TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 87 - 71 Türk Telekom

Re: TBL 12.Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Türk Telekom

Anlamadığım Abdi İpekçiye dönmedik mi biz neden Ahmet Cömert yazıyo ya da 26sı cumartesi iken neden pazar yazılıyo...

Yanlış yazılmış. Maç 27'si Pazar günü.

Sühan Cem' Alıntı:
ayhan şahenkde olsaydı bari.. En azından İstanbul'un Ortasında sayılacak bir yerde. Ahmet cömert demek, anadolu yakasından kimse maça gelmesin gibi bişi.. Üstelik gerçekten o salona hiç ısınamadım. Bir sporcunun da ısınacağını sanmıyorum. antrenman salonu olabilir ancak.

2000 taraftar gelse, 3000 binde polis olsa demekki en az 5000 kişi olacak demektir ahmet cömertte.;)

sühan, takım orda oynarken bizim kurtarıcımız deniz otobüsü idi..
salon, bakırköy deniz otobüsü iskelesine çok yakın..
taksiyle 5-6 lira anca yazar..oradan geçen bir toplu taşıma aracı varsa ben bilmiyorum.. maça gideceksen en kolay yol bu anadolu yakasından geleceklere..
gerçi pazar sabahının köründe trafik falan olmaz.. arabayla da gidilir..

Bilet derdiniz olmasın bence. Çok rahat bulursunuz. Karşı tribünlere seyirci alınmadığı Galatasaray- Fenerbahçe bayanlar derbisinde bile boş yer vardı az da olsa. Bu maça çok da ilgi olmaz diye düşünüyorum.

Bol skorlu bir maç olacağa benziyor. Güzel basketbol izleyebiliriz. Heyecanlı bir maç olacak. Hüseyin Beşok'a ve Murat Özyer' e rakip olmak ilginç olacak doğrusu. Ben de siftah yapacağım inşallah.

Ben bir kere izlemiştim bu filmi...

Galatasaray-Fenerbahçe bayan basketbol maçına gidenlerde izlemiştir.

Az bir yer ayrılmış bize terorist gibi muamele görüyoruz.Lan desek polis alıcak korkusu "sen varya sen" bestesini bile söliyemiyoruz.

Maça gideceğim kesinleşti.Yarın Ahmet Cömertte olacağım.
Maça gelirsek maçın bizim açımızdan kilit oyuncusu Evren Büker ve Mike Wilkinson olacaktır.Darius'un Tutku'yu yavaşlatacağından hiç şüphem yok.Pota altında Dudley-Hüseyin ikilisini kilitlersek bu maçı kazanırız.

Yarınki maçta takımın savaşarak taraftarının önünde telekomu devireceğini düşünüyorum..

Ve içimde garip bir heyecan var sanki yıllardır görmediğim yakın akrabalarımı göreceğim gibiyim.Murat hoca ve Hüseyin..iki aslan parçası iki can ,
canımız..

Biz kazanırsak Telekom da radikal değişiklikler olabilir...
Murat Özyer aşısı tutmadı...
Owens ve Wilson hatta Lang yolcu kervanına katılabilir...
Wilson'nın yerine de özellikle geçen sene ilaç olan Bajramovic gelebilir, şu an boşta...

erdal maçta ararım seni görüşuruz...bu arada gsbasket olarak hangi tarafta oluncak ahmet cömertte.

dscn1076k.jpg

Bir terslik olmazsa yarın tribünde..

Gazanfer Tosun' Alıntı:
27.12.2009
Abdi İpekçi Spor Salonu

Bu oyuncular desteği hakediyor !

beyler yanlıslık olmasın maç ahmet cömertte diye biliyorum galatasray.orgta öleyazıyo maç ipekçide mi cömertte mi ? net biligiyi paylaışalım ?

taraftarımızın desteğiyle umarım farklı bir galibiyet alırız.acımak yok.bu sefer bal şans gibi kavramlara izin vermeden telekomu yeneceğiz.bizim maçlarda devleşen dudley ve tutku açığa dikkat.

Emre Bülent Can' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":1ao54hjm]27.12.2009
Abdi İpekçi Spor Salonu

Bu oyuncular desteği hakediyor !

beyler yanlıslık olmasın maç ahmet cömertte diye biliyorum galatasray.orgta öleyazıyo maç ipekçide mi cömertte mi ? net biligiyi paylaışalım ?[/quote:1ao54hjm]

Maç kesin olarak Ahmet Cömet`te

sultAns mükemmel işlere imza atıyor, elinize sağlık gene süper olmuş.

Yine düştük yollara...

Ersev Abi 1-2 maç içinde yapmayı planladığımız şeyi siz gerçekleştirmişsiniz,elinize sağlık gerçekten.sultAns'ın da katılımıyla tribünlerde iyi olacaktır bugün ona eminim.

Sizden bir ricam pankartın oyuncuların sürekli görebilecekleri pota arkalarına asılması.

Sanırım o karşı tribün boş kalacak.1 sayfa önceki Kareografi kaplamış tribünü.: )