TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 87 - 71 Türk Telekom

Re: GALATASARAY-Türk Telekom (Canlı)

Emrah Bakın' Alıntı:
En büyük teşekkürü Murat Özyer hak ediyor...
Bir ara maç gitti sanmıştım, oyuna el koydu :)

İmparatora Tessekurler bizde yaptıgı sacmalıklarına T.T da devam ederek macı kazanmamızdaki en büyük katkı saglayan kişidir

Erdal Can İçelli' Alıntı:
[quote="Emrah Bakın":jj7efdkz]En büyük teşekkürü Murat Özyer hak ediyor...
Bir ara maç gitti sanmıştım, oyuna el koydu :)

Emrah Abi oyuncular yeteneksizse Hoca bi yere kadar[/quote:jj7efdkz]

Erdal,

O oyuncuları ben seçmedim. İki yıldır karavana atıyor yabancı seçimlerinde.

playoffa kalırsak final oynama ihtimalimiz var die düşünüyorum bu sinerjiyle tabiki eşleşmeler belirleyici olucak:D

87-71 kazandık sahada gerçekten bir Galatasaray ruhu vardı. İnanan insanlar vardı. Bu takıma bir taviye daha yapılırsa çok hoş olur. Helal olsun Galatasarayım 4 te 4 yaptık.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Erdal,

O oyuncuları ben seçmedim. İki yıldır karavana atıyor yabancı seçimlerinde.

Nar misali

Aykun Alan' Alıntı:
Silinen 5 puan verilsin biz play offa kalırız.

O beş puan silinse play-off potasının sadece iki galibiyet arkasında kalıyoruz sanırım. Uzun zamandır söylüyorum, o beş puan silinirse, ki seve seve silecekler, biz play-off yaparız; yapılacak iyi iki transfer yardımı ile de tahmin bile edemeyeceğimiz başarılar kazanabiliriz.

Tesekkurler Aslanlar

Böle karakterli oyuncular bulmak herkese nasip olmaz.Murata nekadarda kızsak oda bu takım ıcın ter dokuyor

Cevherim fatihimi sevmeyen ölsün ....

Tribünlerede ayrı bir parantez açmak lazım. Takıma destek oldular. Tüm maç etkilerini hissettirdiler. Başkan ve yöneticiler maçtaydı. Maç sonrası tüm takımı tebrik ettiler. Destek gördükçe bu takım eminim ligde kalacaktır. Karar ne olursa olsun.

Fatih çok güzel oynadı. Bildiğimiz hatalarınıda yaptı. Ama katkısı tartışılmazdı. Isınmaya başlıyor bence, sayılarından çok savunması önemli benim için, 14 sayıda atayım yanına derse daha ne denilebilir. Evet hücumda harika bir 5 numara değil. Ama bizim sorunumuz hücum değildi zaten çok ribaund vermemiz. İçeriden çok baskı yememizdi. Bu hafifledi. Dış oyuncularımız daha sert savunma yapabiliyor bu şekilde, gerçekten çok güzel bir oyundu. Düştüğümüz anda bence hocamız belli bir süre beklemeyi seçmekle doğruyu yaptı. Sahaya etkisini hissettik maç içinde ve bu galibiyet bence bizi dahada hırslandıracaktır.

Erdal sorun oyuncular değil aslında...
Presi öyle bir yerde kaldırdıki nefes aldık...
Ayrıca Wilson nasıl bir oyuncudur bilmem, çok fazla izlemedim ama onu bugün hem 3 numarada oynattı, hemde bu kadar kötü oynadığı bir günde en kritik anlarda yine sahaya sürdü...
Mallet ve Hüseyin olmasa tarihi fark yerlerdi...
Bir sistemi her zamanki gibi, sadece üç sayı üzerine kurulu...Serkan olmayınca, Tutku formsuz olunca, Bekir'i yeterince kullanamayınca bir tek Mallet ile buraya kadar....
....................
Bu arada Aslanların hakkını verelim, bugün en kötü oynayan Murat bile öyle bir yerde devreye girdiki...
-5 verilsin play-off değil, ligi ilk 6 da bitiririz, buraya yazıyorum...

Ben Özyer'în bu maçı kaybettiği için üzüldüğünü düşünmüyorum.

Emrah Abi -5 kalkarsa bizim oyuncuların üstüne rehavet çökeceğinden de korkmuyor değilim.En azından 1-2 hafta daha geç açıklanması bizim lehimize oluyor gibi.

Yaren BATİN' Alıntı:
YERLİLER 25
YABANCILAR 11
ikinci yarı 30 sayı yabancılar ;) taktik
30 demiştim 41 sayı attı yabancılar ikinci yarı 41 kere maşallah takıma jasa nın ilk yarı sayısı yoktu ikinci yarı 19 :p

Karşı tribündeki oyuncularımızın olduğu pankart müthişti.Yapanların gönlüne,emeğine sağlık.

Şu anda bu galibiyetle 7 puan olduk.Daçkanın 12 üstündeki 2 takımın 14 galibyeti var.Yarın cezamıza yaptığımız itiraz karara bağlanacak.Eğer 5 puan verilirse 12 puana ulaşacağız.Tahminimce maximum 2 galibiyet sonra düşme potasından çıkıyoruz.

Burak Barut' Alıntı:
Ben Özyer'în bu maçı kaybettiği için üzüldüğünü düşünmüyorum.

Emrah Abi -5 kalkarsa bizim oyuncuların üstüne rehavet çökeceğinden de korkmuyor değilim.En azından 1-2 hafta daha geç açıklanması bizim lehimize oluyor gibi.

Bu konuda haklısın...Aynı şeyden bende korkuyorum...