TBL 13. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 86 - 97 Galatasaray CC

Re: TBL 13.Hafta | Beşiktaş C.T - Galatasaray

Bence bu maçta çok çok iyi savunma yapmamız lazım şutlar girdikçe taraftar baskısıyla çok kötü etkiler bizi bence kazanacağız !

Bjk'nin son durumu nedir? Oynayamayacak oyuncuları var mı ?Bizde de Can dışında eksik yok sanırsam.

İnşallah son haftalardaki iyi oyunumuzla bu zorlu derbiyi kazanıp herkese güçlü takım olduğumuzu ve kolay küme düşemeyeceğimizi gösteririz.

Pek rotasyonda ismi geçmiyor ama Polat Kocaoğlu da sakatlığı nedeniyle oynamayacak Can Akın ile birlikte. Birde cezalılar var tabi Tufan ve Cemal eksik olarak sayılabilecek.

Bizim tarafta ise sadece Newley yok bu maçta, Fedor ve Kerem ise oynayabilecekler..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Pek rotasyonda ismi geçmiyor ama Polat Kocaoğlu da sakatlığı nedeniyle oynamayacak Can Akın ile birlikte. Birde cezalılar var tabi Tufan ve Cemal eksik olarak sayılabilecek.

Bizim tarafta ise sadece Newley yok bu maçta, Fedor ve Kerem ise oynayabilecekler..

Favori sizsiniz patron ya, en keyifli basketbolu oynayan Bjk, en yürekli takım ise biziz.
Güzel maç olacak ancak kaybedecez gibime geliyor.Eşleşmelere bakınca Bjk daha avantajlı görülüyor.

Maça Beşiktaş Cola Turka biraz daha yakın ama bence maçı dostluk kazanacak. ;)

Totemmi yapsak bu maçıda alırsak zaten Tahkim bir hafta daha erteler toplantıyı.

Tugay EREN' Alıntı:
maçı kesin spormax yayınlar.bu sene galatasarayımın maçlarını tvde hiç seyredemedim.skytürk hep efes pilsenin maçlarını verdi.bu haftaki maçı umarım skytürk yayınlarda bir mucize gerçekleşir.

maç spormax'te arkadasım ama skytürk'te verirmi bilmiyorum

Skytürk'te yayın yok, saat 16.00'da Telekom - Karşıyaka maçı verilecek.

--

Yüreğimiz ile oynuyoruz ve ligin ortalamasının üzerinde bir savunma anlayışımız var. Beşiktaş Cola Turka ise bildiğimiz gibi ligin en iyi hücum gücüne shaip takımlarından biri, bu savunma ile onları ne ölçüde yavaşlatabiliriz göreceğiz. Ama hızlandırarak, tempoyu arttırarak Akatlar'dan galibiyet çıkartmamız pek mümkün değil gibi gözüküyor. 80'leri geçersek eğer kazanmamız zorlaşır gibi geliyor bana ama savunmayı aynen devam ettirirsek galibiyet serimiz de devam edecektir kanısındayım ben.

Yüreği ile oynadıktan sonra bu takım bu şekilde, kazansa da kaybetse de önemli değil benim için orası da apayrı bir durum.

KAzanmak istiyorsak kontrollü oynamamız lazım ve oyun kurucumuz D-WAS üstelik rotasyondaki diğer oyun kurucumuz da sakat işimiz çok zor.

İnleyen nameler ruhumu sardı...

yanlız hangi arkadaşıma sorsam maça gidiyor sanırım beşiktaşlı taraftarlardan çok bizim gizli taraftarımız olacak aman kendinize hakim olun :)

Beşiktaş'tan GSBASKET açılımı ;)

Bir maçlık kusura bakmayın artık :) Bu arada sezon başından beri gitmek istiyordum ama gidemedim bu maça, kötü bir zamana denk geldi benim açımdan..