TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 76 - 57 Oyak Renault

Re: gs-renault maçının canlı anlatımı

Owens ve Gaines double double yapmaya çok yakın.

Ayrıca salona yaklaşık 3000 kişinin gelmiş olması güzel bir şey. Darısı ULEB maçlarına...

Re: gs-renault maçının canlı anlatımı

Forumumuz en yogun günLerinden birini yasıyor, cok sayıda üye dısında 99 Misafir var . muhtemeLen %20lik kısmı rakip forum müdavinLeri , cok bekLersiniz yeniLmemizi : Lideriz :D :D

Re: Galatasarayımız?Oyak Renault

işte bizi biz yapan bu savunmamız sayesınde lideriz

Güzel oldu ilk yarının bütün olayını Efes maçına taşıdık, bugün fülker'in Telekom'u yenmesi bizim açımızdan daha iyi olacaktır çünkü fülker 4 mağlubiyet Efes 4 telekom 3 beşiktaş 3. Telekom da 4. mağlubiyetini alırsa bir Beşiktaş kalıyor yakınımızda.

İlk yarıyı lider bitirdik her şeyden önce.Sezon başı hayal bile etmiyorduk.Ama rakiplerimizin çamur attığı şekilde tesadüflerle gelmedi bu başarı.Bu anlamsız suçlamaları yapanların hepsini yendik mükemmel bir takım ruhuyla oynayıp.
Maçın özeline maçtan dönenler girer.Bu başarı için teknik kadromuzu,oyuncularımızı ve son olarak da bizi kutluyorum. :)

Tebrikler takıma gerçekten.Çok iyi gidiyoruz çok.Rahatsızdım ,gidemedim maça.Efes maçında telafi ederiz umarım.En iyi hücum,savunmayla başları stratejisini çok çok iyi uyguluyoruz.Gidenlerin ayaklarına sağlık.Lideriz... :)

Maçtan geldim.

Güzeldi..

Tribünde 3500?e yakın kişi vardı.

Özhan Canaydın, Arda Turan, Haldun Üstünel de maça gelmişlerdi. :)

Var Mısın Yok Musun?da yarışmacı Ordu?lu Kemal Abi de vardı. :)

Takımımız çok formda. İlk yarıyı lider bitirmeyi garantiledik. Tebrik ediyorum.

Maç bitiminde Murat Hoca?yla konuştuk. Birisi Efes Pilsen maçında ultra performans bekliyoruz dedi, o da bizde sizden dedi.

Yani Efes Pilsen maçında çok kalabalık olmalıyız..

Haydi bakalım.

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Maçtan geldim.

Güzeldi..

Tribünde 3500?e yakın kişi vardı.

Özhan Canaydın, Arda Turan, Haldun Üstünel de maça gelmişlerdi. :)

Var Mısın Yok Musun?da yarışmacı Ordu?lu Kemal Abi de vardı. :)

Takımımız çok formda. İlk yarıyı lider bitirmeyi garantiledik. Tebrik ediyorum.

Maç bitiminde Murat Hoca?yla konuştuk. Birisi Efes Pilsen maçında ultra performans bekliyoruz dedi, o da bizde sizden dedi.

Yani Efes Pilsen maçında çok kalabalık olmalıyız..

Haydi bakalım.

şampiyonluğu ne kadar istiyorsam kemalinde 500 bin ytl yi kazanmasını okadar istiyorum...geçen fenerli adamın birine buda galatasaraydan diyerek bir babalık yapmıştı hala aklımda kaldı :) .batuhan murat hocadan transfer ile ilgili birşeyler alabildinizmi?

Cenk yine 0 sayı..Umarım düzelir. Efes'teki kimliğinden pek sıyrılamayacak gibi duruyor.

İlk 2 periyot mac basabas gitti 3 periyot acıldık.Ondan sonra gerisi geldi ve macı aldık.Tek üzüldügüm nokta hite ve hüseyinin sakatlaması oldu. :(
Hite in sakatlığı ciddi olmayabilir,ama hüseyinin ki ciddi sanırsam yerinden zor kalkıyordu.

Arda Abi,

Var mısın yok musun banttan yayınlandığından Kemal Abi'nin yarışdığı gün çekilmiş. Yayınlanacak. Ne kadar aldığını soramadım ama.. :)

*

Murat Hoca'ya transferi sormadık. Belki soran vardır, bilmiyorum. :)