TBL 17. Hafta | Galatasaray CC 78 - 64 Kepez Belediye

Re: TBL 17.Hafta | Galatasaray - Kepez

Cem Hocanın GS TV de çıktığı programda syledikleri umut verdi bana yavaş yavaş rotasyonu arttıracağız demişti şimdi dikkat ediyorumda canr çok daha fazla süre alıyor bence Eren Polatında hatta Alicanın bile yavaş yavaş süre alması lazım bence alican skor ynünden olmasada savunmada ve hücümde takımı oynatabilir diye düşünüyorum böylece rotasyonumuz 10kişiye çıkar takımda rahatlar maçın sonlarında biraz daha diri kalırız .

maç günü ne kadar kişi gelir bilemem ama şuana kadar 125bilet filan satılmış yazık ya bu kadar mücadeleye bu kadar taraftar gelmesi yazık biz ilgi göstermiyoruz ki yönetimden ilgi bekliyoruz .

Taraftarların maça gelmesi için neler yapılabilir acaba?takım iyi gidiyor şimdilik herşey yolunda belki kaliteli bi yabancı alınsaydı şöyle şatafatlı belki dahada seyirci çekilebilir.

Ben yine salonda olacağım.Aliağa maçına 500 kişi gidiyorsa bu maça onun 2 katı kişinin gitmesi gerek.Ama nerede...

Bakırköy tarafından maça gidicek olan varsa beraber gidebiliriz isteyen iletişime geçebilir :)

Havalimanına karşılama için gelenlerin yarısı basket maçlarına gelse,içeride çok zor maç kaybederiz. : )

21 sayı ile kazansak bile bir üst sıraya çıkamıyoruz.Sebebi ise ilk maçta biz hükmen mağlup olduk.Yani puan alamadık.Bu maç kazansak 2 puan alacağız, Kepez ise 1 puan bildiğiniz gibi...