TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 87 - 71 Türk Telekom

Re: TBL 12.Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Türk Telekom

Bizim maç niye erken oynanıyor, saat 14.00´de. Bari 15 - 17´ de oynansaydı. Yönetim isterse maçın saati degiştirir. Seyirci istiyorlarsa maçın saatini mutlaka değişmesi lazım .

Bu maçı alırız diye düşünüyorum ama Hüseyin Beşok'un Galatasaray potalarına sayı bırakacak olmasını hiç istemiyorum...

vallah türkiyede yasasam mac hangi salonda olursa olsun bu takim icin gitmeye calisirdim.. mahv oldum bu gurbette...´bence macin bu haftada ahmet cömertte oynanmasi iyi olacak... cunkü alisti takim oraya.... tek korkum oyuncularimizin eger salon dolarsa... dolu tribün önünde oynamayi, fener maci haric alisilmamasi yüzünden birden taraftari görünce konsentrasyon kayibina ugramalari....

ama lütfen maca gitmeye calisin... cem akdag demis zaten... ne kadar dogru bilemem ama... ahmet cömertteki son macimiz olacak diye.. siz gitmedikce ben burda üzülüyorum...

umarım farklı bir galibiyet alırız.telekomun senelerdir bizi şansıyla yenmesinden bıktım.tutku,dudley ve serkana dikkat.bu adamlar bize karşı anormal yüksek şut yüzdesiyle oynuyorlar.özellikle tutku bütün maçlarda kötü oynar.gelir bize karşı 25-30 sayı atar.umarım iyi savunma yapar ve farklı kazanırız. :)

Şimdi bu maç ne zaman resmi sitede 26 aralık pazar yazıyor ama 26 aralık cumartesi :roll:

Abdi İpekçi'de olsa biz o salonu doldururduk, Fener maçı gibi aldırırdık ayrıca.
Başkalarının maçı var diye bizi salondan kovuyorlar, hiçbir şey yapamıyoruz. Acizliğin bu kadarı..

ayhan şahenkde olsaydı bari.. En azından İstanbul'un Ortasında sayılacak bir yerde. Ahmet cömert demek, anadolu yakasından kimse maça gelmesin gibi bişi.. Üstelik gerçekten o salona hiç ısınamadım. Bir sporcunun da ısınacağını sanmıyorum. antrenman salonu olabilir ancak.

2000 taraftar gelse, 3000 binde polis olsa demekki en az 5000 kişi olacak demektir ahmet cömertte.;)

sürekli bi engel çıkmıştı bir türlü kısmet olmamıştı sezonu telekom maçıyla açmak hüseyini de görmek kısmetmiş =)

ahmet cömert nerdedir nasıl gidilir hiç bi fikrim yok :)
ama öğrenilir tek sorun biletler olucak sanırım :S umarım bi şanssızlık olmaz :p

metrobüse bindikten sonra şirinevler durağında inip ister taksiye 3-4 lira anca yazar...ister yürüyerek E-5 kenarından(tehlikeli) 7-8 dk da salona varabilirsiniz...

biletler ise biletix olmaz.oranın bağış fişi gibi birşey var 5 tl gişeden onu veriyorlar.

Pazar Günü Ahmet Cömert'teyiz!

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi 12. Hafta maçında 26 Aralık Pazar günü, saat 14:00?de, Ahmet Cömert Spor Salonu?nda Türk Telekom?la karşılaşacak.

Mersin BŞB. galibiyeti ile puanını 5?e çıkaran Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nde son sırada yer alırken, Fenerbahçe Ülker?e kendi evinde 68-70 mağlup olan Türk Telekom ise 17 puanla lige 6. sırada yer alıyor.

Galatasaray Cafe Crown, Fenerbahçe Ülker maçında aldığı seyircisiz oynama cezasını tamamladığı için izleyicilere açık olacak mücadelede, tüm Galatasaray Taraftarlarını tribünde yerini almaya davet ediyoruz.