TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Beko Basketbol Ligi 14. Hafta Karşılaşması

Aliağa Petkim - Galatasaray

Tarih : 09.01.2009 Cuma
Saat : 17:00
Yer : İzmir Enka Spor Salonu

Re: TBL | Aliağa Petkim-Galatasaray

Fb maçı ve bu dexia maçında takımdan çok zevk alarak izledim maçları.Allah nazardan saklasın çok iyi gidiyoruz.İnşaallah bunuda kazanıp zirve yarışını sürdüreceğiz!

Şu maçı Cumartesi aynı saatte yapamazlar mıydı ya :( Zor gibi gözüküyor gitmem ama uzun zamandır takımın salondan maçını seyredemedim gitmeyi çok istiyorum. Bir yolunu bulursam gideceğim zor maç olacak yorgun da olacağız ama kazanırız inşallah. Koray hocamızla 3'te 3 yapmaya gidiyoruz.

Biz´de DIGITÜRK olmadigi icin maci izleyemiyecegim ama kazaniriz insallah takimimiza güvenim sonsuz.

Hüseyin son 2 maçtaki gibi oynarsa rahat alırız bu maçı.Ayrıca topiğide Tugay açmış banko kazanırız :)

Bugünkü oyundan sonra gözümüzü buraya çevirelim artık,Fenerbahce Ülker maçı sonrası önemli bir sınav takım açısından Aliağa deplasmanı bence.

Cuma gününe doğru daha detayına,tekniğine gireriz özellikle Reese'nin durumu kesinleştikten sonra.

6. günde 3. maç. 2 de 2 ile gidiyoruz bu maçı kaybedersek şaşırmam. Yaşlı bir kadromuz var ve yorgun olmaları muhtemel. Ali Ağa da iyi bir takım. Umarım kazanabilriiz.

Gökce Başaran' Alıntı:
6. günde 3. maç. 2 de 2 ile gidiyoruz bu maçı kaybedersek şaşırmam. Yaşlı bir kadromuz var ve yorgun olmaları muhtemel. Ali Ağa da iyi bir takım. Umarım kazanabilriiz.
Bende umarım bu düşüncelerinde yanılacaksın ;)

Hakan Avci' Alıntı:
Biz´de DIGITÜRK olmadigi icin maci izleyemiyecegim ama kazaniriz insallah takimimiza güvenim sonsuz.

birader eğer kotalı değilsen maç zamanında link veririm siteye ama yöneticiler neder bilemiyorum

Ercan Şahin' Alıntı:
[quote="Hakan Avci":1854jjh1]Biz´de DIGITÜRK olmadigi icin maci izleyemiyecegim ama kazaniriz insallah takimimiza güvenim sonsuz.

birader eğer kotalı değilsen maç zamanında link veririm siteye ama yöneticiler neder bilemiyorum[/quote:1854jjh1]

Özel Mesaj atarsın. =)