TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen-Galatasaray 5 Ocak Cumartesi 18:00

Ozan Öztekin arkadaş yazmış, yıllarca buralarda neler yazıldığını. Yeri geldi kendimizi kandırdık, şampiyon olacağız dedik. Bu sefer, inanıyoruz ve inancımızla tribünlere sığmıyoruz. Apdi İpekçi dolmasada dolma ihtimali olması, Efes'i yenmesede yenme ihtimali olması, ŞAMPİYON OLMASADA şampiyon olma ihtimali olması bizi mutlu ediyor. Artık şirket takımlarını karşısında diz çökmüyoruz ve savaşan bir takımla, savaşan bir tribünle mücadele ediyoruz. Gün geldi! Basketbolda GS'ın şampiyon olması, çok büyük bir olay... Olabilme ihtimali ciddiyet taşıyor. Bu takımı kollarından tutup şampiyonluğa taşıma görevi bizim!

Titresin Efes Pilsen, Galatasaray Geliyor

Bu maçı sahaya çıkmadan kazandık, yenilsekte, yensekte biz bu maçı kazandık.... geleceğimizi kazandık!!!!

SELAM OLSUN GALATASARAYIMIZIN AYDINLIK GELECEĞİNE!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu maçı sahaya çıkmadan kazandık, yenilsekte, yensekte biz bu maçı kazandık.... geleceğimizi kazandık!!!!

Keşke yönetimde bizim gibi geleceği görebilse ? tek korkum mart ayında yapılacak seçim , inşallah bu yatırımları bitirmezler. üstüne koymak için uğraşırlar.

yola cıkıcam bırazdan arkadaslarıda alıp sonra abdi pekcıye gecıcez heycanlanmaya basladım 10000 ultrAslan orda olucak özledgımız buydu belkıde sımdı bunu yakalamısken dotasıya cıkarma vaktı geldı eyup abının dedıgı gıbı bu aksam kaybetsekde gelecegı kazandık*** YÜRÜYEDUR aslanım

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Çok doğru Eyüp abi, Kaybetsekte geleceğimizi kazandık inşallah böyle devam eder...

Orda olucaz :)
Ayhenk Şehenk kızmasın ama artık sığmıyoruz oraya temeli terk edebilirz :)
Bu arada maç hakkında konuşmak gerekirse tek korkum Hüseyinin olmayışı malum bu sene Fatihtende hiç verim alamıyoruz savunmada boşluğunu kapatsak bile hücümda içerde zorlanabiliriz .

arkadaşlar perdelerin kalkmama durumu var mı hala? valla heyecanla maç saatini bekliyorum perdeleri görürsem çok üzülürüm gerçekten

Onur Göndem' Alıntı:
arkadaşlar perdelerin kalkmama durumu var mı hala? valla heyecanla maç saatini bekliyorum perdeleri görürsem çok üzülürüm gerçekten
Perdeler çoktan fenere etek oldu :D :D :D

Onur Göndem' Alıntı:

İşlerini son ana bırakmış olabilirler perdeleri kaldırmak için iş başa düşer o zaman ... :D

ola bisey olmaz 10.000 bilet coktan satildi perdeler kalkti eyup abinin dedigi gibi fulkere etek oldu :D

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Onur Göndem":ulqyovdk]arkadaşlar perdelerin kalkmama durumu var mı hala? valla heyecanla maç saatini bekliyorum perdeleri görürsem çok üzülürüm gerçekten
Perdeler çoktan fenere etek oldu :D :D :D[/quote:ulqyovdk]
Süpersin Eyüp :)

Ozan Kaya' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":weivy59z][quote="Onur Göndem":weivy59z]arkadaşlar perdelerin kalkmama durumu var mı hala? valla heyecanla maç saatini bekliyorum perdeleri görürsem çok üzülürüm gerçekten
Perdeler çoktan fenere etek oldu :D :D :D[/quote:weivy59z]
Süpersin Eyüp :)[/quote:weivy59z]Tanışıyormuyuz :D :D :D

Heyecan basti..maca 4 saat kaldi sayilir :p

Zafer bizim olur ins.
Olmasada farketmez ama eger yenersek herkeze bomba KAPAK olur 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Onur Göndem":jm4nrwg3]arkadaşlar perdelerin kalkmama durumu var mı hala? valla heyecanla maç saatini bekliyorum perdeleri görürsem çok üzülürüm gerçekten
Perdeler çoktan fenere etek oldu :D :D :D[/quote:jm4nrwg3]
çok iyi yaaaa :D

Arkadaşlar maça gidecek olan herkese yürekten tebrikler ben şu anda izmir'de yaşıyor olmanın ızdırabı içindeyim maçı tv'den izleyecek olmama rağmen şu anda bile yaşadığım heyecan tarif edilemez.Geçen sezonlarda sonucu belli olduğu için öylesine izlediğimiz efes maçlarından sonra bu sene bizlere şimdiden galibiyet heyecanı yaşatan aslan yürekli takımımıza ve taraftarımıza sonsuz teşekkürler.Haydi alalım şu maçı.Kimse yaşanan büyük heyecandan dolayı teknik konulara girmemiş ama maccabi maçında izlediğim kadarıyla hala tam olarak takım kimliği kazanamamış efes'e karşı birz üstünüz gibi.Ancak Gregory'nin savunmasını yapacak olan oyuncumuza(bence Erdem olmalı)büyük iş düşecek ayrıca Penn de form yakalamış gibi görünüyor ancak Dee'nin bu maça da Fülker maçında olduğu gibi yüksek motivasyonla çıkacağını düşünürsek Solomon'a sağladığı üstünlüğü Penn'e de tekrarlaması çok olası.Ayrıca Owens'ın dış şutlarla sağlayacağı ekstra katkı da çok işimize yarayacak gibi zira Owens'ı yüzü dönük olarak savunabilecek bir oyuncu Efesde yok gibi görünüyor. Umarım herşey istediğimiz gibi olur. Başarılar herkese...

merahaba arkadaslar bayadır yazmıyorudum(tabi siteninde kapalı olması nedeniyle)

bugun salonun dolması için kendim gitmekle kalamyacağım babamı ve 9 yasındakı kız kardesımıde goturecegim.Lakin henuz bilet almadım umarım salon gırısınde bır problem yasamayız..

şu galatasaray tv neden kuruldu ne yapıyorlar ni için hizmet veriyorlar.amaçları sadece bize klip izletmekmi.her futbol maçından 2 saat önce canlı yayınmış oymuş buymuş yapıyorlar bu iş neden basket maçlarında olmuyor.bu televizyon futbol takımı içinmi kuruldu lanet okuyorum ya yeter.