TBL 17. Hafta | Galatasaray CC 80 - 67 Pınar Karşıyaka

Re: TBL 17.Hafta | GALATASARAY - Karşıyaka

sakin olmak lazım eğer beklentilerimiz şampiyonluksa yazık olur takıma güvenleri kaybolur sakin olmamız gerekiyor yenilgiler olacaktır tabiki

hedeflerden baya uzaklastık.gercı sene bası herkes buralara razıydı ama o muhtesem serıden sonra herkes avrupa ve lıgde sampıyonluk ıstemeye basladı.o yuzden hedeflerden uzaklastık baya.daha kesınlıkle kayba tahammul yok lıgde. ıcerde efes bjk dısarda ulker banvıt olın macları tehlıkelı maclar zaten.burda kaza yasanmamalı

ArkadaŞLAR bunu daha önceleride konuşmuştuk ama
Euroleage gidebilmemiz en azından ön eleme oynayabilmemiz için
en az kaçıncı olmamız lazım?

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
ArkadaŞLAR bunu daha önceleride konuşmuştuk ama
Euroleage gidebilmemiz en azından ön eleme oynayabilmemiz için
en az kaçıncı olmamız lazım?
banvit geçen sene 3. sıradaydı bir takım önelemeden çekilince onlar gitmişti sanırım.

Şampiyon olsakta direk gidemiyoruz...Öyle bir statü var...Eurocupu alırsak gideriz...Fülker-efesin 2012 ye kadar sözleşmeleri var ULEB le katılım hakkı olayında...Zaten malum ıkı takımda iyi gidiyor kendı grubunda bence...3. olsakta şampiyon olsakta euroligde ön eleme oynayacağız...Malesef öyle...Sözü federasyon değil ULEB söylüyor...MALESEF 2 takımlada katılım anlaşması yaptılar 2009 da 3 yıllık...

Yoğun hayal kırıklığı geçince daha da kuvvetli bağlanıyor insan.Bu takımda bulduğum samimiyeti başka hiçbir takımımızda hissedemiyorum.(futbol,basketbol,voleybol)Tabi bu sezon hiç izleyemediğim Engelsiz Aslanlar'ı tenzih ediyorum.Onlar hiçbir kıyaslamaya tabi tutulamayacak kadar değerli bizim için.
Sonuçların nasıl olduğu çok önemli değil.Yeter ki bu havayı kaybetmeyelim.

Vurup geçeriz,direnemez Karşıyaka.Sonra da her maçtan sonra yaptıkları gibi hakeme ağlarlar.Bunlar kadar ağlak bir camia daha görmedim basketbolda.

Ayrıca kimse misafirperverllik falan göstermesin. Bizim yaptığımız jestler karşısında her sene İzmirde olay ve küfürler oluyor. Burda adam gibi davranıyoruz diye bi tarafları kalkıyor bunların.

Bende yarı yıl tatili İstanbul'da geçireceğim için Cuma günü İstanbulda olacam.Allah izin verirse bu maça gelmeyi düşünüyorum gelecek olan arkadaşlar varsa görüşelim

Erdal Can İçelli' Alıntı:
Bende yarı yıl tatili İstanbul'da geçireceğim için Cuma günü İstanbulda olacam.Allah izin verirse bu maça gelmeyi düşünüyorum gelecek olan arkadaşlar varsa görüşüp
Bench arkasına gel bizim takımın gsbasket olarak ordayız zaten :)

Oktay Hoca sakatlarımızda çok büyük gelişme yok demiş. Açıklamalarında biraz karamsarlık vardı sanki. Ben öyle sezdim en azından.

Önümüzdeki iki maç lig ve Avrupa'daki iddiamızı devam ettirme adına çok önemli. Ne olursa olsun almalıyız. Altı kişilik kadroyla bile çıksak almamız lazım.

Arkadaşlar ben bir şey soracağım dönüşte ben topkapıdaki tramvay durağına gidecektim ama kulubün ücretsiz otobüs seferleri olduğunu duydum onlar zeytinb urnuna mı gidiyor ve orada metrobüs tramvayın yanında mı şimdiden sağolun ..

Selim Cenker' Alıntı:
Furkan yok maçta onlar Furkan olmadan çok zorlanırlar pota altında...
furkan yok dıyorsunda,adamlar furkan yokken 9 macın 6 sını kazanmıslar ki kaybettıklerı bır macta bıldıgınız gıbı protesto amaclı genclerle cıktıkları besıktas macıydı.stanojevıc e dıkkat etmlıyız bence,cok formda..

Her yönüyle bizim açımızdan zor bir maç olacak ama içimde bu maçı rahat alacağız gibilerinden bi his var oyuncularımız her şeyin farkında eğer olası bi mağlubiyet durumunda üst gruptan kopup 5. 6. lık için beşiktaş ve karşıyaka ile çekişmek zorunda kalacağız.Bu maçla beraber son 6 maçta alınan 4 mağlubiyetin izlerini silerek tekrar eski havamızı yakalayabiliriz.

Trübün konusuna gelecek olursak asefa maçında o göbekteki tayfanın içindeydim az ama gerçekten öz taraftar vardı davul takviyesiylede güzel bi ambians oluşturmuştuk.Bu maçta o göbekteki tayfanın yarısı o saatte bursA deplasmanı için yolda olacak ve bu biraz sıkıntı olabilir fakat maç saati ve maçla ilgili gerek resmi site gerek uA com un yoğun çalışmaları ile bu açığı kapatabiliriz ve abdi ipekçiyi yeniden cehenneme çevirebiliriz...

BİZ BURDAYIZ; YİNE VARIZ; BİZ GALATASARAY'LIYIZ....

1' de Bayanlarımızın maçı , 3'te Erkek takımımızın ve son olarak koşa koşa eve gidip televizyonu açıp Bursaspor maçı hadi hayırlısı :)

Deniz baskıın Deniz Baskıınn idareyee!! :)) Yarın maça gelme de bak bakalım bir daha store anıalrı anlatabiliynmu buralarda!!!! Sühan Cem ÜÇsoy'un farklı yüzünü görürsün. (bu arada soy adım uçsoy ama adam ısrarla üçsoy diyor :D)

Sühan Cem' Alıntı:
Deniz baskıın Deniz Baskıınn idareyee!! :)) Yarın maça gelme de bak bakalım bir daha store anıalrı anlatabiliynmu buralarda!!!! Sühan Cem ÜÇsoy'un farklı yüzünü görürsün. (bu arada soy adım uçsoy ama adam ısrarla üçsoy diyor :D)
Beni illa bütlerden bırakacaksın sanırım sayın ''Üçsoy'' :) İktisat 0 , muhasebe 0 , tarih 30 , bilgisayar ve edebiyata ise girilmeye bile tenezzül edilmemiş :) Neyse ya hangi birini kurtarcam zaten. O yüzden geliyorum. Yarın saha içi bilet satılmazsa kötü olur ama . Sizce de öyle değil mi sayın Üçsoy :p

Onur Karakuzu' Alıntı:
Arkadaşlar ben bir şey soracağım dönüşte ben topkapıdaki tramvay durağına gidecektim ama kulubün ücretsiz otobüs seferleri olduğunu duydum onlar zeytinb urnuna mı gidiyor ve orada metrobüs tramvayın yanında mı şimdiden sağolun ..

Selamlar,

Maçlar sonrasında Topkapı yönüne doğru yürüyen taraftarlarımız için böyle bir uygulama kararı alındı. Sanırım beş-altı adet otobüs kalkacak sırayla. Topkapı'daki metrobüs duraklarına gidecek.

Sercan Düşmez' Alıntı:
Arkadaşlar sakatlarımızın durumu tam olarak nedir bilen varmı?

Tutku Açık olmayacak gibi görünüyor. Josh Shipp ve Evren Büker oynayacak. Caner Topaloğlu, antrenmana çıktı. Kadroda olabilir. Ama ne kadar süre alır, bilemiyorum. Fedakârlık yapan çok sayıda oyuncumuz var bunun dışında.