TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

SAHA İÇİ TRİBÜN OLMAYACAK

Son olarak U17 maçında yaşananlar da göz önüne alınarak herhangi bir olayın daha yaşanmaması için önlemler alınıyor. Bu dev maçta taraftarların oyunculara biraz daha uzak kalmasını sağlamak amacıyla saha içinde tribün olmayacak. Bu nedenle de salona alınacak taraftar sayısı azalmış olacak.

hurriyet.com.tr

Sinirden kuduruyorum şu an!

Lanet olsun be!!!!!

Cem Diken' Alıntı:
bence sadece pota arkasıdır taraftar alınmayacak yerler.

Evet pota arkasında herhangi bir bariyerde yok orası birde 4. ve 5. blokların bir kısmı boşaltılabilir (hakemler o iki blokun arasından girip çıkıyor malum ligin ilk maçında da böyle bir uygulama olmuştu).Yani saha içine hiç seyirci alınmaması gibi bir durum yoktur ama saha içi koltuklar üzerinde de bir oyun oynanmış olabilir yine de

Ntv olayların üzerine benzin dökerek bu maçın nerdeyse seyircisiz oynanması için mücadelesine vargücüyle devam ediyor resmen.

Biz bu filmleri çok gördük.. Bence herkes kendisini en kötüsüne karşı hazırlasın..
Ayhan Şahenk zamanlarında böyle konuşuyorduk burada.. Bir gün Telekom maçına gittik kırmızı koltuklar kapalı. Sene sonuna kadar da açılamadı.. O zaman da insanların kombinesi vardı ve o zaman da başkan (!) Adnan Polat'tı ve taraftarın hakkı bir gram savunulmadı.
Karşımızda yürütme var.. Fener destekli federasyon, polis, il güvenlik kurulu bilmemne..
Arkamızda kimse yok.. Maça Ahmet, mehmet , halil olarak, sıradan vatandaşlar olarak gidiyoruz..
Ne kombinesi olan bir şeye itiraz edebilir, ne polisten gereksiz cop yiyen..
Kimse, kimseye dert anlatamaz..
Bir de Fenerbahçeliler salonun önüne gidip takımımıza destek verelim diyorlarmış..
Umarım öyle bir hata yapmazlar.. Kimin kime destek vereceği belli olmaz çünkü.

Cidden keyfi kaçtı herşeyin. Nerde yarı yarıya karşılıklı tribünler.
Maç başlamadan salon boşalır bu ortamda. Gerdikçe geriyorlar.
Kimse kimseyi kandırmasın bu ortamda bu kadar beyinsiz insanın olduğu ortamda herşey olabilir.
Lanet olsun.

Galatasaray Yönetimi gene sınıfta kalmış...

Hakan Üstünberk'e soru moru sormayalım bu nane becerebilecekleri yok.

Ben maça kadar forumun bu üst kısımlarına gelmeyeyim yine..
Aşağılarda gezineyim, sinirleniyorum durup dururken..
Maç sonrası zaten forum ayağa kalkacak maalesef..

Ben kardeşimi alıp maça gidiyorum aman çocuk eğlensin diyorum, kimden çıktığı belli olmayan insanlar ortamı geriyor,salak saçma konuşulur oluyor bir anda.Taraftarın boşaltılabileceğini vs konuşuyoruz şimdi.

Madem öyle yapıyorlar bende açık söylüyorum ben o salonun önünde fenerli görürsem pis olay çıkartırım madem saha içini böyle yaptılar ben işimi saha dışında görürüm ozaman.Bana jop sallıcak polisinde alnını karışlarım görürüz ozaman el mi yaman bey mı yaman! İçeridede takımı zorda bırakıcak tek tepki verirsem şerefsiz evladıyım.

Ben kaç yıldır üyeyim burada hemen herkes bilir beni bir kez olsun bu şekilde konuşmuşluğum yoktur benim ancak bizi bu denli sahipsiz,etkisiz bırakıp ,çakallara maskara ediyorlar ya yazıklar olsun diyorum sadece.

U 17 maçında sahaya giren 10 kişinin cezasını kim hangi hakla bana çektiriyor bunu anlamıyorum?

Basketbolu da iğrenç, pis ezeli rekabetinize alet ettiniz sonunda. Alın rekabetinizi şimdi bi tarafınıza sokun. Murat yazmış işte nerde yarı yarıya 2003 play off maçları?

İtidal'de fayda var Hürriyetin haberi dğru olmayabilir en azından tam olarak doğru olmayabilir aynı habere göre Engin önce bizim taraftarı salondan atmış sonra yanına getirtmiş azarlamış falan hatta tütün ve alkol'ü yasak etmiş.Geceleri de tedbil-i kıyafet edip dolaşıyormuş aramızda.

valla bilet almış olsam saha içinden çok büyük olay çıkarırdım!!! Çıkaranlarada destek olacam...

Ne lan bu! Fenerasyon bari sitesine de slogan olarak herşey Fenev için yazsın...

eğer kombinesi olan ve saha içi bileti alıp oraya kimse oturamassa, taraftarın hakkını savunamassan yine orda.. açık ve net..

Git Adnan Polat, git..

Arkadaş neden hep bize böyle yapılıyor daha maça günler kala kafalarına göre insanların hakkını engelliyorlar.Onuda geçtim seyircinin sahaya etkisini azaltıyorlar.Kimsenin böyle birşeye hakkı yok!! Ama bizimde hakkımızı kollayan birileri yok lanet olsunki !! Gerçekten çok üzlüyor insan böyle çaresiz kalınca :oops:

Bu yönetim ne işe yarar arkadaş?

Halen bekliyoruz. Kulüpten resmi bir açıklama gelecek mi diye ? Saha içi tribünleri ile ilgili kesin bir açıklama yok. (yöneticilerin de pek umrunda değil gibi bir hava var) .
Basın ve tv kuruluşlarıda maçta olay çıkması için elinden geleni yapıyor ve ortamı geriyorlar. NTV Spor - spor servisi programında her sabah çıkan enteresan insan bile diyor ki : maç seyircisiz oynansın !!!

Atmosferle pek alakası olmayacak ama bir şey sormam gerek Pendik'ten 500 T ile geleceğim nerde inersem en kısa yoldan Abdi İpekçi'ye ulaşabilirim ?