TBL 17. Hafta | Antalya BŞB 77 - 74 Galatasaray CC

Re: Antalya Bşb. - Galatasaray 19 Ocak Cumartesi Saat: 15.00

Arkadaşlar merhaba,

Antalya'yı Karşıyaka'ya karşı İzmir'de izledim. İlk iki periyot direnebildiler sadece. Ucuncu periyotun başından itibaren büyük bir düşüş yaşadılar. Karşıyaka'nın 7 oyuncuyla oynadığı düşünülürse, ve bu 7 oyuncudan 20 sayı fark yediklerini göz önünde bulundurursak ne dediğimi anlayacaksınız. Türklerinden çok çok az verim alabilen, Ricardo Marsh ve zenci pivotlarının eline bakan bir takım görünümündeydi Antalya. Ne Ersin eski Ersin, Arda bitmiş, Mustafa Kemal Bitim eskisi gibi değil, Uluğ benchte çürümeye terk edilmiş...Orhun Ene'den çok daha iyi bir takım kurmasını beklerdim ama daha gitmesi gereken yol çok.

Rahat bir maç olacaktır. Hüseyin, Hite ve Tufan'dan birisinin bile olması farkın açılması için yeterli olacaktır.

Cok zor olcak içeride telekomu yenen bir takımla oynucayaz yenilgiye sasırmam.

Re: Antalya Bşb. - Galatasaray 19 Ocak Cumartesi Saat: 16.00

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Bu mac son derece kolay gececektir...

Hemde cok rahat kazaniriz... Kepez'in Antalya B.S.B'den daha iyi oldugunu dusunuyorum....

Antalya'nin en buyuk sorunu:Baslarinda Dogan Hakyemez gibi ortami geren birinin olmasi(Turk Basketbolu Adina Utanc tablosu) Arda Urcu falan Lucaslar,Mucaslar,Ne bilim Nedimler,Hadiler bunlar bos isim... Marsh disinda sayi atabilecek oyunculari yok..Bugune kadar gelmeleri Telekomu yenmeleri sans eseri.Telekom mactan once bayagi gevsemisti hatirlarsak.Ayni durum BJK'in da basina geldi.Adamlar 25 sayi one firladilar ve gevseyince Antalya yetisti bir anda...!! O yuzden orta sinif bir oyunla bu maci farkli aliriz...

Antalya seyircisi deseniz sessiz arena:))) :D

lig artık o kadar kolay lokma değil.hiç bir takım boş değil bunun için kolay maçta yok bana göre.neden diyceksin çünkü herkes birşeyler yapmak için uğraşıyor.bakıyoruz 5 kişiyle oynaya karşıyaka yukarılara oynuyor.biz mersine koleje yeniliyoruz beşiktaş kolejden son saniyede kurtuluyor.bunlar şans olamaz çünkü herkes play-off için uğraşıyor.

birde sadece bu sene değil her sene dikkatimi çeken bir olay var.ligde ne kadar saçma sapan adam var hepsinin eli bizi tutuyor çıldırıyoru.son örnek ümit sonkol bunun dışın polay kaya nedim dal filan bir ara ümit türkoğlunun bize üçlük attığını hatırlıyorum nedir bu çektiğimiz ya.

hüseyin en az 2 hafta daha yokmuş,tufanda yeni yeni başlıyormuş.hite ise eğer kendini iyi hissederse antalyada forma giyecekmiş

gstv

Arda Öztürk' Alıntı:
hüseyin en az 2 hafta daha yokmuş,tufanda yeni yeni başlıyormuş.hite ise eğer kendini iyi hissederse antalyada forma giyecekmiş

gstv
Off ya Hüseyin ile Tufan da Lincoln gibi oldu 2 hafta sonra diye diye sezon bitecek :(

Arda Öztürk' Alıntı:

gstv

Allahım yaa..Hüseyin'in 2 haftası dolmuştu niye 2 hafta daha yok acaba :?

Arkadaşlar Hüseyin'de yaşı biraz ilerlemiş bir oyuncu yani.öyle sakatlıklar olur.Önemli olan formunu kaybetmemesi.Gelelim maça.Ligimizde bu takım 7.Bence yabana atmamalıyız.Bide ligimiz hafife alan var.Biz 10. olan Banvit'i zor yendik.BU takıma karşı nolcak acaba.Ama ben bu maçı alacağımıza güvenim tam.

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":18xeeb6e]hüseyin en az 2 hafta daha yokmuş,tufanda yeni yeni başlıyormuş.hite ise eğer kendini iyi hissederse antalyada forma giyecekmiş

gstv
Off ya Hüseyin ile Tufan da Lincoln gibi oldu 2 hafta sonra diye diye sezon bitecek :([/quote:18xeeb6e]

Ya bu saglik kurulu ile halkla iliskiler sorumlusu arasinda nasil bir baglanti var boyle?Anlamak guc..En bastan koy tehsisi,2-2-2-2 hafta deme..en basindan 5 hafta oynayamaz raporu ver bizlerde bilelim,coachta bilsin..

play-off larin baslamasina 24 saat kala bir pivot alacagimizi var sayarsak..CEMAL VE FATIH'le yola devam..Ben size diyim Huseyin 2 hafta gecer,bir 10 gun daha verirler..!

ntv ve e2'nin yayın akışında görünmüyor maç :(

bedenen orada olamasak da, kalbimiz ve dualarımız takımımızla. Allah yardımcıları olsun.

maçımızı vermiolar ksk-bjk efes-fülker maçını veriolar sadece

bu maç hiçte kolay olmayacak helki 7 kişilik rotasyonla bari hite dönse ya

anlaşıldı..hüseyin en az 1 ay daha yok..linderoth da 2 ay ha bu gün, ha yarın diyerek sezon bitmişti(lincoln ve ayhan da öyle)..bu beyanları kim veriyor anlamıyorum..doktorlar veriyorsa yazık halimize..

zaten gs doktorları ne sölese yalan çıkıyo bari ilk günden haber verinde bizde şu gün geliyo şu gün gelicek demeyelim oyak maçı oynanalı 1 ay oldu

ben gs nın doktorlarına pek güvenmiyorum..linderoth mevzusunda 3 ay beklendi..niye beklediniz, birisi söylesin..o zamanlar ameliyat olsaydı,yakında iyileşirdi..ayhan ve sabriyide en az 2 hafta-1 ay geciktirdiler(medyada 2 ay deniyordu ayhan 3 ay oldu..)..sporcunun yüzde yüz iyileşmesini bekliyorlarsa bence hata yapıyorlar..yüzde yüziyileşme genelde çok uzun süredir..hafif riskler alınmalı bence..dün efes maçında nicholasta olduğu gibi..

arkadaslar dün gstv yenigün programında mert uyguçu dinledim ve buna bağlı olarak hüseyin beşok antalya ve hemofarm maçlarında robert hite ise antalya maçında son durumuna bakılarak durumu netlik kazanacak, tufan ersöz isee kondisyon eksikliği olduundan kendine verilen özel idman programı dahilinde çalısmalara baslamıstır

Çok tehlikeli bir maç, takımımız mental olarak umarım kendini lige konsantre olabilir.

Arkadaşlar Antalya maçı çok zor gözüküyor. Bir kişi daha eksik çıkacaklarmış...

Çok zor maç.Efes-fülker ve bjk nın karşıyaka deplasmanına gideceği bi haftada galibiyet süper olur.Şu kadromuzda hücumda pozisyon alıp içerde top isteyen,gerekli pivot hareketlerini yapabilen ve sayıyı bitirebilen bi pivotumuz olsa değil bu maçta Tbl deki her maçta içerde dışarda yenilmemiz çok zor olur.Cemal i bende eleştirmemek isterim ama daha bi kere yukarda yazdıklarımı herhangi maçın herhangi bi dakikasında göremiyorsak ve yaşı daha çok genç diyerek de bunu bi şekilde örtbas etmeye çalışmak aslında kendimizi kandırmaktan başka bi şey değil.Ömer Aşık da genç 86 doğumlu ama euroleague de bile avrupa devlerine zor anlar yaşatabiliyorken hücumda savunmada, Cemal i eleştirmemek herşeyden önce klübümüze saygısızlık.Koskoca GS nin 2. pivotu bu Cemal olamaz.Olurda ilerde fülkerle playoff da eşleşirsek tek pivota 4-5 pivotla oynayacaklar neredeyse bu sölediklerim diğerleri içinde geçerli.Acilen pivot lazım ilerde çok üzülmekten sırf bu yüzden şampiyonluğu kaybetmekten korkuyorum.

evet bu maçların bu haftya gelmesi iyi oldu eğer antalyayı yenersek zirvede bir adım daha ilerleyebiliriz böylece kaybetme lüksümüz ortaya çıkar

Antalya 7. yani play off ta eşleşmemiz de olası bu adamlarla, yani olası bir eşleşmede 1-0 önde başlasak hiç fena olmaz, yani bu maçı alırsak harika olur, yani ezeli rakiplerimiz de birbirleriyle oynarken ? Hani alsak hiç fena olmaz yani :)