TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 87 - 71 Türk Telekom

Re: TBL 12.Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Türk Telekom

Kerem SEÇER' Alıntı:
Eren nerden bileyim salonun kesin dolu olacağını. Emrimde 10000 adam yok değil mi? :)

Temenni tabiki ama eminim de.

ya ne bilim abi öyle söyledin ki..her şey hazır..hani belki özel bir hazırlığınız vardır üni olarak.

Yahu FB İpekçi'de oynuyor biz niye tek taraflı tribünü olan bir salonda oynuyoruz? Derhal düzeltilmeli bu hata.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Yahu FB İpekçi'de oynuyor biz niye tek taraflı tribünü olan bir salonda oynuyoruz? Derhal düzeltilmeli bu hata.

Kerem Abi bence o kadar da farketmez İpekçi yada Cömert.Zaten maça gelecek taraftar ne kadar üzücü olsa da en iyi ihtimalle Ahmet Cömert'i anca doldurur.

Bir de tabi ezeli rakiplerin taraftarlarının maça gelirken bizim çıkmamız,metrobüs vs. gibi ortamlarda karşılaşmamız mümkün olabilir aynı salon olursa.

Son olarak da insanların ayağı alışsın Ahmet Cömert'e de Engelsiz Aslanlar'ın maçına da gelirler belki hem bundan sonra :)

yönetim hakkında kaygılarım artıyor...mantıklı bir açıklama yapılmalı.oyuncular bile istemez yahu orayı.

Eren Bekdemir' Alıntı:
Tolga Kaplan":25ej2zr3]Maç Ahmet Cömert'teymiş.. [url="http://www.galatasaray.org' Alıntı:
http://www.galatasaray.org[/url]

ilkel bir salonda izleyeceğiz demek ki!

2000 kişi gelirse ne olucak ne kadar akıılı bizim yönetim ya ne akla hizmet ipekçiden çıkarlar.[/quote:25ej2zr3]

Salonun ilkel olup olmamasını bilmem ama bu maçta Ahmet Cömert'te takımın tribünden çok iyi bir destek alacağını çok iyi bilirim..

Gazanfer kaç yıldır maçlar Ahmet Cömert'te olsun diyen belli bir kesim var zaten. Onlar ayaklarının alışık olduklarını söylüyorlar hep. Tabi göremiyoruz.

Ayrıca bunu benden duymak zordur ama biz İpekçi'yi doldururduk Telekom maçında ;)

tugay kafamı yukarı kaldırıp bakasım gelmiyor o derece...zaten giriş apartman girişi gibi.

skorbordda oyuncu numaraları 1 den 12 ye kadar filan işte.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Sabah Gs Tv'de Cem Hoca bunun nedenini söyledi.

Bir haftadır bu salonda çalıştıkları için takım potalara alışmış, antremanlarda hep bu potalar kullanıldığı için ve bu maçın provası o salonda yapıldığı için İpekçi'ye almamışlar..

Haftaya İpekçi'de oynayacakmışız.

Valla madem öyle düşünülmüş maça sadece kemik tayfa gelse yeter. Ben arkadaş grubumla gelecektim ama Ahmet Cömert'te olursa malesef kimseyi getirmeyi düşünmüyorum. TV başındayız artık.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Gazanfer kaç yıldır maçlar Ahmet Cömert'te olsun diyen belli bir kesim var zaten. Onlar ayaklarının alışık olduklarını söylüyorlar hep. Tabi göremiyoruz.

Ayrıca bunu benden duymak zordur ama biz İpekçi'yi doldururduk Telekom maçında ;)

Kerem Abi bunu da benden duymak zor ama biz Abdi İpekçi'ye Fener maçında bile 10000 kişi getirebildiysek,Telekom maçına başka hiçbir branşın maçı olmamasına rağmen en fazla 3000-4000 kişi gelir zaten.

Bu konuyu uzatmak istemiyorum ama yanlış düşünüyorsun. Yukarıda benim yazdığım gibi bir sürü insan gelmeyecek, gelmek istemeyecek maça. Eski Açık ve Kapalı tribünü kapsayan taraftar gelecek sadece.

Ayrıca madem potalara alıştık tekrar İpekçi'ye dönmenin bir manası olmaz. Diğer maçlarımızda çok seyirci olmayacak zaten.

Eren Bekdemir' Alıntı:
tugay kafamı yukarı kaldırıp bakasım gelmiyor o derece...zaten giriş apartman girişi gibi.

skorbordda oyuncu numaraları 1 den 12 ye kadar filan işte.

Eren, bu salona çok kez gittim. Açıkçası en iyi tribün desteğinin bu salonda sağlandığını düşünüyorum. Çünkü hiçbir maç İpekçi'deki Fülker maçı gibi olamaz.

Zaten kendi salonun yoksa verilen kararlara boyun eğmek zorundasın. Diyeceksiniz ki neden Fülker orada oynayacak, bunu sorarken cevabını da en az soru kadar iyi biliyorsunuz...

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bu konuyu uzatmak istemiyorum ama yanlış düşünüyorsun. Yukarıda benim yazdığım gibi bir sürü insan gelmeyecek, gelmek istemeyecek maça. Eski Açık ve Kapalı tribünü kapsayan taraftar gelecek sadece.

Ayrıca madem potalara alıştık tekrar İpekçi'ye dönmenin bir manası olmaz. Diğer maçlarımızda çok seyirci olmayacak zaten.

Kerem Abi haklısın belki doğrudur da İpekçi olsaydı gelmeyecek ama Ahmet Cömert olduğu için gelecekler de olacaklardır.

Zaten çok da önemli değil,nerde ne yapacağını bilen taraftar grubu gelsin,takımı güzelce destekleyelim gerisini oyuncularımız halleder zaten.

bende 2-3 arkadaşımla gidecektim ama artık hevesim filan kalmadı...en iyisi evden olucak.

Fenerbahçe Ülker maçında ' Özyer İstifa - İstanbul'lu hoca istemiyoruz..'' şeklinde tezahüratlar oldu maç sonunda..Murat Özyer için dönüm noktası maçlardan biri olacaktır bu maç, Telekom kariyeri için..Kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır..

Takım savaşıyor ve karakterli bir oyun ortaya koyuyor. Geçtiğimiz sezonlarda Telekom maçları da dahil olmak üzere tepe grup ile oynadığımız tüm maçlarda takımın şansı olmadığını düşünen ve bunu yaşayarak deneyimleyen biri olarak, ilk kez bu maç öncesi umutluyum. Pota altında sıkıntılıyız evet, Dudley - Lang - Hüseyin Beşok - Ümit Sonkol'a karşı tek beş numaramız Fatih Solak. Rancik ve Wilkinson da ona yardımcı olmaya çalışacaklar. Büyük bir üstünlükleri var fakat bu takım savaşıyor ve savaşan her takım sonunda kazanır bana göre. Bu kazanç her zaman galibiyet olarak kendini göstermek zorunda da değil zaten.

Serkan Erdoğan oynamayacakmış.

Kaynak: Turkbasket Murat Özyer röportajı