TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim-Galatasaray

maç falan umrumda değil bu saatten sonra ...çok merak ediyorum kapalı bir mekanda biber gazı sıkan zihniyetten hesap sorulacakmı??

hüseyinin basket faul'ü macı almamızda etkendi

gurovic kaç sayı attı arkadaslar bilen varmı?

Bakın arkadaşlar ciddi bir konu bu ve yönetim'den rica edelim.Bu konu hafif bir konu değil kapalı mekan'da taraftarımıza biber gazı sıkılıyor.Takım'ı desteklemeyedemi gelemeyeceğiz artık.fenerbahçe taraftarı her zaman el üstünde bizde bir olay oldum mu acımasızca davranılıyor.Salon boşaltılıyor yeter artık !!!!!

böyl emniyet böyle polis olmaz olsun.eğer fener taraftarı kavga etseydi onlara eğer iber agzı sıksalardı bende kafama sıkardım .atkins ölecekti nerdeyse ayıp ayıp.her maçta bize bi etrslik yapıyonuz artık bıktık.filistin bayrağı asıyoruz kaldırtıyorsunuz ,fener açıyo aynı bayrağı afferin diyonuz,fener-gs kadıköydeki maçta emniyet fener bayrağı asıyor.artık bundan başka da bişey denmez heralde.bu düşmanlık neden anlamadım.!!!1

çok güzel maçdıı ama hüseyin aldığı bir ribaund belkide maçı getirdi tüm oyuncularımızı kutlarım bu hem aliağaya hemde emniyete kapak olsun :):)

Son haftalardaki muhteşem çıkışımız devam ediyor.Allah bozmasın...

Sırada Telekom var !

Re: TBL | Aliağa Petkim: 68 - Galatasaray: 78

hüseyin 19 sayı 13 ribaunt. atkins çok süperdi 20 küsür attı,graves aynı şekilde.fatih solakta müthiş oynadı acayip smçalar vurdu

Herşey cok iyi gidiyordu.Takımımız son zamanların en iyi performansını sergiliyordu parkelerde.Gurovicte ilk yarıda biraz kıpırdanmalar gösteriyordu.Farkı bir ara 16 sayıya kadar cıkardık.Ne olduysa tribünlerde olay cıktı.Polis eğitimsizliğini birkez daha göstererek,kapalı bir spor salonunda biber gazı sıktı.Ne olduysa ondan sonra oldu.Takımımız bocalamaya başladı farkı 3'e kadar indirdiler ama maçın sonlarında tecrübemizle maçı almayı bildik.

Maçın adamı yine tartışmasız Hüseyin Beşok'tur.

Re: TBL | Aliağa Petkim: 68 - Galatasaray: 78

şaka gibi yaaa senin sporcuna taraftarına biber gazı sıkılmış biz hala kim kaç sayıyı atmışı tartışıyoruz...