TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen-Galatasaray 5 Ocak Cumartesi 18:00

benım gordgum kadarı ile plana gore h blok danda baya bilet satılmıstı hatta benım gordugum c4 den daha fazla satılmıs olmasaydı belkı efeslıler topluca almıstır :D kım bilir

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":3uicglap]Yarın sabah G3'ten alıyorum..

bizde g3 deyiz :)[/quote:3uicglap]

Biz 5 arkadaş geliyoruz tabi bizim üni hariç..Buradan Ahmet abiler falan var..

Bu arada Ahmet abi sen Cevdet abi misin :D
Soruya bak ya :D

Bu maçta salon dolcak.Çünkü konum bakımından Apdi İpekçi biraz daha merkezde bulunuyor.Ve ulaşım daha kolay.

Eyüp abi e1 de cevdet abi g3 demi ayrılmaz ikili ayrılıyor mu? :D :D

Sakatmıymış :)
Ben de diyorum niye oynamıyor maçta maç gidiyor :)
Netten takip edince :)

Volkan Ozger' Alıntı:
Ufak beyınleri ile showumuzu engelemeye calısıyolar ama ımkansız biz xxxxx degılız biz ULTRASLANIZ bekle abdi pekci cumartesı showa hazır ol :D :p

ultrAslan ;)

Hüseyin 'in olmayışı çok kötü oldu. Fatih ya da Cemal'den biriyle mi başlayacağız yoska Gaines + Owens ikilisiyle mi çok merak ediyorum.
Futbol maçıyla aynı güne alınması en az 250 yüksek desibelli sesin Bursa'ya kaymasına sebeb olur.Ama acayip bi atmosfer yaratılacaktır yine tahminim. Efes Perşembe yorgunu olacak umarım değerlendiririz.

efes su anda rakıbıne 34 -45 yenilio :D penn 17 sayıyla oynuyor

arkadaslar nicholas ın ksk macından beri oynadığını hic görmedim . sakatmı acaba bilgisi olan varmı (su anda oynamıyor)

arkadaslar serkan cumartesı gunu oynanacak macta yok , nicholas ın elinde sakatlık var , hutson su anda cok atesli ve serum yiyerek oynuor

Bu Efes'ten bir cacik olmaz.Hep diyorum.Nicholas yoksa efes pilsen kopuksuz Rus birasi(Baltika 3) gibidir:))))Veya Stariy Melnik:)))) Icmesi hafif olur..

Woods'a 2 milyon euro sizce hic verilir mi? Kucuk takimlarin buyuk oyuncularini alma hunerini gosteren baskanlara,menejerlere WOODS ornek olsun Tum basketbol kamuoyuna..

Eger Woods'a 2 milyon euro veriliyorsa,benimde degerim 400.000 euro.;)

Son olarak Efes Pilsen'de goruldugu uzere Sorun yaratabilecek bir isim bile yok.David Blatt'e cok yazik oluyor bunca siradan yabanci CONY arasinda... Ben Blatt olsam acikcasi ne bilim..Tuncay Ozilhan gibi cimri baskanla calismazdim.Allah askina sizce su Efesin hangi oyuncusunu(yapancilardan) kadromuzda gormek isteriz...???? Bence Hite Nicholas'tan daha iyi hemde % 40 bunu iddaa ediyorum..

İstiklal caddesindeki biletix ten aldığım bilgileri paylaşayım herkesle!!!

Şu an 6000 bilet satışa çıkmış bu biletler tükenmesi durumunda üst bloklar yani 6000 bilet daha satılacakmış.

Satışlar çok iyiymiş 6 blok tamamen tükenmiş satışta gözüken bloklarda ise çok az koltuk kalmış.
Kısaca (perdenin önü) biletleri tükenmek üzereymiş bütün blokların satışta olması yanıltmasın sizi dedi.

Yani ilk 6000 bilet belkide daha fazlası maç gününe kadar bitecek... 2000 civarıda efesli olacaktır çoluk çocuk çalışanlarıyla vs...
Maç günüde kalan 3-4 bin bilet biter diye düşünüyorum yada bitmeli bitmesi için her şeyi yapmalıyız!!!

Bu sezon şuana kadar oynanmış en kalabalık tbl maçı olacak bu maç ama hedefimiz bu değildi hedefimiz o salonu ağzına kadar hınca hınç doldurmak bunun için daha çok çabalamalıyız arkadaşlar!!!

PERDELERİ KALDIRIN FENERE ETEK YAPACAĞIZ!!!!

Tuncay Ozilhan nasil bir baskan anlamak guc dogrusu!! Ucuz malzeme ile kaliteli yemek yapmak istiyor.Heralde Canaydin kani olsa gerek kendisinde.Ikiside Ticarette bu mantikla hareket ettiginden bir bakima dogaldir aslinda..

bu maça kareografi tarzı ufak tefek şeylerde olucak...

taraftar olarak elimizden geleni yaparak uzun aradan sonra ilk efes galibiyetimizi alıcaz inş.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
İstiklal caddesindeki biletix ten aldığım bilgileri paylaşayım herkesle!!!

Şu an 6000 bilet satışa çıkmış bu biletler tükenmesi durumunda üst bloklar yani 6000 bilet daha satılacakmış.

Satışlar çok iyiymiş 6 blok tamamen tükenmiş satışta gözüken bloklarda ise çok az koltuk kalmış.
Kısaca (perdenin önü) biletleri tükenmek üzereymiş bütün blokların satışta olması yanıltmasın sizi dedi.

Yani ilk 6000 bilet belkide daha fazlası maç gününe kadar bitecek... 2000 civarıda efesli olacaktır çoluk çocuk çalışanlarıyla vs...
Maç günüde kalan 3-4 bin bilet biter diye düşünüyorum yada bitmeli bitmesi için her şeyi yapmalıyız!!!

Bu sezon şuana kadar oynanmış en kalabalık tbl maçı olacak bu maç ama hedefimiz bu değildi hedefimiz o salonu ağzına kadar hınca hınç doldurmak bunun için daha çok çabalamalıyız arkadaşlar!!!

PERDELERİ KALDIRIN FENERE ETEK YAPACAĞIZ!!!!

o salon dolacak , bu büyük zaferi salonda 12.012 aslan ve tv başında 25.000.000 aslanla beraber
yaşayacağız.

Efes'in pota alti cok zayif. Hüseyin olsaydi kesin cosardi ama bir sekilde o madeni kullanmak lazim. Umarim Fatih gününde olur ve bu maci aliriz.