TBL 13. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 86 - 97 Galatasaray CC

Re: TBL 13.Hafta | Beşiktaş C.T - Galatasaray

niyetim var ama teredütümde var...nede olsa bu bir efes veya daçka deplasmanı gibi oluyacak...birde fanatik olunca :)

mesela bir sn saniye üçlüğü ile kendimi tutamamam sonucunda üstümüzde 2000 kişi bulabiliriz :)

maç günü ruh halim önemli gitmem için..

En çok sıkıntı yaşayacağımız yer pota altı olacak gibi gözüküyor. Bu maçı doğru hücum edersek kazanırız gibi geliyor bana baktığımız zaman Fenerbahçe Ülker maçının hiçbir dakikasında savunma yapmayan bir Bjk Cola Turka izledik. Bizim takımımız ise iyi savunma yapıyor. İyi savunma ve doğru hücum bu maçı bize getirir...

maçı kesin spormax yayınlar.bu sene galatasarayımın maçlarını tvde hiç seyredemedim.skytürk hep efes pilsenin maçlarını verdi.bu haftaki maçı umarım skytürk yayınlarda bir mucize gerçekleşir.

Sayı bulmakta zorlanmıyoruz. Eurocupın en çok sayı atan takımıyız, Bjk de en çok yiyen takımı. O yüzden bu maçın parolası savunma. Chatmanı durdurursak 1 adım öne çıkarız. Chatmanı Evren ya da Dwash tutacaktır.

Lonny Baxter ve Cevheri de durdurmak lazım. Fatih bu maçta daha az süre alır çünkü Baxter pota altında hızlı ve kuvvetli. Mike Wilkinson Baxterla savaşır.

Cevheri de Rancikle tutarız. Cevher dışardan atmayı da seven bir oyuncu, Rancike benzetiyorum aslında oyun tarzlarını. Uzun ve topla dripling yapabiliyor ikisi de. Bu mücadelinin galibi takımını bir adım öne taşır.

Yeni aldıkları Rus pivot oynarsa biz de Fatihle karşılık veririz. Bizim Jasaitis silahımıza karşılık verecek bir oyuncusu yok Bjk nin. Haluk her ne kadar bize karşı ekstra performans gösterse de, Simasın artan grafiği öne taşır bizi.

Onlarda Newleyın olmaması bizim için artı. Takımları karşılaştırınca bana göre biz daha ağır basıyoruz. Taraftar dolduracaktır salonu ama daha önce de yendik, yine yeneriz. Ben de maçta olucam.

Pota altında baxter birşey yapamaz ondan daha iyi bir rancik var.Tek sıkıntımız guard pozisyonu savunmayı merak etmeyin evren büker var.:)

Maçın kilidi hem Chatman hemde üçlük yüzdeleri..Bizden tercihleri Rancik,Jasa ve Evren kullanmalı.

o gğn galatasaray seyircisi alınmayacakmış sanırım ama beşiktaşlıların arasında izlesek olay çıkarmı acaba?

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
o gün galatasaray seyircisi alınmayacakmış sanırım ama beşiktaşlıların arasında izlesek olay çıkarmı acaba?

Şimdiden kesin birşey söylemek zor bu konuda ama Galatasaray forması ile girerseniz veya Galatasaray tezahüratı falan yapılırsa olay çıkmasa bile güvenlik güçleri zaten salon dışına alır sizi mutlaka. Ama diğer türlü sadece takımımızın yanında olsak yeter diyorsanız Galatasaray bench arkası bölümden bilet alabilirsiniz..

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
o gğn galatasaray seyircisi alınmayacakmış sanırım ama beşiktaşlıların arasında izlesek olay çıkarmı acaba?

Ses çıkarmadan düzgünce izlersen bir olay çıkacağını düşünmüyorum.

Arkadaşlar o olay çok tehlikeli ben şimdiden söyleyeyimde. Eğer çok sakin bir yapınız yoksa pek tavsiye etmem:)

Ben 2 senedir Samsun Basket-GS maçlarına gidiyorum. Biliyorsunuz rakip taraftar almıyorlar oraya. Bayan maçında ve derbi olmayan bir maçta bile çok zorlandım. Zaman zaman istem dışı tepkiler verdimde salonun en sakin basketçi yakınlarının olduğu bölümdeydim Allah'tan.
Bu adrenalin pek hayra alamet değil benden söylemesi :)

Bence hiç bir gsli kendini tutamaz ne yapalım yapımız böyle :)
Gitmeyin arkadaşlar kötü şeyler olabilir :)

Sezai Saçak' Alıntı:
Bence hiç bir gsli kendini tutamaz ne yapalım yapımız böyle :)
Gitmeyin arkadaşlar kötü şeyler olabilir :)

Haklasın ama kendini tutabilen gitsin (ki sana katılıyorum abi böyle bir şey çok zor)

İddaa basketbol handikaplarını ilk yarı 2,5 maç sonucu 5,5 olmak üzere takımımıza vermiş.

Baxter çok kurnaz bi oyuncudur ama onu kendi oyununda yenip faul probelime sokarsak o zaman BJK nin silahları azalır .