TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 76 - 57 Oyak Renault

gs-renault maçının canlı anlatımı

gs-renault maçının canlı anlatımı nı yapıyorum arkadaşlar.tabi izin verirseiz

Re: gs-renault maçının canlı anlatımı

saat 14 te başlayacak maç.takımıza başarılar diliyoruz

maçın başlamsına daha 1 saat 15 dakika var.

arkasdaşlar salonu full doldurun.eğer maça gitmeyi düşünüpte benim burda maç yayınlayacağım haberini alanlar gitmekten vazgeçmişlerse ben o zaman hiç anlatmayım.öyle bişey yok demi arkadaşlar

evet sayın seyirciler 45 dk kaldı :D .az kaldı dayanın.sabrın sonu selamaetmiş

evet yarım saat kaldı.

şuan herhengi bir bilgim yok salonun doluluğu hakkında haber gelince aktarmaya çalışacam

:D :D sağol kardeş

ben ankara da evimdeyim kardeş. :D

tbl nin sitesindede canlı yayın var herhangi aksaklıkta oradanda takip edebilirsiniz..

ben alırım kardeşim sen kafanı yorma.maçın keyfini çıkart :)

evet sevgili gsbasket.com un forumdaki üyeleri hepinize iyi günler.galatasaray -oayk renault maçının canlı analtımla karşınızdayım.iki takımda ısınmalrına devam ediyorlar.takımların ilk 5 leri daha belli olmadı.

hepinizin bildiği gibi takımımzda tufan ın sakatlığı hala devam ediyor.dolayısıyla bu maçta da takımdaki yerini alamyacak.konuk takımda ise bi eksik bulnmuyor.richard chaney e dikkat etmemiz gerekiyor.harırlarsanız sezon başında çok iyi oynamıştı bizim maçıomızda ve elenmiştik.

Re: Galatasarayımız?Oyak Renault

Kutay Çamcı' Alıntı:
Kombine kartımızla bu maçta da rezil olmaya devam edecek miyiz bilgisi olan var mı . Kart sahipleri koltuklarına oturabilecek mi
Darussafaka yonetiminin yaptıgı bir aypıtır bu, MazeretLeri ise koLtukLara basıLarak tahrib ediLmesi.