TBL 16. Hafta | Banvit 77 - 80 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
E

Emin Doğanca

Misafir
cok zor ve dikkat etmemiz gereken bir deplasman , görüşlerinizi bekliorum

Re: banvit - Galatasaray

Pota Altinda su halimizle eziliriz..Banvitin cemberleri cok ilginctir..!!! Cok sert ve boyle garip potasi vardir ki,maclarin basinda o potaya alismak zordur bayagi.Bazi oyuncularimiz daha dogru duzgun potaya atamazken ne yazikki!! Banvit macinda yeni bir yuze ihtiyacimiz olacaktir.Bu da Transfer..!!Dee Brown'dan Banvit macinda patlama bekliyorum artik.Pota Alti disinda her pozisyonda ustunuz.Dalga,Firtina,Lodos olmassa sayet tum GS'lilari Bandirmaya feribotla gitmeye cagiriyorum.

arkadaşlar be size darrel mitchell ,dede brown dan daha iyi dediimde olur u öyle şey çok komiksin diye falan benimle dalga geçmiştiniz.görşleriniz değişti mi.bence dee nin bzie pek bi katkısı yok.bizde solomon olacaktı ki of.neyse maça dönelim .adeleke ve harvey çok iyiler.onalrın yanında mokongo ile hill de çok iyi .işimiz zor

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Pota Altinda su halimizle eziliriz..Banvitin cemberleri cok ilginctir..!!! Cok sert ve boyle garip potasi vardir ki,maclarin basinda o potaya alismak zordur bayagi.Bazi oyuncularimiz daha dogru duzgun potaya atamazken ne yazikki!! Banvit macinda yeni bir yuze ihtiyacimiz olacaktir.Bu da Transfer..!!Dee Brown'dan Banvit macinda patlama bekliyorum artik.Pota Alti disinda her pozisyonda ustunuz.Dalga,Firtina,Lodos olmassa sayet tum GS'lilari Bandirmaya feribotla gitmeye cagiriyorum.

Gitmeyi düşünüyordum ama tekerlekli sandalye takımımızın maçı var o gün..

Re: Banvit - Galatasaray

Zor bir deplasman olacak mac sonu gülen insallah biz oluruz.

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
arkadaşlar be size darrel mitchell ,dede brown dan daha iyi dediimde olur u öyle şey çok komiksin diye falan benimle dalga geçmiştiniz.görşleriniz değişti mi.bence dee nin bzie pek bi katkısı yok.bizde solomon olacaktı ki of.neyse maça dönelim .adeleke ve harvey çok iyiler.onalrın yanında mokongo ile hill de çok iyi .işimiz zor

D.Mıtchell kim ya..Sapla samanı karıştırmayın.Solomon'muş.Gördük solomon'u 3 hafta önce.Hemen akbaba gibi kenarda bekleyip takım yenilince ortaya çıkmayın.

Ben hocamızada,takımımızıda sonsuz güveniyorum.Herzaman yaptığımızı yapıp Tavukçuları yine yeneriz.

Destek vermeyenler bari gölge etmesinler...

Darrel Mitchel igrenc otesi bir oyuncu.Lietuvos Rytas'ta bunu tum cumle aleme ispat etti bu sene kendisi..Bana deseler ki Mitchell mi,Banvitli Mokongo mu,kesinlikle Mokongo derim % 100.!!

Banvit'e kizartma Tavuk(grill) yemek icin gidecegiz,agiz tadiyla gunu birlik donecegiz.;)

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:

Mokongo'nunyerine Crispini aldılar o oynuyor birkaç maçtır

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
Darrel Mitchell , Dee Brown dan daha iyi diyen birine sadece gülerim , hatta gülmekten ölürüm

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="OKAN DEMİRBAŞ":311bxbox]arkadaşlar be size darrel mitchell ,dede brown dan daha iyi dediimde olur u öyle şey çok komiksin diye falan benimle dalga geçmiştiniz.görşleriniz değişti mi.bence dee nin bzie pek bi katkısı yok.bizde solomon olacaktı ki of.neyse maça dönelim .adeleke ve harvey çok iyiler.onalrın yanında mokongo ile hill de çok iyi .işimiz zor
darrel mitchell , dee brown dan daha iii diyen adama sadece gülerim , hatta gülmekten ölürüm[/quote:311bxbox]Ben mitchellin asist yaptığını hiç görmedim nasıl Dee den iyi oldu anlamadım???

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:

hee evet haklısın. çok gülmüştük özür dileriz.
evet görüşlerimiz değişti.
şimdi daha çok gülüyoruz yazdıklarınıza

yeter ya ne cok sacmalıyan adam var efes maglubiyetini mi bekliyomuş herkes ellerini ovusturarak??

su anda mac pazar 16:00 gozüküo acaba federasyon tarafından mac cumaya alınmazmı , cünkü hem banvitin hemde bizim avrupa macımız var . 2 günde 2 mac oynamaktansa 3 günde 2 mac oynamak daha uygun olur bana göre

Daha önce üyeliğini kapatmıştık yeniden gelmiş komedyen arkadaş:) Boşverin kapattım yine.

Dee ile Darrel'ı karşılaştıranı bizden önce Allah çarpar...
Zor bir maç olacak. MNokongo'nun yerine bir adam almışlar. Hiç görmedim ama skor yönü fazla olan biriymiş...

Banvit'in son maçı:

Banvit'ten 36 fark: 108-72

Beko Basketbol Ligi'nde yapılan maçta Banvitspor, Kara Ali Acar Spor Salonu'nda oynanan maçta Darüşşafaka'yı 108-72 yendi.

Oyuna iyi başlayan ev sahibi ekip, ilk 4 dakikayı Harvey ve Hill'in basketleriyle 11-4 önde geçti. Periyodun geri kalan kısmında da iyi oyununu sürdüren Banvitspor, ilk periyodu 27-12 önde bitirdi.

İkinci periyotta da Harvey ile üst üste sayılar kazanan ev sahibi takım, farkın kapanmasına izin vermeyerek, devreyi 56-34 önde kapadı.

Darüşşafaka, Melih ve Chatfield ile sayı farkının açılmaması için direnmeye çalışsa da maçın kalan kısmında savunma ve hücumda oyun disiplininden uzaklaştı.

Maçın son 5 dakikasında genç oyuncularına fırsat veren Banvitspor, Yiğitcan'ın 3 sayılık basketiyle 100 sayı barajını aştı ve maçı 36 sayı farkla 108-72 kazandı.

BANVİTSPOR: 108 - DARÜŞŞAFAKA: 72

Salon: Kara Ali Acar
Hakemler: Emin Moğulkoç, Mehmet Serdar Ünal, Özlem Yalman
Banvitspor: Derya 2, İnanç Koç 10, Hill 18, Harvey 27, Adeleke 14, Crispin 9, Caner 10, Yunus 6, Mutlu, Erdal 3, Yiğitcan 5, Ümit Sonkol 4
Darüşşafaka: Melih 18, Chatfield 13, Kadir Cipa 6, Barış Güney 7, Brown 2, Hakan Erol 2, Soner 7, Ceyhun 5, Eren 12, Gökhan, Burak
1. periyot: 27-12
Devre: 56-34 (Banvitspor lehine)
3. periyot: 79-54

06.01.2008
Kaynak : AA