TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen-Galatasaray 5 Ocak Cumartesi 18:00

Saat 17:00 civarı Göztepe Soyak Migrostan biletleri aldım ve herhangi bir sorun olmadı...

Efes Pilsen - Galatasaray arasında oynanacak maçla ilgili konu başlıklarını maç başlayana kadar okumayacağım, sonra gaza geliyorum 8)

Biletler maçtan önce 1 gün önce tükenirse şaşırmam :) :)

yalnız biletix te sanırım ilginç ve ahlaksız bi politika izleniyo
eger biletix.xom a girerseniz maçın linkini bulmanız imkansız
efes pilsen-gslatasaray diye link vermemişler sadece herhangi bi efes logosunun altından çıkıyo
onun dısında hot tickets bölümünde falan bulmanız da imkansız öyle bişey yok çünkü

ayrıca biletixe gidip maç bileti çıktı mı diye soranlar da hayır çıkmadı diyerek geri yollanıyolarmış

birisi bu durumu yönetime ve biletixe bildirebilir mi acaba?
maça gelmek isteyen bazı taraftarlar bu yol izlenerek biletsiz bırakılabilirler..

Ufak beyınleri ile showumuzu engelemeye calısıyolar ama ımkansız biz xxxxx degılız biz ULTRASLANIZ bekle abdi pekci cumartesı showa hazır ol :D :p

ben anlayamıyorum neden boyle birşey yapılsın biletixin amacı dah fazla bilet satmak değilmi efes pilsnin amacaı para kazanmak değilmi eeeeeeeeeeeeee o zaman bunu yapanlar kime hizmet ediyo

arkadaslar bilet fiyatlari pota aarkasi 6 ytl karsilarda 11 ytl dolduralim su salonu.acil işi olmayan gelsin yerini alsın takımımızın galibiyetine tanık olalalım...

herkes efes efes diyor biz yinede hatırlatalım pazar günü bayanlar botaşla 2.lik için oynuyoruz.

Arda Öztürk' Alıntı:
herkes efes efes diyor biz yinede hatırlatalım pazar günü bayanlar botaşla 2.lik için oynuyoruz.
Ona da gideceğiz Arda abi.İyi bari ben de G3 den alayım. :) Orada yer yoksa,F1 den alırım...

Merter Biletixden aldımda bugün biletimi maça ilgi gayet fazla arkadaşlar.
Güzel bir atmosfer bizleri bekliyor olucak Abdi İpekçi Arenada.
İnanıyorum ki salon dolucak.