TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim: 68 - Galatasaray: 78

Sık bakalım Sık bakalım BİBER GAZI sık bakalım ! kaskını çıkar jopunu bırak DELİKANLI kim bakalım !!!!!!!!!!!!!!

Tek SÖYLENİCEk BU !

Kenan Inan' Alıntı:
Atkins tamam skora katkı veriyorda o oyundayken çok zor durumda degilse kimseye pas vermiyor oynadıgı tüm sürede guard oynamasına ragmen 1 veya 2 asist yaptı Atkins eline geleni potaya atmaya başlayınca ilk yarı çok iyi oynayan Graves ve Gurovic 2 ci yarıda çok etkisiz kaldılar ama yeni uzun ve Milojevic in gelince yabanı sınırından dolayı Atkins in sürelerini biraz azalması takım için iyi olucaktır diye düşünüyorum .

Kesinlikle katılıyorum.Koray hoca'nın kendisine oyun kurucu olduğunu hatırlatması lazım.

Erdem Akkaş' Alıntı:
şaka gibi yaaa senin sporcuna taraftarına biber gazı sıkılmış biz hala kim kaç sayıyı atmışı tartışıyoruz...

Cidden cok garip bir taraftar profilimiz var.Kapalı alanda polis biber gazı sıkıyor ki yiyen varsa çok iyi bilir biber gazı kapalı alanda daha bi güzeldir.
Resmi siteye bakıyorum en ufak bir tepki yok.

Foruma geliyorum Doğan ve bir iki arkadas dısında herkes sayı,asist transferden bahsediyor.

Sanırım buna tepki koymamız için Atkins'in sahada ölmesi gerekirdi.Hatta adam ölse ne dayanıksız adammış diyenlerde cıkabilirdi.
Bu zihniyet oldugu sürece daha bize cok biber gazı sıkarlar,en ufak olayda seyirciyi dışarıya atarlar.
Fenerbahce ise gül gibi geçinip gider bu ligde.Çünkü saha içi oldugu kadar saha dışındada cok güçlüler.

Maça giden arkadaşlarımız bilgi verirlerse neler oldu orda neden polis böyle bir saçmalık yapma gereği duydu, etkilenen çok kişi olmuştur eminim kötü bir durum olmaması sevindirici, biber gazı yüzünden kalp krizi geçiren bir insan görmüştüm gerçekten büyük tehlike, herkese geçmiş olsun..

GS tv tekrarını verirmi acaba

maçta kimsenin bilmediği bi olay nedeniyle taraftarlarımız arasında kavga çıktı bu kavga gittikçe büyüdü.sonra bi baktım taraftarlar kaçışıyor sonra bi de baktım ki akılsızın biri biber gazı sıkıyo .birazınıda kendine sıktı :p sonra bizim alan boşaltıldı.derken absketçiler ağızlarını burunları kapatmaya başladılar.hepsi soyunma odasın akaçtıar.atkins in durumu çok kötüydü.nefes alamıyordu .sonra sağlık ekibemiz müdahale etti .maç yeniden başladı.derken 20 uA nerden çıktı anlamadık bizde birden tezahrata başladılar ölüm varmış korku varmış diye salon inledi.ve kazaındık maçı.maçta biz öndeyken aliağalı lılarda 90-80-70-60 ı söylemeye başladılar çok ilginç geldi bana :p ama seslerinden anladım ki çocuklar söylüor.

zizic de gitti güzel oldu gaines de aldık mı sen gör takımı

Önce İzmir?li arkadaşlarımıza geçmiş olsun demek istiyorum, salondada biber gazı sıkıldı ya diyecek söz bulamıyorum, acaba yabancı sporcular ne düşünüyordur?

Tekrar geçmiş olsun herkese.

Takımımız bu maçıda güzel bir oyunla kazandı, özellikle savunmamız taktire şayandı, Gurovic ilk yarı eski günlerine dönüş sinyali verdi, Atkins ve Graves?i durdurmak gerçekten zor, içeriden dışarıdan dağıttılar rakibi, gerçekten sağlma oynadılar.

Hüso bildiğimiz Hüso, Polat ve Erdem ve Büyük kaptan görevlerini layıkıyla yerine getirdiler.

Sakat oyuncumuz Milo ve Zizic?in yerine yapılacak bir takviyeyle kupanın bir kulpunun elimizde olduğunu düşünüyorum.

Şimdi önümüzde Telekom maçı var, FB maçındaki atmosferi tekrardan yaratmalıyız, o maçıda kazanarak ilk yarıyı büyük bir avantajla kapatmalıyız

HAYDİ OMUZ OMUZA!

Bu biber gazını sıkan acaba insan mı yoksa salona tesaduf eseri girmis bir hayvan mı?Merak ettim dogrusu?

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Bu biber gazını sıkan acaba insan mı yoksa salona tesaduf eseri girmis bir hayvan mı?Merak ettim dogrusu?
Geçen sene İstanbul'da ziraat bankası erkek voleybol maçında da biber gazı sıkmışlardı. Eğitimsiz polislerle anca bu kadar olur.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Sakin olun arkadaşlar vede ölçüp biçip yazın.....

Hayir yani Rusyada bile boyle seyleri anlatsan gulerler,orasi nere derler?Turkiye desen bir daha gelmezler valla

Maci izlemedik ama Gurovic Zizicin gitmesiyle kendine geldi sanki..Aralarinda husubet mi vardi yoksa,dovme yuzunden?Bu tip ince noktalar bile antreman,mac performansini etkiler..Milojevic ve Zizicin konusma ifadelerine bakinca aradaki kalite farkini gorebiliyoruz zaten..

Bu mac icin Fatih Solagin petkimde one ciktigi seklinde.Ve bu macta sunu tescilledi Fatik Solak adına..Kucuk takimların buyuk oyuncusu..

Zizic, Milo ve Gurovic çok samimi arkadaşlar, herhangi bir sorun yoktu o anlamda.

biber gazı olayının ardından biizmkiler ohundan cok düştü az daha maç gidiyordu. ama HÜSEYİN le atkins sağolsun

Güvenlik güçleri, Galatasaraylı taraftarlara biber gazı sıkınca oyuncular maça devam edemedi.

Beko Basketbol Ligi'nde 14. haftanın açılış maçında Aliağa Petkim-Galatasaray Cafe Crown maçında polis rezaleti yaşanıyor. Taşkınlık yapan Galatasaraylı taraftarlara müdahale eden güvenlik güçleri biber gazı sıkınca bu durumdan oyuncular ve hakemler de etkilendi. Bir anda gözleri yaşaran oyuncular maça devam edemezken maç durdu. Özellikle Sarı - Kırmızılı oyuncu Rashid Atkins'in midesinin bulandığı gözlenirken salonda bütün camlar açıldı ve biber gazının etkisinin geçmesiyle mücadeleye devam edildi.

Salı günü oynanan Türk Telekom - Hasharon karşılaşmasında tribüne gelerek amacının maçı iptal ettirmekten başka bir amacı olmayan 'güruh'a hiçbir müdahalede bulunmayan güvenlik görevlilerinin birkaç gün sonra böylesine bir harekette bulunması dikkatlerden kaçmadı.

http://www.basketdergisi.com/haber_deta ... 949&tur=38

Eyup Bey su Loren Woods ismini klubun yakın kaynaklarına bir oneride mi bulunsak?Woods tam aranılan kan gibime geliyor.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
:p
yok ben gördüm insana benziyodu biraz :p

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
Salı günü oynanan Türk Telekom - Hasharon karşılaşmasında tribüne gelerek amacının maçı iptal ettirmekten başka bir amacı olmayan 'güruh'a hiçbir müdahalede bulunmayan güvenlik görevlilerinin birkaç gün sonra böylesine bir harekette bulunması dikkatlerden kaçmadı.

http://www.basketdergisi.com/haber_deta ... 949&tur=38

Son bölümü kim yazmışsa ellerinden öpüyorum.
Başka söze gerek yok.
Bir abimiz ( İsmini vermeyeyim izinsiz söylüyorum bu lafını çünkü ) msn'de iletisine Sakalını Uzat...Polis Sana Biber Gazı Sıkmasın yazmıştı.
Onun da ellerinden öpüyorum.

Telekom topiğini Tugay dışında biri açarsa kahrolurum:)