TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim-Galatasaray

tugay abi açtıysa konuyu kesin kazanırız zar zorda olsa bu maçı alırız(normalde bu kadroyla rahat kazanmamız gerek diycem ama)hüseyin gene alır bu maçı

Mehmet Özcan' Alıntı:
tugay abi açtıysa konuyu kesin kazanırız zar zorda olsa bu maçı alırız(normalde bu kadroyla rahat kazanmamız gerek diycem ama)hüseyin gene alır bu maçı

Onu Burak(Barut) Abi'ne söyle Mehmetcim.. :)
Kazandığımız maçlarda sesi çıkmıyor, eminim ki kaybettiğimiz bir maçta tepeme çıkmaya çalışacak. =)

Fenerbahçe maçı için Galatasaray kesin alır diyordum ama bu maç için biraz temkinliyim kesin konuşmakta. Aliağa çok ters bir takım, gününde olduklarında inanılmaz işler yapıyorlar. Şu anda ortada bir maç, moralli bir Galatasaray ile atmosferine güvenen bir Aliağa Petkim. Doğruları yapan lehine çevirir maçı, ibre biraz Galatasaray'da olsa da kesin konuşmak yanlış olur..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bunu gaflara yazmak lazım :)

Reese'nin son durumu nedir, bilen var mı?

Yarın kesin olarak öğrenebiliriz bunu.

Bence de maçın kilit noktası burası.Banvit maçında Bora Sancar ekstra bir performans gösterdi,aynı şekilde geçen hafta Konya deplasmanında kendisinden beklenenden fazlasını yaptı.Ama bildiğimiz Bora bu yani,devamının gelmesi bence zor.Bir de o bölgede Atkins-Cüneyt-Graves ile üstün olduğumuzu düşünürsek Bora'nın olması halinde avantajlı olan taraf biz olucaz.

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1touebcc]Aliağa nerede Trabzon nerede :)
Trabzon'dan İzmir'e mi gideyim :roll:
Senin Coğrafya kaçtı Burakcım : )

Bu kadar test çözersem; Ankara'yı, Paris'in başkenti sanmam normal... Kendimi kötü hissettim şimdi. :oops:[/quote:1touebcc]

Ah yavrummm:DKArdeşm kasma kendini bu kadr rahat bırak kendini ya:D

İşin aslında bu kadar zor olmayacağı kanatindeyim.Aliağayı daha önce kimse tanımıyordu ve oynadığı büyük takımlar kendisini ciddiye almadılar.Bu sebebten dolayı maç konsantrasyonları pek fazla değildi.Ama durum artık öyle değil.

Biz aliağayı biliyoruz,hafife aldığımız,zaman başımıza neler gelecek farkındayız.

Takımımız zorlu iki maç oynadı,bu iki maçıda kazandı!! şimdi hocaya,ve oyun felsefesinede alıştılar artık herkes ilk görevinin savunma yapmak olduğunun farkında,kimse benchte oturmak istemiyor.Bunun için dahada hırslanıyorlar.Daha önce yazdım Aliağa karşısında ilk önce savunma yapacağız ve eli düzgün oyuncularımızla sonuca gideceğiz.Guroviç son 10 maçtır tam anlamıyla kendini maça veremiyor,aslında bu maç onun için biçilmiş kaftan diyebiliriz.Zaten eşleşme sıkıntısı yaratan bir oyuncu birde potaların onun şut karakterine uygunluğunuda,göze alırsak,bu maçın yıldızı olabilir.

İkinci önemli husus Cemal olayı işte Cemal'in kendini ispatlaması için en güzel fırsat.Karşısında ki oyuncu beraber idman yaptığı bir isim.Yani halef,selef olayı bakalım bu savaşı kim kazanacak.

Son sözüm sevgili hocama radyo programına katılıp,bu hayatta tek eksiğim lig şampiyoluğu ve bu eksikliğimi gidermek istiyorum diyerek,hırsınızı ve isteğinizi belirttiniz.Hocam siz buna inanıyorsanız ben şimdiden %50 şampiyonuz diyebilirim.

Sizi tanıyorum ve hayatta boş inançlara,hayallere ve olmayacak olaylar için yorum yapmazsınız.

Sizin yorumunuzdan bu takımın şampiyon olama ihtimalini duymak bile güzel,sonuna kadar ve elimizden geldiği kadar yanınızdayız.

Fatih Solak şu an sakat. Oynamama ihtimali, oynasa da kısa süre alması muhtemel.

Fatih'le bu iletiyi yazmadan 1 dakika evvel konuştum.Her hangi bir sakatlığı bulunmadığını,ve maçta oynayacağını söyledi.

Forumdaki arkadaşların bilgisine!!!!

Fatih'i bıraksan her daim oynar. Bu arada geliyor mu Galatasaray'a sordunuz mu Mithat Bey :)

Yok gelme ihtimalinden bahsetmiştiniz ya hani. Var mı bir gelişme.

Çünkü biraz uzak bir ihtimal bilmeniz gerekiyor.

Fatih bu sezon için gelmesi mümkün değil.Ancak önümüzdeki sezon istediğimiz şartlar oluşursa neden olmasın.

Klüple mahkemelik olduğunu biliyorsunuzdur umarım.

Ayrıca gitmesi daha kuvvetli bir klüp var :)

Murat İNAL' Alıntı:
Klüple mahkemelik olduğunu biliyorsunuzdur umarım.

Ayrıca gitmesi daha kuvvetli bir klüp var :)

Fatih'in kulüple mahkemelik olduğunu nerden çıkardın!!! sevgili Murat o zaman kısa bir bilgi vereyim.Fatih'in kulüpten net rakamı bende kalsın bir alacağı var.Ve o paranın %25 i halil hoca zamanından kalma.Kendisi tekrar söylüyorum kulübü mahkemeye vermemiştir.

Biliyorum rakamı da merak etmeyin.
Nasolsa kimsenin parası kalmaz değil mi sevgili Mithat Bey.

Bu arada umarım takım üzerinde ki yorgunluk ciddi sıkıntı yaratmaz. Bence tek sorun o.

Murat İNAL' Alıntı:
Biliyorum rakamı da merak etmeyin.
Nasolsa kimsenin parası kalmaz değil mi sevgili Mithat Bey.

Bu arada umarım takım üzerinde ki yorgunluk ciddi sıkıntı yaratmaz. Bence tek sorun o.

Kalmaz Murat bey kalmaz er veya geç ödenir.Ve hesap sonsuza kadar kapatılır.

Yorgunluk evet sıkıntı olabilir,yalnız alınan galibiyetlerle iyice morallenen takımı çok fazla etkilememesi lazım.