TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

bir önemli maç daha geliyor.efes'i yenersek beşi bir yerde tamamlanacak.(karşıyaka,fülker,beşiktaş,telekom)maç abdi ipekçi'de.şimdi değerli yazar arkadaşlara sorularım var.birincisi kayseri'de okuyorum.maça geleceğim.bilet nasıl bulabilirim.ikincisi levent veya taksim'den abdi ipekçi'ye nasıl ulaşırım.istanbul'u pek iyi bilmiyorum.

Re: Efes Pilsen-Galatasaray

Nafız Erhan BALCI' Alıntı:
bir önemli maç daha geliyor.efes'i yenersek beşi bir yerde tamamlanacak.(karşıyaka,fülker,beşiktaş,telekom)maç abdi ipekçi'de.şimdi değerli yazar arkadaşlara sorularım var.birincisi kayseri'de okuyorum.maça geleceğim.bilet nasıl bulabilirim.ikincisi levent veya taksim'den abdi ipekçi'ye nasıl ulaşırım.istanbul'u pek iyi bilmiyorum.
Topic birax erken olmuş ama salon büyük olunca mazur görülebilir :) :)
Biletler salı günü http://www.biletix.com adresinden satışa çıkacak oradan veya biletix çağrı merkezinden gişelerinden temin edebilirsin!!!
Taksimden Topkapı otobüslerine, minibüslerine binebilirsin Topkapıdanda dolmuş veya yürüyerek salona ulaşabilirsin.
Diğer bir yolda Sahilden giden Bakırköy dolmuşlarına binip A.İpekçiye yakın olan kazlıçeşemede inip 5 dk yürüyerek salona ulaşabilirsin.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
http://www.biletix.com[/url] adresinden satışa çıkacak oradan veya biletix çağrı merkezinden gişelerinden temin edebilirsin!!!
Taksimden Topkapı otobüslerine, minibüslerine binebilirsin Topkapıdanda dolmuş veya yürüyerek salona ulaşabilirsin.
Diğer bir yolda Sahilden giden Bakırköy dolmuşlarına binip A.İpekçiye yakın olan kazlıçeşemede inip 5 dk yürüyerek salona ulaşabilirsin.[/quote:1jgtpz9u]

bilet fiyatları tahmini ne kadar olur.gsbasket.org olarak özel olarak doldurulacak bir tribün var mıdır?
yoksa efes tarafında mi izleyeceğiz :(

efesin tarafı yok salon olduğu gibi bizimdir siz maça gidin dışarıda kalmazsınız bakınız geçen sene final sersi efes-fenerbahce ülker

http://www.biletix.com[/url] adresinden satışa çıkacak oradan veya biletix çağrı merkezinden gişelerinden temin edebilirsin!!!
Diğer bir yolda Sahilden giden Bakırköy dolmuşlarına binip A.İpekçiye yakın olan kazlıçeşemede inip 5 dk yürüyerek salona ulaşabilirsin.[/quote:1zkdtlme]

bilet fiyatları tahmini ne kadar olur.gsbasket.org olarak özel olarak doldurulacak bir tribün var mıdır?
yoksa efes tarafında mi izleyeceğiz :([/quote:1zkdtlme]Bilet fiyatları 5 ytl den 22 ytl ye kadar olacak gsbasket'in özel bir tribünü olmayacak çünkü bütün salon dolacak heryer uA-gsbasket'li olacak hatta efes tarafını bile sığmadığımız için biz dolduracağız durum böyle!

abdi ipekçi'de hiç maç izlememiş biri olarak soruyorum.sahanın en iyi görüleceği ve de taraftar desteğinin en yoğun olacağı tribün hangisidir.ona göre bilet alacağım internetten.tavsiyelerinizi bekliyorum.

abdi ipekçi'de hiç maç izlememiş biri olarak soruyorum.sahanın en iyi görüleceği ve de taraftar desteğinin en yoğun olacağı tribün hangisidir.ona göre bilet alacağım internetten.tavsiyelerinizi bekliyorum.
Parana göre vede tercihlerine göre farklı yerler var!!!
Çok bağırmak istiyorsan pota arkası daha sakin olan yerler ise yan tribünler zaten biletixte krokisi var ona göre seçersin!

Keşke doldurabilsek ama pek ihtimal vermiyorum 12.000 kişilik bir salonu dolduracağımıza.umarım yanılırım ancak 3500 kişilik ayhan şahenk i bile fener maçı hariç tam dolduramadık.bayram günü olan ve herkesin müsait olduğu telekom maçında bile tam dolmadı salon.

maçla ilgili ise bjk ve feneri yeneceğimizi tahmin edip telekom maçında taraftar avantajıyla %51 şansımız olduğunu yani maçın ortada olduğunu düşünüyodum.ancak efes maçında şansımız bence %40.ekstra oynamalı ve oraya gelecek olan taraftarımızdan maksimum yönde faydalanmalıyız.efes takımı sezon başına göre form tuttu ve yabancıları nispeten uyum sağladı.

Birde bizim son maçlarda şöyle bir sorunumuz oluştu nedense.maçlara ilk periyotta hatta ilk yarıda giremiyo takım.durumu ancak 3. periyotta toparlıyabiliyoruz.efese karşı bu olur mu bilemem.konsantrasyon eksikliği oluyo takımda zaman zaman ya da kendine aşırı güven.

Tek maçlık galibiyetler çok önemli olsada sezon içi daha da önemli olan play-off larda bu takımlara karşı 3 maçlık seri galibiyetler alabilmektir.bunu başaracak kapasitemiz fazlasıyla var.Her ne kadar efes maçında rakibi bi parça daha favori görsem de maçı kazanma şansımız doğru bir oyunla çok fazlalaşabilir ve bence şampiyonluğun en büyük adayı biziz.

Konsantrasyon.

Birde bizim son maçlarda şöyle bir sorunumuz oluştu nedense.maçlara ilk periyotta hatta ilk yarıda giremiyo takım.durumu ancak 3. periyotta toparlıyabiliyoruz.efese karşı bu olur mu bilemem.konsantrasyon eksikliği oluyo takımda zaman zaman ya da kendine aşırı güven.

Kendi sahamızda oynadığımız maçlarda ben bunu potaya bağlıyorum..Her maç dikkat ediyorum ekranın solundaki potaya atamıyoruz bi türlü hep ilk yarı orada başlıyoruz..

Kimilerine tesadüf gelebilir ama bence çok önemli bir ayrıntı..

arkadaslar su anda o kadar güzel oynuyoruzki efesi bile yenceğimizi düsünüyorum . efes belki formda olabilir ama oynadığı rakiplerin hicbiri iii savunma yapmadılar. hepsi belli bir zamanda tıkandı . ama su anda karsısında ligin en ii savunma yapan (903 sayı yedik ) üst üste 7 galibiyet alan (en formda) takım oyununu ligte en ii oynayan ve ligin tüm yıldızlarını 1 macta durdurmus bir galatasaray var . yani kısacası takımımız gününde olursa biz bu macı savunmamızla kazanırız

şu anda efes ligin en zayıf ekibi darüşşafaka ile oynuyor maçın 3.periyotu bitmek üzere ama fark 6-8 sayı civarlarında efes lehine.neden bu kadar zorlanıyorlar anlamak mümkün değil.biz bu takımı 38 sayı farkla yenmiştik.sanki olacak gibi.sanki yenecek gibiyiz bu sefer.cüneyt ve hüseyin gününde olursa bu maç bize daha yakın olabilir.

bizi kolay kolay durduramazlar..bizim aslanlar efeside halleder ins.
Boylecek busene en idaali oldugumuzu tam ispat etmis oluruz 8)

Taraftar destegine cok ihtiyacimiz olcak..Ins. full dolar tribunler

bu maçta ya 10 sayı fark yeriz yada 10 sayı fark atarız. taraftarımızla yenmek için herşeyi yapacağız. 10 sayı fark yeriz demem yanlış anlaşılmasın , maç ortada iyi oynarsak farkı biz atarız.

benim izlediğim efes maclarında hakemler hep efes lehine kritik anlarda hatalı kararlar veriorlar . örneğin ksk macında david blatt mac basından beri her pozisyona itiraz ediyor hakemler hicbir inkazda bulunmuyor ahmet kandemir 1 kere itiraz etti 5 yasındakı cocuk gibi azarlandı ayrica mac icinde efes lehine calınan kararlar var ( belki kacıran seyirciler olabilir ama ben kacırmadım ) REZALET nedir bu hakemlerin efes askı ins piyango bizede vurmaz . ( su anda oynanan dacka macında dacka farkı eritmisken sportmenlik dısı faul calındı efes lehine 2 atıs girdi ardından rashad wriht nin 3 lüğü farkı yine actı . mac basa bas gidecekken bu karar efes adına farkın acılmasına neden oldu )

daçka maçını efes 83-74 kazandı.bir türlü oyunu koparamadı.14 tane de hücüm ribaundu verdi.işte hemen aklımıza gaines, owens ve hite geldi.eğer formda olursa bu oyuncular biz daha fazla ribaund yaparız.bu da ekstra hücüm demek.ben inanıyorum takıma.olacak gibi.

Ender'in 2 maçtır 20 sayı üstüne çıkması bence lehimize..Dee onu çok iyi tutacak ve o da zorlama şutlarla ekmeğimize yağ sürecek..

Açıkçası Efes'te çekindiğim isim Gregory..Size olarak sorun yaşayabiliriz onun karşısında..

Emin Doğanca' Alıntı:
benim izlediğim efes maclarında hakemler hep efes lehine kritik anlarda hatalı kararlar veriorlar . örneğin ksk macında david blatt mac basından beri her pozisyona itiraz ediyor hakemler hicbir inkazda bulunmuyor ahmet kandemir 1 kere itiraz etti 5 yasındakı cocuk gibi azarlandı ayrica mac icinde efes lehine calınan kararlar var ( belki kacıran seyirciler olabilir ama ben kacırmadım ) REZALET nedir bu hakemlerin efes askı ins piyango bizede vurmaz . ( su anda oynanan dacka macında dacka farkı eritmisken sportmenlik dısı faul calındı efes lehine 2 atıs girdi ardından rashad wriht nin 3 lüğü farkı yine actı . mac basa bas gidecekken bu karar efes adına farkın acılmasına neden oldu )

emin kardeş biz o salonu doldurursak , kimse o düdükleri çalamaz. telekom maçındaki hakeme 2 yüklendik sonra düzeldi , son pozisyondaki düdüğü bile çalamadı :)

David Blatt,Penn'e çok forma şansı veriyor,Penn'in gerekli verimi verdiğini düşünmüyorum;bana katılır mısınız, bilmem.Serkan Erdoğan da gerekli katkıyı veremeyen oyunculardan biri.Bunun sorumlusu David Blatt.Atmosferi gerçekten çok merak ediyorum.Maç,şimdilk pazar günü saat,17:00 da görünüyor ,bilginize;ama Murat Özyer,cumartesi gününe aldırmaya çalışsacağız demişti.