TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 63 - 70 Olin Edirne

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray - Olin Edirne (Canlı)

Ben çevireceğimizi hiç sanmıyorum?

Çünkü hiç alışık değiliz bu tip durumlara.

Daha çok var alıcaz bu maçı biraz aksiyon oluyor.Yanlız Olin çok sağlam takım takip etmeyenler diyebilir ya 2.ligden geldi ne olcak diye ama Olin tam bir TAKIM.

Takım panikledi hem de son periyodun başından beri maça inançlarını kaybediyorlare cuku hucumda da savunma da çözümü bulamadık, bulmamız da çok zor.

Galiba kaybettik. Liderliğide kaybettik. Rakiplerimizin kazandığı bir haftada kaybetmek kötü oldu. Tabii bu mağlubiyetin + larıda var.

Umarım yanılırımda kazanırız maçı :)

Andric faul sokamıyor hala daha. Hep destek verdik ama şu faulleri sokmalısın artık yani. Azcık konsantre at ya yüzüne bakıyorum kan çekilmiş gibi sanki korkma bu kadar Andric korkunca da girmiyo.

Şu an takımda en korktuğum şeylerden biri olmakta. Geride iken sorumluluk alabilecek bir oyuncumuz yok malesef. Umarım çevirebiliriz maçı

Şurada Olin savaunma yapıyor demeyin bütün atışlarımızın hepsi kolay atışlar kaçırdın Olin nerde savunma yapıyor anlamadım

Bu arada Olin iyi savunma yapıyor diyorsunuz ya şaşıyorum cidden. Boş atışlar girse tarihi fark olurdu tamam derli toplu takım ama en az 10 tane boş kaçan şut var.