TBL 17. Hafta | Antalya BŞB 77 - 74 Galatasaray CC

Re: Antalya Bşb. - Galatasaray 19 Ocak Cumartesi Saat: 15.00

Zor maç.kendi sahasında efes yenmiş bir takım..
su fikstüre bir bakın :

Nor. Sez. 22. Maç dış. Darüşşafaka ( ama içte :D )
Nor. Sez. 23. Maç iç. Beşiktaş Cola Turka
Nor. Sez. 24. Maç iç. Kepez Bld.

Ben bu maçların yayınlanma sistemini hala anlayamıyorum.Yanlış hatırlamıyorsam ilk devre oynanan Antalya bşb. Beşiktaş maçı ntv den yayınlandı. tamam sıralamaya göre veriyolar diyelim Karşıyaka ve Antalya arasında bir basamak var.Bizede biraz tölerans gösterilse keşke.

yeni acilan ntvspor kanalı ilerde beko basketbol ligi maclarını yayınlayacakmı . cünkü coğu zaman ntv tarafından maclarmız verilmio . belki bu kanal sayesinde her hafta takımımızı izleyebilirdik

Fırat Aydın' Alıntı:
Antalya 7. yani play off ta eşleşmemiz de olası bu adamlarla, yani olası bir eşleşmede 1-0 önde başlasak hiç fena olmaz, yani bu maçı alırsak harika olur, yani ezeli rakiplerimiz de birbirleriyle oynarken ? Hani alsak hiç fena olmaz yani :)
Aslında her maçı alsak fena olmaz :)

Bu kadar önemli oyuncuların eksiğine rağmen iyi gidiyoruz bu maçıda alırsak çok iyi olur .

Sorun kanal değil.Zaten e2 de veriyorlardı başka maçları.
Sorun canlı yayın ekipleri.Ve aslında asıl sorun ilgi.Bu sene ilgi arttı 3 büyüklerin tepelerde olması nedeniyle.Bakalım ilgi arttıkça yayında artar aynı oranda.

Emin Doğanca' Alıntı:
yeni acilan ntvspor kanalı ilerde beko basketbol ligi maclarını yayınlayacakmı . cünkü coğu zaman ntv tarafından maclarmız verilmio . belki bu kanal sayesinde her hafta takımımızı izleyebilirdik

murat murathanoğlu asist programının başında bu kanaldan bahsetti.
ancak haftada 4 canlı yayın yapacak kadar kimsenin imkanı yok canlı yayın kolay iş değil filan diye konuştu.her can lı yayın bir canlı yayın aracı,içindeki çalışanı,harcamalar filan haksızda değil.

Antalya Bsb'nin yeri bence kume dusme hatti olmalidir.Kadrosunda Marsh disinda bu ligin standartlarinda pek fazla oyuncusu bulunmamaktadir.Mustafa Kemal Bitimler vs..demode oyuncular artik.

Ben Antalya'yi futboldaki Sivasspor'a benzetiyorum az cok.Yani su an ki ligde Banvitsporun Normal Sartlarda Antalyanin yerinde,antalya bsb'ninde Banvitin yerinde olmasi lazimdi..Neyse bugun ku maci 20-25 sayi farkla aliriz.En kotu oyunumuzla 10 sayi ve ustu fark atariz.

Bence cok basit bir mac.Kepez olsaydi dikkat derdim!!

gecen hafta oynadıgımız banvit macını tribünden takip etme fırsatı buldugum icin cok şanslıyım gercekten unutulmıycak bir mactı ve kazandık!!!

gelelim analyaya yabancılarının kalitesi belli yerli oyuncularından en tehlikelisi bence ersin gorkem acayip 3lük atıo neyse bu deplasmandanda galip cıkarız diye düşünüyorum zor mac kazanmasını bilmeliyiz.

evet biliyorum...ama bazen o siteye erişim çok zorlanıyo

aynı şekilde tbl orgda öle

neyse artık maça yaklaşık 1 saat kaldı takımımıza sonsuz başarılar

Ben şahsen giremiyorum o sitedeki canlı yayına.Siteden canlı yayın olursa sevinirim.

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
Ben şahsen giremiyorum o sitedeki canlı yayına.Siteden canlı yayın olursa sevinirim.
www.tbl.org.tr den skoru bir arkadaş sürekli burayada yazarsa güzel olur!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Semih TİYANŞAN":34lyzp5c]Ben şahsen giremiyorum o sitedeki canlı yayına.Siteden canlı yayın olursa sevinirim.
www.tbl.org.tr den skoru bir arkadaş sürekli burayada yazarsa güzel olur![/quote:34lyzp5c]
Sen yazsana abi baska işin gücün yok zaten :D

Arkadaşlar canlı yayına tbl.org'dan değil,tbf.org.tr'den girin,sağ üst köşede yazar canlı istatistik yayını diye,sizin de söylediğiniz gibi tbl.org.maç saatlerinde sıkıntı yaratıyor.

Tufan,Hüseyin,Hite'da kadroda görünüyor.Altay kadroya alınmamış.Oynucaklar mı merak ediyorum.İnşallah farkı açarız oynarlar.Maç eksiğini kapatırlar.

son dakika:Hite ile Tufan kadrodalar salondada 250 civarı taraftarımız var.