TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim-Galatasaray

türkiye kupasında canlı izlediğim kadarıyla aliağa süper bir takım çzellikle reese ve davis süper oyuncular davisle eşleşecek adam büyük ihtimal faul problemine girecek yanındada fatih var pota altında bence zor bir maç olacak

Evet kısa bir zaman dilimi içerisinde 3. maç zor olacak. Salı günü yine Avrupa Kupası maçı var. Sanırım bu maça daha fazla dinlenerek çıkabilmek için bu maç cuma oynanıyor. Bana göre en iyi antrenman maçtır. Baksanıza Fener, Efes gibi takımlar bizden daha fazla maç oynuyor. Şampiyon olacaksak bunların önemi olmamalı bence. İlerki yıllarda Euroleage maçları devreye girerse ne yaparız!!!
Kadro yeterli iyi bir rotasyonla başarılı oluruz. Bu arada Reese ile ilgili yorumlar için ben de oynamasını istiyorum. Malum Beşiktaş'ta bize karşı eksik oynadı sonuç ortada... Fatih'e de ayrı bir dikkat diyorum. Havaya girerse pota altını karartabilir. İçerden ısrarla oynarsak faul problemine sokabiliriz. Malum blok yapabilmek için çok çalışacaktır.

Maç 17:00'de .. Hic beklemediğim bir saate koymuşlar maçı . Neyse herşeye rağmen oradayız bugün..

Bugün Altay maçına gittim ama Aliağa basket maçına gidemeyeceğim malesef. Günü ve saati hiç hoş olmamış kendi adıma. Takımımıza başarılar.

Baksanıza Fener, Efes gibi takımlar bizden daha fazla maç oynuyor. Şampiyon olacaksak bunların önemi olmamalı bence. İlerki yıllarda Euroleage maçları devreye girerse ne yaparız!!!
kim bizden fazla mac oynadı... ön elemede 4 grupta 5 toplamda 9 avrupa kupası macı... telekom ön eleme oynamadı grupta 5 mac yaptı birtaneside iptal edildi. ligde 5 mağlubiyet aldı. biz iyi durumdayız....

Zizic İzmire gitmemiş, ülkesine dönmüş olabilirmiş, büyük bir ceza alacak, artık kadroya kesinlikle alınmayacak, para getirmedende hiç bir klüpte oynayamaz!

İzmir?li arkadaşlar şu Zizic karaktersizinin yerine siz oynayın bu maçta!

HAYDİ ASLANIM PARÇALA!

Okul organızasyon yapmamasına rağmen gıdecegım bu maca Izmırın organızasyonuyla mac6 daysa 3 bucukta Lozan kapısının ordan kalkacakmıs otobusler,5teysede 2 bucukta bulusluyomus.

Hdı bakalm

Artık 200 300 demeden satmaları lazım, oynarsa sıkıntı yok ama oynamıyor oynamak istemiyor yerine sağlam iyi savunma yapan bir 5 numara alınırsa hayırlı bile olur yani.

içimden bir ses bu maçı kazanmamızın çok zor olduğunu söylüyor ve içimdeki ses genelde yanılmaz.Umarım 2.liğin daha uzun süre garanti olması bizimkileri rehavete sokmaz.

Kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsın Aliağa maçı için link bulan kardeşim parmak kaldırsın :)