TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 76 - 57 Oyak Renault

Re: Galatasarayımız?Oyak Renault

konsantrasyon eksiklği yaşamassak çok rahat alıacğımız bir maç olarak düşünüorum... TAKIMIMIZI YANLIZ BIRAKMAYALIM....

FuLker,Besiktas,teLekom MacLarını'da kapsayan 7 macLık harika bi serimiz var, oyak macıyLa beraber 8de 8 yapıp efesi abdi ipekciye gommek umidiyLe ;)
Bu arada MasaLLah demeyi unutmayaLım, şeytan kuLagına kurşun :D :D

takım bir özgüven ve ivme kazandı eğer bunu ciddiyetle sahaya yansıtırlarsa Efes'te yenilmiyek takım değil takımımız son derece kaliteli ve haftada 2 maç oynamanın verdiği tecrubeyede sahipler.Bunu yapabileceğimizi düşünüyorum bu Efes maçında en önemli nokta iyi defans ve isabet yüzdesi yüksek dış şut.Zira Efes çok sayı atan bir takım değil iyi bir savunmayla kapasitelerini biraz daha eritmeyi başarıp kendi sayılarımızı atacağız,atmalıyız

Sinan Soysal' Alıntı:
FuLker,Besiktas,teLekom MacLarını'da kapsayan 7 macLık harika bi serimiz var, oyak macıyLa beraber 8de 8 yapıp efesi abdi ipekciye gommek umidiyLe ;)
Sinan selam:)
Efes bizi ezer yazda bjk maçındaki gibi uğur olsun :D :D :D

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":20zn7wv3]FuLker,Besiktas,teLekom MacLarını'da kapsayan 7 macLık harika bi serimiz var, oyak macıyLa beraber 8de 8 yapıp efesi abdi ipekciye gommek umidiyLe ;)
Efes bizi ezer yazda bjk maçındaki gibi uğur olsun :D :D :D[/quote:20zn7wv3]
Sinan da bir gelişme var farkettin mi Eyüp abi :D :D

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1heolare][quote="Sinan Soysal":1heolare]FuLker,Besiktas,teLekom MacLarını'da kapsayan 7 macLık harika bi serimiz var, oyak macıyLa beraber 8de 8 yapıp efesi abdi ipekciye gommek umidiyLe ;)
Efes bizi ezer yazda bjk maçındaki gibi uğur olsun :D :D :D[/quote:1heolare]
Sinan da bir gelişme var farkettin mi Eyüp abi :D :D[/quote:1heolare]Evet galiba takımın iyi olduğunu farketmiş kendi takımıyla alay etmiyor artık güzel gelişme :)

Gokce oLumsuz yorum yapma kredimi tükettigimi soLemistim , HaLa poLemik peşindesiniz :)
forumsuz kaLdıgımız donemde GaLatasaray beni Gercekten Cok utandırdı :oops: 7de 7 and Arupada ki Performansımız da aşikar :shock:
ve son oLarak dikkatimi Ceken haLa weLcome sinan soysaL yazısını yada pankartını goremiyorum :D :D :D

Sinan Soysal' Alıntı:
Gokce oLumsuz yorum yapma kredimi tükettigimi soLemistim , HaLa poLemik peşindesiniz :)
forumsuz kaLdıgımız donemde GaLatasaray beni Gercekten Cok utandırdı :oops: 7de 7 and Arupada ki Performansımız da aşikar :shock:
ve son oLarak dikkatimi Ceken haLa weLcome sinan soysaL yazısını yada pankartını goremiyorum :D :D :D
En çok sen sevindin değilmi yazısını üzerine alınmadın o zaman sen???
Şaka bir yana sen olumsuz eleştri yapmamıştın resmen alay etmiştin galibiyet şansı bile vermemiştin.. kendini eleştiri yaptım diye üzerime geliyorlar diye kandırma!!!
Uzatmak yanlısı değil kimse ama şunuda bil takımın üzerine atmaya çalıştığın toprağı kimse unutmadı!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":tamc0agf]Gokce oLumsuz yorum yapma kredimi tükettigimi soLemistim , HaLa poLemik peşindesiniz :)
En çok sen sevindin değilmi yazısını üzerine alınmadın o zaman sen???
Şaka bir yana sen olumsuz eleştri yapmamıştın resmen alay etmiştin galibiyet şansı bile vermemiştin.. kendini eleştiri yaptım diye üzerime geliyorlar diye kandırma!!!
Uzatmak yanlısı değil kimse ama şunuda bil takımın üzerine atmaya çalıştığın toprağı kimse unutmadı!!![/quote:tamc0agf]

Bu son iLetimi Yazdım ve forumda konuLarı gezerken En cok Sen sevindin degiL mi ? BasLıkLı konuyu gorunce ve icinde sırf Bana endeksLi oLumsuz yorumLarı okuyunca (zaten konu benim icin acıLmıs) WeLcome sinan soysaL yazısını gorur gibi oLdum :)

Bu macida anlimizin akiyla aliriz..
bnm merak ettigim nekdr ilgi olacak maca...GS tv okadar cagri yapiyo :)
Takim super gidiyo taraftarda yanliz birakmaz ins.!

Sinan L'leri küçük yazmanda sakınca var mı?
Gözlerimi tırmalıyor da :)

Biz Marmara olarak Fener maçının yarısı kadar kişiyle geliyoruz..Ama sitemiz kapalı iletişimde zorlanıyoruz..Karşılaştırma yaparsam o zaman salonun yarıdan çoğu dolar :)

Bu son iLetimi Yazdım ve forumda konuLarı gezerken En cok Sen sevindin degiL mi ? BasLıkLı konuyu gorunce ve icinde sırf Bana endeksLi oLumsuz yorumLarı okuyunca (zaten konu benim icin acıLmıs) WeLcome sinan soysaL yazısını gorur gibi oLdum :)[/quote]

sinan kardeş , milletle dalga geçmen için yapılmadı bu site

Ben de geliyorum Kerem abi.Beni de aranıza alın .Yabancı bir yerden gelmiyorum. :) Yanlız bırakırmıyız bilmiyorum ;ama YALNIZ bırakmayalım takımımızı!

hadi artık maç konuşalım.

bizi zorlıyabilecek bir takım değil oyak.
uzunları nedim dal bazen eli tutuyor 10 sayı filan atıyor.woolridge kaliteli bir oyuncu ama bizim takımda 11 kaliteli adam var.onun dışında geçen hafta oyakta evren iyi bir katkı verdi umarım zorlanmadan kazanır ve türkiye kupasında yaptıklarının intikamını güzel oyun ve iyi tribünle çıkarırız.

dişe diş kana kan intikam intikam...:) spor dostluk ve kardeşliktir...:) iyi olan kazansın ve biz onlardan iyiyiz...;)

Ahmet Akay' Alıntı:
Bu son iLetimi Yazdım ve forumda konuLarı gezerken En cok Sen sevindin degiL mi ? BasLıkLı konuyu gorunce ve icinde sırf Bana endeksLi oLumsuz yorumLarı okuyunca (zaten konu benim icin acıLmıs) WeLcome sinan soysaL yazısını gorur gibi oLdum :)

sinan kardeş , milletle dalga geçmen için yapılmadı bu site[/quote]
Bu yorumumda Gokce basaran'a oLan ufak bi serzenişimi diLe getirdim espiriLi
bi diLLe, ne daLga gecmesi :shock:

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Ahmet Akay":18f55w2x]Bu son iLetimi Yazdım ve forumda konuLarı gezerken En cok Sen sevindin degiL mi ? BasLıkLı konuyu gorunce ve icinde sırf Bana endeksLi oLumsuz yorumLarı okuyunca (zaten konu benim icin acıLmıs) WeLcome sinan soysaL yazısını gorur gibi oLdum :)

sinan kardeş , milletle dalga geçmen için yapılmadı bu site[/quote:18f55w2x]
bi diLLe, ne daLga gecmesi :shock:[/quote]

senin gökçeye ufak bir serzeniş yapacak bilgin olduğuna inanmıyorum.

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":1zv4c26h][quote="Ahmet Akay":1zv4c26h]Bu son iLetimi Yazdım ve forumda konuLarı gezerken En cok Sen sevindin degiL mi ? BasLıkLı konuyu gorunce ve icinde sırf Bana endeksLi oLumsuz yorumLarı okuyunca (zaten konu benim icin acıLmıs) WeLcome sinan soysaL yazısını gorur gibi oLdum :)

sinan kardeş , milletle dalga geçmen için yapılmadı bu site[/quote:1zv4c26h]
bi diLLe, ne daLga gecmesi :shock:[/quote:1zv4c26h]

senin gökçeye ufak bir serzeniş yapacak bilgin olduğuna inanmıyorum.[/quote]
Abi tamam bu kadarda üstüne gitmeyelim arkadasın.
Oda insan oda hata yapar. :D

Sinan sende ben geçmişe sünger çektim artık beyaz bir sayfa açtım dersen kimse üzerine gelmez!!!
Çünkü sen kötü faka bastın çok kötü hemde!!!