TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 87 - 71 Türk Telekom

Re: TBL 12.Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Türk Telekom

İmkanı olan herkesin bu maça gelmesi gerekli arkadaslar,bu takım fazlasıyla desteği hakediyor.Maç saati forumda yazan İstanbullulara no post verilsin :)

Çok zor maç.İyi bir seri yakaladık bu maçtada bunu devam ettirmeliyiz.

Maç seyircili. Lütfen gelebilen, takımı desteklemeye gelsin. Sahadaki o mücadeleyi görsün.

bu hafta futbol maçı yok.eh bir zahmet gelirsiniz herhalde.

yeneceğiz...

maç ipekçide

Eren Bekdemir' Alıntı:
[quote="Turgut MEMISOGLU":wg7y3rn7]mac pazar gunu saat 14:00 da

13,30 da...fener maçı var bizden sonra pişti olmayalım diye yarım saat geri çekdiler herhalde.[/quote:wg7y3rn7]

Keşke 6 gibi falaan olsaydı.Maçı izliyemeyeceğim ne yazık ki.. :(

dimi canberk biz-fener kardeş kardeş izlerdik.jimnastik kulübünün taraftarlarınıda çağırırdık malum maç onların.

Maçımız 14:00'te. Onlarınki 20:00'de. Pişti olunacaksa onlar düşünsün. Bizim salonumuz dolu olacak çünkü.

Eren Bekdemir' Alıntı:
dimi canberk biz-fener kardeş kardeş izlerdik.jimnastik kulübünün taraftarlarınıda çağırırdık malum maç onların.

Pardon fenerin maçının 8 de olduğunu bilmiyordum

Bugün kazandığımız maç sonrası Telekom maçı bana göre daha rahat geçer ama bunun bir şartı var o da seyirci. Bu maça hepimiz gitmeliyiz salon tıklım tıklım olmalı. Tahkim'den yarın gelecek güzel bir karar neşemizi ikiye katlar.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maçımız 14:00'te. Onlarınki 20:00'de. Pişti olunacaksa onlar düşünsün. Bizim salonumuz dolu olacak çünkü.

daha 2 saat öncesine 13.30 du.federasyon işte şeyi rahat durmuyor.abi temmenni mi yoksa bildiğin birşey var mı?

sınavlarda bitiyor..
13.00'de de olsa 13.30'da da olsa 14.00'de de olsa ordayız :p

Eren nerden bileyim salonun kesin dolu olacağını. Emrimde 10000 adam yok değil mi? :)

Temenni tabiki ama eminim de.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Eren nerden bileyim salonun kesin dolu olacağını. Emrimde 10000 adam yok değil mi? :)

Temenni tabiki ama eminim de.

Çok güldüm bu tepkine Kerem :) Müneccim misin yoksa ?

Maça gelirsek,paketin 1.ci ayağını kazanarak güvenimizi tazeledik ve Telekom maçına büyük bir özgüvenle çıkacağız..

Teknik olarak uzman olmadığım için temennilerim,şanslı olmamız ve herşeyin savunmadan başlayacağını unutmamamız..Hücumda zaten günümüzde olduğumuz zaman sorun yaşamıyoruz.

Son olarak 3000-4000'e yakın taraftar olacağını düşünüyorum..