TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 63 - 70 Olin Edirne

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
E

Emin Doğanca

Misafir
Son 4 günde kazanılan 2 derbi maçını kapsayacak şekilde yaptığı son 8 maçın hepsinde sergilediği müthiş mücadele ile liderlik koltuğuna oturup, camianın şu sıkıntılı senesinde umut ışığı, hayat öpücüğü, taraftarında tek sevinç kaynağı olan Erkek Basketbol Takımımız, teşekkürün en büyüğünü haketmektedir.

Haftaya pazar günü yiğidin hakkını yiğide vermeye gitmeliyiz.

5.000 den aşağısı kesinlikle ayıp olur.

Ekleme: Pazar 13:00'de karşılaşma.

Re: TBL|GALATASARAY-Olin Edirne / 09.01.2011 / 13.00

HEDEF MAÇ.

5 bin kurtarmaz.

Bize arka arkaya 2 derbi zaferi yaşatan, her dakika savunma yapan, mücadele eden ve izlemekten keyif aldığımız bir takımımız var.

Bu maç neden önemli?

Basketbolda şampiyonluğu ne kadar istediğimizi göstermek için, oyuncularımızı ve koçumuzu ellerimiz patlayasıya alkışlamak için, maç sonu bol bol üçlü çekmek için?

Geçen hafta Fb Ülker maçına gelip o atmosferi yaşayan, bugünkü Beşiktaş C.T maçını izleyip o heyecanı hisseden herkes salona gelmeli, bu duyguları bizimle, takımla paylaşmalı.

Şimdi takımı onurlandırma zamanı.

9 Ocak Saat 13.00?da hep beraber Abdi İpekçi?deyiz !

Müsait olup da gelmeyen de fenerlidir !

Keske bu kadar erken saatte olmasaymis 15:00 falan iyi olurdu. Ama yine de 8 bin kisi falan olmali en az o gün. Hic sanmiyorum ya yine 3-4 bin kisiye oynariz bence.

Maksimum 5bin kişi gelir diye düşünüyorum. Umarım yanılan ben olurum

Ertesi günü sınavım var, cumartesi halledip maça gelmeye çalışacağım. Kolay bir maç olmayacak. Olin bu lige gerçekten renk katıyor. Umarım play-off görürler. Seibutis'i iyi kilitlersek çok büyük avantaj olur bizim adımıza

Maçı kazanacağımızı düşünüyorum ancak çok rahat galip gelemeyeceğiz bence.. Hedefe koşar adımla ilerlemeye devam ...

rahat kazanırız bence
Olin evinde iyi oynuyor
deplasman performansları pek iyi değil
hele ki bize karşı oynayacaklar......

Şaka gibi!

Aynı gün aynı saatte İstanbul'da maçım var.

Güzel tribün, güzel oyuncular, güzel maç...
Tribünleri dolduralım arkadaşlar.

Saat 1 yerine 3 çok daha iyi olurdu aslında.Ne yapacağız artık 2.yarıya yetişeceğiz.

umarım bu sayfaları bizden başka galatasaraylılarda takip ediyordur zaten üyeler istanbulda olanlar banko gelecektir mazeretsiz sonuçta pazar günü maç kimse saatini bahane etmemeli önemli olan başka forumlardaki galatasaraylıları davet etmek yoksa körler sagırlar birbirini agırlar gibi olur kendi kendimize 3.5 bin diyip durmuş oluruz sonuç yine aynı oluyor arkadaşlarımın heyecanını anlıyorum ama diger platformlardada forumlardada paylaşılmalı bu davet daha kapsamlı katılım olabilmesi için

Re: TBL | GALATASARAY-Olin Edirne | 9 Ocak 13.00

uzunu olmayan beşiktaş'a bu kadar sorun yaşamışken, rakipteki samardziski beni şimdiden korkutuyor.ermal-shipp-tutku 3lümüze karşı samardziski-seibutis-can akın 3lüleri var.burada şartlar eşit.3 ve 4 numaraların performansı sonucu belirler ver biz bu pozisyonlarda daha iyiyiz.

saat çok erken olmasına rağmen pazar günü için iyi bir alternatif.biletler ne zaman satışa çıkar??

Maçın net favorisiyiz.

Totem mi yapıyorsunuz bilmiyorum ama Samardziski isterse 30 sayı atsın, yine kazanırız bu maçı taraftar desteğiyle.

Nafız Erhan Balcı' Alıntı:
uzunu olmayan beşiktaş'a bu kadar sorun yaşamışken, rakipteki samardziski beni şimdiden korkutuyor.ermal-shipp-tutku 3lümüze karşı samardziski-seibutis-can akın 3lüleri var.burada şartlar eşit.3 ve 4 numaraların performansı sonucu belirler ver biz bu pozisyonlarda daha iyiyiz.

saat çok erken olmasına rağmen pazar günü için iyi bir alternatif.biletler ne zaman satışa çıkar??
Uzun acisindan ligin en iyi takimini da 56 sayida tutan yine biziz. Besiktas maci ölcü olmaz bence rahat aliriz.

Salona yiyecek sokulsa salonda toplu kahvaltı gibi bir eylem yapabilirdik.Simit,karper ,çay 5000-6000 kişi :)

Artık dolsun şu salonun en az yarısı görece sıradan bir lig maçında .Oyuncular anlasın FBÜ maçına gelenler Galatasaray'ı izlmeye geldi FBÜ'yü değil.

Maçın saati net olmayabilir. 1 hafta var daha. Başlıktan kaldırıyorum şimdilik saati.

Re: TBL | GALATASARAY-Olin Edirne

Kemik kitleyi hiçbir şeyin engelleyemeyeceğine katılmakla birlikte Pazar 13:00 felaket bir program.Pazar sabahı sıradan bir iş gününe dönüşüyor böylece gelen insanlar için.Halktaki 'Pazar keyfi' kültürü malum.Böyle olunca maça gelme konusunda arada kalan insanlar tercihlerini Spormax'ten yana kullanıyor.
Yine iple çekiyoruz maçı.Bir haftalık ara güzel oldu.Maç ritmini kaybetmeyelim diyenlerin endişesine katılırım.Ama her yönden ağır bir fikstürden geçtik.Oktay hoca faktörü insanı rahatlatıyor bu noktada. :)
Rakip iyi takım.Seyircilerinin de geleceğini tahmin ediyorum.Sağlam bir maçın ardından seriye devam edeceğimizi umuyorum.Liderliğe atıfta bulunup derbi mağdurlarının kulağını çınlatırız. :)