TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 76 - 57 Oyak Renault

Pazar saat 14.00'da Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda Oyak Renault ile karşılaşıyoruz.Türk Telekom karşılaşmasında bilet alan seyirciler, pazar günkü maçı ücretsiz izleyecekler.

Re: Galatasarayımız?Oyak Renault

Sitemiz açıldı oley,yuppi ne desem boş ağlayacağım şimdi.Ne kadar da çok özlemişim...Umarım bir daha böyle sorunlar olmaz.

Maça gelirsek kolay maç olacaktır çok iyi bir kadromuz var ve artık küçük maçları kazanmakta zorlanmayacağızdır.Herkes Pazar günü 14.00 de Ayhan Şahenk'te olmalı. !

Maçı rahat kazanırız da ne kadar çok taraftar gelirse o kadar iyi olur bizim için..Takıma iyi bir moral veririz inşallah..

Bu gece forumdan çıkmayacağım o derece özledim yani. :) Gs Tv 'de bu maça herkesin gelmesi yönünde çağrı yapılıyor.Çağrı yapılırken büyük bir Türkçe katliamı yapıldı.Onu yazmadan geçemeyeceğim doğrusu.Bu hafta kimse lideri yalnız bırakmayacak.Saat çok uygun hadi herkes salona.

Bende sahsen bundan sonra taraftar desteginibn artarak devam edecegi umidini tasiyorum.

Bu takim bunu fazlasiyla hakediyor...

bu maçtan da kolay sıyrılacağımızı düşünüyorum. Harika bir maç olucak tabiki taraftar salonu doldurmalı

Öööff bütün hafta maçı düşünüp haftanın sonuna doğru grip oldum. :( Gelemezsem acayip üzüleceğim sırf liderliği kutlamak bile gelmek için yeterli sebep.
Yenersek 1 hafta kala devreyi lider bitirmeyi garantiliyoruz.Wooldridge hayvanlaşmış bu ara,dikkat etmekte fayda var canımız sıkılmasın sonra.Bir de Reno o acayip turkuaz formasıyla çıkmaz inşallah maça.

Ayhan Şahenk´te oynadığımız lig maçlarında henüz maç kaybetmedik. Tek yenilgimizi Charleoie ´ye karşı aldık. (O maçı kaybetme nedenimiz de bana göre taraftarın takımı yalnız bırakması)

Oyak´ı zorlanmadan geçeceğimizi düşünüyorum. Ama maçın yıldızı kim olur onu şimdiden kestirmek güç. Her maçta değişik bir oyuncumuz ön plana çıkıyor.

Onur, isot geliyor isot yalelel yalelel ...

Yarın salon en az Telekom maçı kadar dolacak ama en az :) :)

yarın maç için sitemizden canlı yayın olacak mı acaba ? istanbul dışındakiler için iyi olurduda o bakımdan ..