TBL 18.Hafta | Erdemir 76 - 74 Galatasaray CC

Re: TBL 18.HAFTA Erdemirspor-Galatasaray

Dairus son yıllardaki en kötü bu mevkide oynayan adamımız diyebilirim.Akıl almaz işler yapıyor her maç,fakat çok basit hatalar yapıyor,top kayıpları,yanlış hücumlar.
Bugün de son hücum çok tecrübesizdi.Yazık oldu

Darius biraz daha zorlasaydın ya abicim ters falan fırlatsaydın topu.
Şaka gibi ya maçı nerelerden çevirdik son top Darius a kalınca ...

GUARD GUARD GUARD. . .

Bu adamın eline 3 kere son top geldi.

Banvit maçı,Fenerbahçe maçı, Erdemir maçı.
3'ünde de saçmaladı.Ne olur bu takıma bi aklı başında guard ver yarabbi . . .

Guardı Can ve D Wash olan takım gelecek için çok hayal kurmamalı zaten.

Can efendi 17 dk 3 sayı 1 asist 1 ribaund.
DWash efendi gene fantastik işlerin peşinde.

yazık oldu cok yazık oldu..cem hoca,bi fatih i oynatmamayı bide mola almamayı cok seviyor galiba..!

Maç boyu pota altımızda cirit attı Erdemir pivotları ama Cem Hoca Fatih'i hiç kullanmadı. Gerçekten anlamıyorum.Polat Kocaoğlu nedir allah aşkına ? 3 lük atmaktan başka hiçbir işe yaramayan bir oyuncu.Galatasaray'da yeri yok.

Yine sinir sistemim allak bullak oldu,kıpkırmızı oldum yine.Sağlımı bozacak bu takım.

Maçı kaybetmek için elinden geleni yapan teknik kadro dahil herkesi ayakta alkışlamak lazım. O son hücum neydi. Birşey anlayan varmı?
3 adamın arasına girip sağa sola dönmenin alemi nedir. İndir topu içeriye 1 faul çıkar baskı gelsin dışardan şu at. Fakat biz ne yapıyoruz. Darius alacak kafasına göre 12 saniye gezinecek son saniyede alakasız yere pas çıkaracak. İstatistiklere bakınca Darius 2 top kaybetmiş gözüküyor. 4 tane saçma sapan 3 sayı atışı var. 3 sefer son saniyelerde elinden birilerine atıpda al sana bomba dediği pozisyon var. 0 asist ile maç bitiren bir Guard ile biz nereye gidebilirizki?

Re: TBL 18.HAFTA Erdemirspor 76 - Galatasaray 74

bu guard ile ancak bu kadar. üzülmeye gerek yok. gerçektende yabancı olmasına rağmen çok sıradan 1 numara ile oynuyoruz. Artık teknik heyette buna çözüm bulacaktır bu sezon olmasa bile önümüzdeki sezon.

Yine çok kötü bir kenar yönetimi, çok kötü tercihler. maç kopmaya başlamışken mola almıyor hoca, sonra bugün hiç oynamayan Murat'ı sokuyor oyuna. Sonra yine saçmalamalar. Basketbol şubesi bu yıl tam anlamıyla çuvalladı bu maçla birlikte. Avrupa'da yoksun, kupada yoksun, ligde yoksun. Artık play-off'a kalırsak mucize gerçekleştirmiş oluruz ki, Banvit-Fener-Efes gibi üç ciddi maç varken önümüzde bu mucize gerçekleşmez gibi görünüyor. Ligde kaldığımız için sevinelim en azından ve diğer tüm branşlar gibi gazozuna maçlar oynamaya devam edelim.

Çetin Yılmaz denen adam bile anladı hoca mola almadı.

Fatih bugün oynasa Kone o boş sayıların yarısını atamazdı.

Play Off hayalleri suya düşer... Jasa, Rancik, Mike gider...

Ben suçu Darius'da bulmuyorum. Son hücumda ki Erdemir top kaybı yaptı, alırsın oyuna Jasaitis'i Mike - Rancik - Jasaitis 3lüsü ile uygun pozisyonda potaya yollarsın. Ama nerde :(

Ferit Erdem' Alıntı:
Son hücum Jasa kenarda. Daha ne anlatalım ki?

Maçın özeti budur işte. Lazım olan adamlar gerektiği zamanlarda kenardaydı.

Erdemir pota altını maden ocağı gibi kullandı, Fatih yok. Hadi Fatih yok Radoslav da kenarda onun yerine rakip şutu kullandıktan sonra ellerini havaya kaldıran Polat var. Murat Kaya sürekli kenarda. İlginç tercihlerle sahadaydık bugün.

Keşke herkeste Evren'in hırsı olabilse...

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Ferit Erdem":3qhcf2sv]Son hücum Jasa kenarda. Daha ne anlatalım ki?
[/quote:3qhcf2sv]
Ben de onu anlamadım.Dedim acaba bi sakatlık falan geçirdi de ben mi görmedim maç içinde.Son topu D-wash e kullandıran zihniyeti teprik etmek lazım hiçbişey yapamıyosan indir içeri ordan uzunlar zorlasın belki bi faul bilmem ne çıkar.Darius bey kahraman olacak ya.

Erkan Veyseloğlu sezon sonuna kadr seni takip edecem.bakalım kaç defa 20 sayı ve üstü atacaksın.

Bir ara Ahmet Çakı ilginç bir taktik denedi. Washington'u şut atması için serbest bıraktırdı oyuncularına. Tıpkı Boston'daki Rondo gibi guardlara karşı nadir görülen ama kullanıldığında güzel bir silah olan taktik bu. Dengesiz yapısını bildiği için bu müdaheleyi yapan Erdemir koçu gayet de başarılı oldu...