, Teker teker geçiyoruz turları" vb tezahüratlarla cehenneme çevirelim ! Saha içerisine girerek ya da yabancı madde atarak değil !

Hatta internette gördüm güzel bir beste yapılmış salonlara özel..

YeniBeste

Yüreğimizde büyük aşkınla,
Koştuk senin için salonlaraaa
Haykırıyoruz sevdamızı
Her nefeste daha da fazlaa

Zaferler senin ruhunda var!
Haydi Bastır GALATASARAY !!

Son yaşanan olaydan sonra salona cep telefonu ve anahtar almama gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

Ona göre hazırlayalım kendimizi...