TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 76 - 57 Oyak Renault

Re: Galatasarayımız?Oyak Renault

Bu sene baskette tarih yazalım..

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":3fav059r]arkadasLar bu topic'de GaLatasaray-oyak macını tartısaLım , Beni deiL oke ;)

Biz seni tartışmıyoruz , tartışılacak bir yönün yok :)[/quote:3fav059r]
Tartısma oLmasın diyorum, hic bi arkadasLa poLemige girmim diyorum ama bu tip sazan arkadasLar isin .... cıkarıyo :?
arkadasım, BenimLe kisiseL bi sorunun varsa GeL msn'e orda derdini anLat,cozmeye caLısaLım sıkıntını.
ama bu forumda bu tip artistik hareketLerLe hic bir yere varamassın.

ilginç birşeydir ntv maç istanbul'da olmasına rağmen neden vermediğini bi türlü anlamadım.ondan sonra da basketbolla ilgili mesajlar vermeye çalışırlar.başka takımlar için ankaraya da gidiliyor antalya'ya da..liderin maçını vermeyeceksen kiminkini vereceksin

Kerem abi en az bi 50 adam getiriyor o zaman.Fenerbahçe maçına orduyla gelmişti. :) Hastalığı silemedim daha,evi de üzmemek için gelmiyorum.Biraz canım sıkıldı ama sağlık olsun.Belki Bandırma yapıp telafi ederiz. :)

Bandırma'da benim de gözüm var..Abilerimin kulağını çınlatıyorum :)

Şimdi siz dibinizdeki oynanan maçlara bakın, Bandırma deplasmanında takıma sahip çıkan olur diyeceğim ama Ayhan Şahenk´i kendine mesken edinmiş kişilere bunu söylemek haksızlık olur. Ayrıca Bandırma´da Gökçe´nin de gözü vardı. En iyisi minibüs tutmak galiba :)

Takım baktı ki belediyeden bir hayır geleceği yok Maslak trafiğini düzene koydu, takım kaptanı olarak yukarıyla arası iyi olan Cüneyt Erden ufak bir ricada bulundu havalar koşullarıyla ilgili, yönetim de Telekom maçı biletiyle OYAK maçına giriş hakkı tanıyıp bilet fiyatlarını düşürerek bu politikasında doğru yolu buldu...

Onur Yavuz' Alıntı:
Şimdi siz dibinizdeki oynanan maçlara bakın, Bandırma deplasmanında takıma sahip çıkan olur diyeceğim ama Ayhan Şahenk´i kendine mesken edinmiş kişilere bunu söylemek haksızlık olur. Ayrıca Bandırma´da Gökçe´nin de gözü vardı. En iyisi minibüs tutmak galiba :)

Takım baktı ki belediyeden bir hayır geleceği yok Maslak trafiğini düzene koydu, takım kaptanı olarak yukarıyla arası iyi olan Cüneyt Erden ufak bir ricada bulundu havalar koşullarıyla ilgili, yönetim de Telekom maçı biletiyle OYAK maçına giriş hakkı tanıyıp bilet fiyatlarını düşürerek bu politikasında doğru yolu buldu...
Efes maçından sonraki hafta olursa gidemeyebilirim ki o hafta sonundan sonra çok kritik finallerim var. :)

Kombine kartımızla bu maçta da rezil olmaya devam edecek miyiz bilgisi olan var mı . Kart sahipleri koltuklarına oturabilecek mi

Menejer konusunu mu diyorsun Arda :)

Bu arada puan durumunda da 3 yenilgi yazıyor daha çok beklersiniz :D

puan durumundan bahsediyorum.ya bo olaya ne kadar önem verildiğini biliyolar.laneı olsun yaptkları işe.

Bunu yazan zihniyeti az çok tahmin edebiliyorum..

-Olum bunların 3 yenilgisi vardır 2 yenilgi nerden olacak..Fener,Beşiktaş,Telekom'a yenilmişlerdir..

-Haklısın abi ya bi yanlışlık olmuş herhalde 3 yenilgileri var bunların..Cimbom kim?

:D

Boşver biz gülelim Arda ;)

fedarasyona inat şu günüde kazasız atlatsak çok güzel olacak.dee,hüseyin,owens ve hite gibi oyuncuları dinlendirme fırsatı bulup cenk,cemal ve muratı takıma ısındırma fırsatı bulursak güzel olur.cenk bu sezon efeste de oyak maçı oynadı 9 sayı attı.tam ona göre bir maç.bu hafta 12-13 sayı atarsa haftaya efes maçında eski cenki tam anlamıyla izleriz.

Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçına kaybetmiş görünüyoruz, verdiğiniz linkte maçlar ve sonuçlar bölümünde..

Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi 87 - GALATASARAY C.C 68

oyak renault u inşallah yeneriz.Yenmemiz gerekiyor yani.Sezon başında türküye kupası nda bize fark atmışlardı.Onun intikamını alın hadi çocuklar.ilk 5 imiz şöyle olmalı bence dee brown-murat kaya-robert hite-hüseyin beşok-charles gaines ;)

maçımızı neden ntv vermiyor.ntv biraz fazla olmaya başladı değil mi arkadaşlar.lig liderinin maçı neden verilmez .hem de maç istanbul da yani. :(

arkadaşlar resim nasıl koyuyorsunuz.bi yardım edein lütfen

1-bugün telekom-fener maçı var ondan verilmemesi gayet normal.
2-oyak bizi türkiye kupasında yenmedi,ama gruptan çıktı.