TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen-Galatasaray 5 Ocak Cumartesi 18:00

Semih Ural' Alıntı:
farkındamısınız bilmiyorum ama Galatasarayın resmi sitesi olan http://www.galatasaray.org un efes maçına olan ilgisi gözlerimi yaşartıyo..

biz salon dolsun diye hafta basından beri bi taraflarımızı parcalıyoruz ama resmi sitede tek bir satır bile yazı yok maçla ilgili. biletlerin satıldıgı haberi yok.

niye bu maç haber verilmiyo hem de maça 24 saat kalmısken niye resmi site bu macı bütün taraftarlarına duyurmz?
Aynen heralde salona seyirci gelmesin diye yapıyorlar. :roll:

gökçe anlamadım ama bence bilinçli yapılıyo
şu an giriş resmi bu maç olmalı ama sitenin girişinde emre güngör var

sinirden deliricem ya bu kadar sacma bi yönetim anlayısı olabilir mi?

Semih Ural' Alıntı:

Valla biz neler gördük abi sen de biliyorsun.

Alıştık artık. :)

Resmi sitede bu maç hakkında ilgili hiçbirşey olmaması gerçekten fecî bir durum... resmi siteye mesaj atılarak bu durum düzeltilebilir ama gerçekten çok kötü en kötü 3-4 gün önceden haberler , resimler konulmalı ki taraftarımız şu ana göre daha fazla olsun , neyse mesaj atalım bu durumu düzeltelim.

Semih Ural' Alıntı:

Ben salı günü resmi siteye baktığımda ansayfada vardı.Hatta Lider Abdi İpekçi'ye çıkıyor yazıyordu.Dünde baktığımda aynısını gördüm.Bugün Emrenin imzasıyla kaldırmışlar.

sevgili arkadaşım tamam resmi sitemiz yetersiz. buna bende seninle hemfikirim.ama efes maçımız hakkında haksızlık ediyorsun.emrenin resmi konulana kadar efes maçımızın resmi vardı site girişinde hemde iki gündür.maç haberide var iki günden beri. haa zamanlama yanlış dersen kabulümdür.

Arkadaşlar yensekte yenilsekte muhteşem bir gün geçireceğiz, Galatasaray taraftarının vede dolayısıyla uA nın gücünü dosta düşmana göstereceğiz!!!

Salonun yarısından fazlasını doldurduk şuan itibariyle... yarına kadar satılacakları vede maç günü salon gişelerinde satılacaklarıda hesaba katarsak yarın salon full olacak.

A.İpekçinin dolması demek hedeflerini büyüten bir Galatasaray basketbol şubesi demek, aslantepeye salon demek, yıldız oyuncu transferi demek, kısaca aydınlık bir gelecek!!!

Hep beraber omuz omuza tek yürek tek bilek tek yumruk İpekçiye akıyoruz!!!

Yarın bende mactayım!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar yensekte yenilsekte muhteşem bir gün geçireceğiz, Galatasaray taraftarının vede dolayısıyla uA nın gücünü dosta düşmana göstereceğiz!!!

Salonun yarısından fazlasını doldurduk şuan itibariyle... yarına kadar satılacakları vede maç günü salon gişelerinde satılacaklarıda hesaba katarsak yarın salon full olacak.

A.İpekçinin dolması demek hedeflerini büyüten bir Galatasaray basketbol şubesi demek, aslantepeye salon demek, yıldız oyuncu transferi demek, kısaca aydınlık bir gelecek!!!

Hep beraber omuz omuza tek yürek tek bilek tek yumruk İpekçiye akıyoruz!!!
abi su yenilmek kelimesini aklımıza getirmesek daha iyi olmaz mı :atki

Galatasaray.org a kaç kişi mesaj attı bilmiyorum ama mesajlarımız işe yaramış.
Giriş değişmiş
Mert Uyguç açıklamada Bbulunmuş
Online Bilet Satışı yapılıyor
Bir de Haber Eklenmiş Siteye

3 kritik deplasman oynayacağız..efes,banvit,antalya...3 de 3 yaparsak bu iş oldukça kolaylanır..

Semih Ural' Alıntı:
bence g3 c4 falan olmaz :)

yahu numaralı kombinelerimizle bile yerimizde oturamıyoruz salonda biletin yazdıgı yere mi oturucaz :)

ama sanırım feci bi ortam olucak ipekçide..
abdi ipekçiye bir kere gittim.oda minnesota maçı münasebetiyleydi.siz daha bilirsiniz ama sinema gibiydi.hatta yanlış oturduğumuz için yerimizden kaldırıldık vs.Tabi Galatasaray taraftarına karışmazlar heralde.Feci bir ortama gelirsek.İşte bundan eminiz tüm Galatasaraylılar olarak.Ancak bugün akıllı taraftara ihtiyaçımız var.Taraftar ne kadar doğru davranırsa takımda okadar akıllı oynar.

Çağrı Çankaya' Alıntı:
[quote="Semih Ural":3u4jzp2u]bence g3 c4 falan olmaz :)

yahu numaralı kombinelerimizle bile yerimizde oturamıyoruz salonda biletin yazdıgı yere mi oturucaz :)

ama sanırım feci bi ortam olucak ipekçide..
abdi ipekçiye bir kere gittim.oda minnesota maçı münasebetiyleydi.siz daha bilirsiniz ama sinema gibiydi.hatta yanlış oturduğumuz için yerimizden kaldırıldık vs.Tabi Galatasaray taraftarına karışmazlar heralde.Feci bir ortama gelirsek.İşte bundan eminiz tüm Galatasaraylılar olarak.Ancak bugün akıllı taraftara ihtiyaçımız var.Taraftar ne kadar doğru davranırsa takımda okadar akıllı oynar.[/quote:3u4jzp2u]

haklısın. ben de daha önce abd milli takımının geldiği ve gecen sene harlem maçlarında maçı biletimin üzerinde yazan koltuktan takip etmiştim.

ama burda öyle bi durum sözkonusu değil. ayhan sahenke hiç geldin mi bilmiyorum ama senelik kombine biletimizle bile yerimizde oturamıyoruz. kaldı ki abdi ipekçide koltuklu yerelere oturmanın pek mümkün olucagını sanmıyorum ama belli olmaz tabi tayfa pota arkasına gecerse işler değişir herkes oturur yerine ama büyük ihtimal benim düsündüğüm şekilde olur.

klüp taraftarlarında henüz yerleşmiş bi olay değil koltuk numarasına oturma olayı :)

Yalnız G3 hep tanıdık oldu ya..Şimdiden 15 kişi buldum :D

bugün biletix'de online satış yoktu!!!bende kalktım istiklal caddesinden aldım bileti.bu niye böyle oluyor anlamıyorum.C1 deyim yarın.tüm basketbolseverleri bekliyorum.

yıllardır bu sayfalara yazdıklarımız hep çile,kan,gözyaşı dolu satırlardı. çektiğimiz acıları burada paylaşarak azaltmaya çalıştık hep. gündüz ızdırap içinde izleyip yenildiğimiz maçlardan sonra,iki karış suratla akşam yemeğine oturmamıza anlam veremeyen anne-babamız değil;bizi en iyi anlayan gene bizdik.

ama dünya değişiyor..bu günleride görmek varmış. dile kolay tam 18 sene sonra ligin en tepesindeyiz ve ilk yarının son maçını oynamadan liderliği garantiledik. artık bu sayfalarda ŞAMPİYONLUK sözcükleri okunmakta. ligde ve avrupada önümüze geleni yendik ama ne yazıkki son dönemde aldığımız büyük galibiyetlerin coşkusuunu burada paylaşamadık. bunca yıl beklediğimiz bu coşkularımızı doyasıya yazacağımız bu zamanlarda forumun kapanmasını nasıl yorumlamak lazım bilemiyorum ama şanssızlık deyip geçelim hadi ve yeni bir zafere hazırlanalım.
bu ilk yarı boyunca takımımız bizi çok mutlu etti ama biz birkaç maç hariç onlara fazla destek veremedik. şimdi sıra bizde ve aldığımız haberlere göre taraftarımız üstüne düşeni yapmış ve biletleri tüketmiş.

ve artık şov zamanı...lider,10000 e yakın taraftarıyla abdi ipekçi'ye çıkacak ve sezonun ilk yarısını lider kapatacak,kazansada kaybetsede. evet kazansada kaybetsede diyorum,çünkü bu maç için sonuç benim için cidden ikinci planda. şimdi keyif ve şov zamanı. kazanırsakda ne ala.

uzun bir donem boyunca efes pilsenin basketbol maclariyla buyuduk biz,avrupa zaferlerine sevindik,petar naumoskiyi sectik elimize her basketbol topunu aldigimizda..

hic dusunmedik kendimize rakip secmeyi efesi,ayni platformda degildik ki,gocunmadik da o yuzden,sariyla kirmizi varken neden efes diye,kabullenmistik suregiden durumu..

uzun araliklarla yasanan fenerbahce zaferleri disinda konusacak bir seyimiz bile olmadi aslinda,arada tolbert,dixon gibi izlemekten keyf aldigimiz oyuncular disinda..

mustafa kemal bitimler giydi bu formayi,kemal tunceri gibi oyuncular,bir sey kaybettirdimi sevgimizden,asla,ama lise cikislarinda zeytinburnunun yolunu tutuyorduk,bizim oyle onemli maclarimiz olmadigi icin,lacivert beyazin altinda cikiyordu sesimiz avaz avaz sariyla kirmizinin askiyla yanarken..

o kadar cok sey var ki,bu sezon hakkinda yazilacak,murat ozyeriyle,dee ile,besiktas,karsiyaka,girona hatta fenerbahce zaferleriyle,ama efes maci hepsinden farkli yarin galatasarayimiz ait oldugu yere cikiyor,temsil edildigi her yerde olmasi gereken yere,zirveye..

foruma 2.yazim bu,ilki bir merhaba yazisiydi,sonra malum yasanan sorunlar forumda,isten her geldigimde sonucunu ogrenmek,yorumlari almak icin karsisina gectigimde kapali olan forum,yarin tarihi gunlerinden birine taniklik edecek,bu kadar zamandir bu ani bekleyen gonuldaslarla..

benim acimdan isin acikli tarafi ise,tam da hirsla,heyecanla,gururla pesinden kosacak bir takima sahipken,o kadar senenin eksikligiyle,yurtdisinda bulunuyor olmam,egitimim sebebiyle..

hatta evimde turk televizyonu bile yok,bilgisayar basinda ya calisirsa umuduyla bekleyecegim sipru diye bir program var elimde sadece,ama ben uyuyamayacak kadar heyecanliyim iste,onbin kisiden biri olacakmisim gibi..

benim icinde bagirin beyler,hepimiz icin..

HAYDİ HEP BERABER ABDİ İPEKÇİ?YE!

2674.gif

Galatasaray Cafe Crown, 5 Ocak 2008 Cumartesi günü 18:00?da Abdi İpekçi Spor Salonu?nda Efes Pilsen karşında ilk devrenin son maçına çıkacak. Bu sezon gösterdiği muhteşem performansla taraflı tarafsız herkesin takdirini toplayan ve 18 sene sonra liderliği yakalayan takımımızı Cumartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu?nda yalnız bırakmayalım...

Haydi Galatasaraylılar, lider takımımızı desteklemek için hep beraber Abdi İpekçi?ye?

Online Bilet Satın Almak İçin Tıklayın!

Galatasaray taraftarına ayrılan yerlerin çoğu satılmış durumdadır. Halen bilet almamış taraftarlarımızın kalan az sayıdaki bileti de bitirip Abdi İpekçi'yi tam kapasitesiyle dolduracağına inancımız sonsuzdur.