TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen-Galatasaray 5 Ocak Cumartesi 18:00

AL SANA CEMAL NALGA diyorum başka da bir şey demiyorum takımda 5 numara yok Hüseyin'den başka ! Fatih Solak neden oynamıyor arkadaşım ? Oynatmayacaksan neden takımda tutuyorsun bu adamı ya ? Boş smacı vuramayan 5 numara mı olur bizi mi kandırıyosunuz ? 2.18 adamı Cemal Nalga mı tutacak ? Genç genç genç nereye kadar genç küçülsün de cebime girsin.Sinirli olduğum için daha fazla yorum yapmak istemiyorum daha sert cümleler sarfedebilirim ama 3. period sonunda durum rezalet konsantrasyon sıfır !

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":39csmcjo][quote="Sinan Soysal":39csmcjo]

Neden üzerinize alındınız siz bazıları mısınız ? ve fırsat mı bekliyordunuz ben hiç bir yazıdan alıntı yapmamıştım !!!
Bursa -gs Macı basLadı Ben kacar, SenLe sidik Yarıstıramıcam ..[/quote:39csmcjo][/quote:39csmcjo]

Siz kendi kendinizle yarıştırın ne yarıştıracaksanız . Kaçın kaçın !!!!!

Murat Celep' Alıntı:
macı ızkemeyı bıraktım ANTİ CEMAL NALGAAAAAAAAA
Macın kırıLma noktası.. Dee'nin mükemmeL pasını cembere vuramadı ve üstüne Dee'nin fauLü,
Maca geLince , Efes Cok rahat bi gaLibiyet aLdı..
Bu magLubiyeti unutup onumuzde ki 4 zorLu depLasmana odakLanmaLıyız ;)

bu maç transfer zorunluluğunu gösterdi..beykoz daçka gibi takımlarda oynaması gereken yarı basketçi cemal in ne işi var bu takımda..fatih de basket topuna gayet yabancı..5 numara mutlak alınmalı..hüseyin yokken gayet sıradan bir takım gibi göründük..efes zorlanmadı bile..ilk 4 içinde işimiz zor..sakatlar düzelse artık..ve maalesef charleroi ve banvit maçlarından umutlu değilim..

cemal'e bence haksızlık ediyosunuz. sadece bir smaç kaçırması maçın sonucunu mu etkiledi sizce? bence cemal elinden gelenin en iyisini yapmıştır. arkadaşlar sadece 1 maç kaybettik, kaybettiğimiz takım Efes Pilsen. Avrupa'nın en iyi takımlarından biri. 3.periyotta iyi bir ivme yakaladık ama gerisi gelmedi. bu takımın bütün oyuncuları alkışı hakediyo..

Arkadaşlar biraz sakin olalım daha uzun bir maraton içerisinde bulunmaktayız...Takım bugün kötü idi yarında kötü olacak diye bir garantisi yok dimi._? Playofffff maçlarına daha çok var tabili bu takıma transfer yapılacak...ama genede biraz sakin olalım bizi 18 yıl aradan sonra bu takım lider yaptı....
tabi bu formayı kaldıramayan oyuncuların bu takımdaki yeri bir daha gözden geçirilmeli

Arkadaşlar çok abartısosunuz sen sene başından beri vermediğin şansları efese karşı verion cemale

Cemal de bence owensdan da gainesden de ii oynadı Yüreğini ortaya koydu. Kırılma noktasıydı belki ama bir anlık hatasından dolayı böle konuşmayın ben de cemali pek sevmem ama bugünkü oyununu ruhunu ortaya koyuşunu görünce keşke her maç 10-15 dk oynasaydı. Maç bitti yenemedik suçlu aramayalım takım olarak kötüydük

Hüseyin olsa daha farklı olurdu Dee Brown da büyük maçlarda oynayamıyor. Fbülker efes

Fatih Erkurt' Alıntı:
cemal'e bence haksızlık ediyosunuz. sadece bir smaç kaçırması maçın sonucunu mu etkiledi sizce? bence cemal elinden gelenin en iyisini yapmıştır. arkadaşlar sadece 1 maç kaybettik, kaybettiğimiz takım Efes Pilsen. Avrupa'nın en iyi takımlarından biri. 3.periyotta iyi bir ivme yakaladık ama gerisi gelmedi. bu takımın bütün oyuncuları alkışı hakediyo..

hocam o smcaç o kadar onemlı bı dakıkada kactıkı tam yakaladık efesı ıvme bızden yana cemal orda cok bencıllık ettı bu 1 degıl 2 degıl gecen tt macındada aynısını yaptı o macıda kaybetcektık neredeyse bı su cemale bak bıde omere eger sampıon olmak ıstıosak ıyı bı 5 numara sart

tufanla hüseyin takımda olmazsa olmaz..çok kısa kaldık efese..işin tuhafı çok sönük bir maçtı..geldik ve sadece yenildik..iyi mücadele ettik mi,,bence pek değil,maça 1 dakika bile ortak olamadık..tutuktuk,isteksizdik,mesela dee maçta olduğunu unutturmak istedi sanki,owens sürekli tuzaklara düştü,kendisinden daha kaliteli oyuncularla bilmem ne yarışına girdi ve sürekli kaybetti,kaybettikçe inat etti ve ekibimizi duman etti,biraz pası düşünseydi daha iyi olurdu..

Bu takima pivot degil,Avrupa'da bilinen taninan bir pivot lazim.Yoksa Sampiyonluk Huseyin bile geri donse % 100 degil.Fatih,Cemal yerine Nedim Dal olsa su takimda daha fazla is yapar.Dogruya dogru arkadaslar,Fatih ve Cemale daha fazla sans nasil nerde verelim??

Eger buyuk takimsak,buyuk dusunmek istiyorsak buyuk oyuncular lazim bu takima..Bu macta Huseyinin buyuklugunu bir kez daha anlamis olduk.Cenk Akyol icin bir sey demek istemiyorum,benden sonraki yazacak arkadasa Cenk hakkinda ki dusunceleri birakiyorum:)

CemaL ve fatih su halleriyLe takımımız İcin kuru kaLabalıktan baska bisey deiL..
Gecen seneki Agressif, pota aLtını karartan, blokcu fatih oLsa bence 5 numaraya gerek biLe kalmaz..
dip not: huseyini Bu gün Cok aradık COOOKK

bence de artik Cemal Nalga inadindan vazgecsin Murat hoca. Olmayacak duaya amin denmez. Kesinlikle Hüseyin'i yedekleyecek veya onun yerine ilk 5 baslayacak bir Pivot'a ihtiyac var.

hüseyin oynayamayacaksa 2 hafta daha, derhal transfer yapılmalı..fikstür yanıyor..tepetaklak olmayalım..banvitteki harvey ve adeleke bizi duman eder

İlk kez Murat Hocayı tebrik edeceğim.Maçın başında Fatih'i görüp ondan vazgeçmek büyük bir davranıştı.Ayrıca 5 numara transferi şart derken boşa konuşmuyorduk.Neyse siyecek birşey yok.Efes mağlubiyetine üzülmem fakaT Mersin ve Ted maçlarını da unutamam.

Biz Beşiktaş, Fener ve Telekom maçlarını daha çok isteyen taraf olarak ön plana çıkıp kazanmayı başarmıştık. Ancak bugün sahada kazanmayı isteyen bir Galatasaray yoktu. Çünkü öyle bir hava estirildi ki yensek de yenilsek de ilk yarıyı lider kapatacaktık ki bu bizim için son yıllarda rüya gibi bir başarımdı. Bu psikolojiyle oynayınca yenilgi kaçınılmaz hale geldi. Neyse söylenildiği gibi bu maçı unutup önümüzdeki 4 zorlu deplasmana bakalım.

Unutmayalım bizim için önemli olan ligi ilk 2 sırada bitirip play off serisine avantajlı girmek. Şimdiden ille de 5 numara isterük diye kazan kaldırmanın anlamı yok. Murat Hoca´nın da sitemizle yaptığı röportajda da bahsetti gibi son hamlemizi play off´tan önce yapacağız.

Akbabalar işte istediğiniz ortam, meydan sizin !

evet beklenilen maç oynandı ve bitti.
bugün iyi bir basketbol oynamadık ancak çok iyi bir mücadele ettik cenk,murat,hite hepsi yerdeki tüm toplara atladılar.bu nedenle tüm ekibimize teşekkür ediyorum.
maçın kurbanı seçtiğiniz cemal olmasa savunma direnç denilen hiç birşey olmazdı maçın tek tarafı yoktur.maçın gitmesinin nedenini o smaça bağlıyan arkadaşlar pota altında kaçan diğer şutları yenilen blokları görmemiş olmalıki böyle sene başındaki gibi yazı yazmaya devam ediyolar.
maçın kırılma anı olarakta farkı 5 e indirmişken hiten çemberin içinde dönen 3 sayılık atışı ve ertesi pozisyonda enderin son saniye 3 lüğü olarak söyleyebilirim.

herşey çok güzel gidiyor.düşünün son hafta efese yeniliyoruz ve hala zirvedeyiz.tüm takıma ve murat özyere olan güvenimden 1 gram kaybetmiş değilim hepsini çok güveniyorum.
...başarılar gelir geçer asaletin bize yeter...