TBL 13. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 86 - 97 Galatasaray CC

Re: TBL 13.Hafta | Beşiktaş C.T - Galatasaray

Bu maç D-Wash`ın maçı olmalı.Savunmada Chatman ve Engin`i durdurursak maçı alırız.Ama bu mçaçta Guard`larımızın çok çok iyi oynaması lazım

can oynamazsa guard rotasyonumuz sıkıntıya uğrayacak. wash oynarsa büyük ihtimalle kenarda wilkinson bekleyecek bu da fatihe yük bindirecek.

Sühan Cem' Alıntı:
can oynamazsa guard rotasyonumuz sıkıntıya uğrayacak. wash oynarsa büyük ihtimalle kenarda wilkinson bekleyecek bu da fatihe yük bindirecek.

can yokmuş galiba fcn de öyle yazıyor...

Eren Bekdemir' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":bu87mulo]can oynamazsa guard rotasyonumuz sıkıntıya uğrayacak. wash oynarsa büyük ihtimalle kenarda wilkinson bekleyecek bu da fatihe yük bindirecek.

can yokmuş galiba fcn de öyle yazıyor...[/quote:bu87mulo]

Can oynayamazsa işimiz ne yazık ki çok zor olacak

Kötü bir sezonda Telekom ve Fener'i mağlup ettik, Beşiktaş'ı da yüksek ihtimalle yeneceğiz. Ah kahrolası federasyon, bizi durduramayacaksın.

tbl sitesinde saat 18 yazıyor tam saati öğrenebilir miyim maça gitmeyi düşünüyorum da ?

Zor maç olacak ama güzel ve bol skorlu bir basketbol oynanacağı da bekleniliyor şimdiden. Bu arada karşılaşmanın başlama saati 18:00 olarak açıklandı..

Bu maçın adamı beşiktaş cephesinde Cevher Özer olacak onu durdurmak maçı % 70 kazanmak demektir.%15 kısım seyirci diger kalan kısım ise takımın geri kalanını gösterecegi performans oluşturacaktır.

Son haftalarda yakaladığımız Ruh ile bu maçıda alabilecegimizi düşünüyorum.Galatasaray her zaman büyük maçların takımıdır kendisi gibi büyüklügüne yakışır bir oyun ortaya koymasını bekliyorum ancak tek istedigim yenilirsek yorum yapmadan önce T.Telekom maç topigini göz atıp ondan sonra yorum yazalım ;)

bjk seyircisini büyütmeyin çok. Varda'lı el-amin'li zamanlardaki havaları yok şu anda. Bence iyi başlarsak ve yabancı oyuncuları doğru kullanırsak alırız maçı. Ayrıca cevher'den korkmanın alemi yok karşısında rancik varken. Ama baxter'ı tutmakta zorlanabiliriz. Eğer baxter'ın tuttuğu adam topu sürekli potadan uzakta alıp potaya penetre ederse baxter'ı foul problemine sokup avantaj yakalayabiliriz. Yani maçın 3 tane anahtarı var.
1)jasa'yı iyi kullanmak
2)d-wash'ın rakip guardlara rahat şut imkanı vermemesi
3)özellikle rancik'in baxter'a karşı dikine penetre etmesi
Bence bunları yaparsak rahat kazanırız. Cevher ya da ligdeki herhangibir 4 numaranin bizim 4lere üstünlük sağlayabileceğini düşünmüyorum.

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Zor maç olacak ama güzel ve bol skorlu bir basketbol oynanacağı da bekleniliyor şimdiden. Bu arada karşılaşmanın başlama saati 18:00 olarak açıklandı..

ferhat abi maça gelicek misin?

Henüz belli değil, aslında gitmek istiyorum ama durumlara bağlı birazda :) Eskisi kadar sık gidemiyorum İstanbul'a bu aralar..

diyecektim es kaza tanırsın dersin bu ajan gsli...dalın :)

şaka bir yana forumdan gelen var mı?

Demek ki Ferhat Bey de yaşlanıyor artık, eskisi kadar gidemediğine göre. : )

Maç hakkında şimdiden bir şey söylemek zor, çünkü derbilerin sağı solu belli olmuyor. Favori BJK oluyor fark atıyoruz, favori biz oluyoruz fark yiyoruz.

En iyisi favori Beşiktaş olsun, kazanan biz olalım. : )

Eren Bekdemir' Alıntı:
diyecektim es kaza tanırsın dersin bu ajan gsli...dalın :)

şaka bir yana forumdan gelen var mı?

ben gidiyorum eren bey kardeş biletlerimizide aldık armanın peşindeyiz bu yolda bu ligte inadla kalacağız

Çok zor bir maç olacak. Beşiktaş Fener'e kaybettikten sonra kendi sahasında yine bir derbiden başı önde ayrılmak istemeyecektir.

Beşiktaş taraftarı El Amin' li sene olduğu kadar basketbol takımlarına sahip çıkmıyor. Bizim kadar iligli değiller amatör şubelerine, çok az kişiye oynuyorlar maçlarını. Tabi bu derbi maçında salon kısmende olsa dolacaktır.

Bana göre maçın kilit noktası Washington-Chatman eşlelşmesi, umarım oyun kurucumuzun dengeli maçlarından biri olur ve özellikle savunmada gününde olur. Yoksa işimiz gerçekten zor.

Son maçlardaki takım mücadelemizi devam ettirebilirsek galibiyet serimize devam edeceğimizi düşünüyorum.

SAygılar.

doğan hakyemez dün tvde can akın'ın telekom maçındaki sakatlığından dolayı 1 ay oynayamıyacağını söyledi.bu konuda bilgisi olan var mı?

görmediği halde şansa banko tanır..napalım beşitaşın her sayısına alkış tutacağım..

Favori Beşiktaş,Ama Bizim Son Maçlardaki Galibiyetlerimiz Bize Güven Verdi,Bu Maçı'da Kazanırsak Dikkatler Bizim Takıma Yönelecek,Artık Yönetim'de Bir Transfer Yapar Takıma inşallah.