TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 CASA TED Kolejliler

G

Guest

Misafir
Dolduruyoruz!!!

Evet arkadaşlar takımımız kötü bir mağlubiyet aldı ama bu takımın gerçek potansiyelini hepimiz biliyoruz.
Hüseyinin sakatlığı bizim takımı çok bozdu bununda bu mağlubiyetlerdeki etkisini unutmayalım bence güzel bir serinin başlangıcı bu maçla olacak.

Taraftar olarak iyi bir hava yakaladık büyüğünden küçüğüne bir aile gibi olduk vede her geçen gün büyüyoruz bu cuma maçındada bütün aile bireylerini salona davet ediyorum!!!
Yanlarında ailemize katmak için yeni fertler getirmeyi unutmasınlar:):):):)

Hep beraber omuz omuza cuma akşamı AYDAN SİYAVUŞA!!!!!

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 20.00)

düzeltme yapalım mac cuma saat 18:00 da (eyup abi mac saat 18 de :) )

Emin Doğanca' Alıntı:
düzeltme yapalım mac cuma saat 18:00 da (eyup abi mac saat 18 de :) )
20 de olacak maç yanlışlık yok emin ;)

Küçük kuzenleri de getirmeyi düşünüyorum bu sefer.Gökçe abileriyle oynarlar. :)
Çok sinirlendik dün ama ne yapalım fikrimiz değişiyor biraz zaman geçince.Tekniğe filan girmeyeceğim artık ilk 2 için büyük maçlardan söz ediyoruz.Şu maçları alamazsak unutalım final filan.
Dobie'ye karşı olan makus talihimizi de yenelim hafiften.5 maçın 4'ünü kaybettk Dobie'nin oynadığı takımlara.

Maçın tarihi ne zaman ??

Türkiye Kupası maçları varmış..Lig 1 hafta yokmuş diyorlar..

Arkadaşlar ben foruma yeni katıldım.Ben Kastamonudan maça gelicemde bu bilet alma olayı nasıl oluyo biletler satışa ne zaman çıkıyo nerden alabiliriz biletleri bilen varmı acaba?

Salonu dolduralım ve kazanalım.

İnternette biraz araştırdım ama bulamadım Aydan Siyavuş spor salonun nerede.Yardımcı olursanız sevinirim.

Mümin Yavaş' Alıntı:
İnternette biraz araştırdım ama bulamadım Aydan Siyavuş spor salonun nerede.Yardımcı olursanız sevinirim.
Aydan Siyavuş dediğimiz Ayhan Şahenk Mümin abi. :D

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Mümin Yavaş":3rwti00n]İnternette biraz araştırdım ama bulamadım Aydan Siyavuş spor salonun nerede.Yardımcı olursanız sevinirim.
Aydan Siyavuş dediğimiz Ayhan Şahenk Mümin abi. :D[/quote:3rwti00n]

Ayıkamadım ki ben onu :D çoban olmak çok zor birşey ya :D

Onur UNCU' Alıntı:
Küçük kuzenleri de getirmeyi düşünüyorum bu sefer.Gökçe abileriyle oynarlar. :)
Çok sinirlendik dün ama ne yapalım fikrimiz değişiyor biraz zaman geçince.Tekniğe filan girmeyeceğim artık ilk 2 için büyük maçlardan söz ediyoruz.Şu maçları alamazsak unutalım final filan.
Dobie'ye karşı olan makus talihimizi de yenelim hafiften.5 maçın 4'ünü kaybettk Dobie'nin oynadığı takımlara.
:shock: Batuhan. Volkan varken bana ne gerek var yahu ben uyurum maçta büyük ihtimal. ;)

Rahat kazanırız.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Onur UNCU":dbl053u0]Küçük kuzenleri de getirmeyi düşünüyorum bu sefer.Gökçe abileriyle oynarlar. :)
:shock: Batuhan. Volkan varken bana ne gerek var yahu ben uyurum maçta büyük ihtimal. ;)

Rahat kazanırız.[/quote:dbl053u0]
Valla sen macta uyurken dikkat et ne olur ne olmaz.
Hem senle daha iyi oynarlar cocuklar :D

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":3jfifcgd]düzeltme yapalım mac cuma saat 18:00 da (eyup abi mac saat 18 de :) )
20 de olacak maç yanlışlık yok emin ;)[/quote:3jfifcgd]

Maç 19:00'da ve NTVspor naklen veriyor ...

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 18.00)

Arkadaşlar maç tarihi ne zaman gün değil TARİH..

Kupa maçları dolayısıyla ara verilecekti..

Ara ne zaman olacak?

Tatildeki öğrenciler dışında kimse gelemez o saatte.20:00 yapsalar da çalışanların bir kısmı gelebilse.Üniversiteler de dağıldı anladığım kadarıyla.Salon boş kalır,geçmiş olsun.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Arkadaşlar maç tarihi ne zaman gün değil TARİH..

Kupa maçları dolayısıyla ara verilecekti..

Ara ne zaman olacak?

Arkadaşlar maçımız 1 Şubat Cuma günü oynanacak.Türkiye Kupası maçları bir dahaki haftaya 8-9-10 Şubat tarihleri arasında olacak.

Biz de bu hafta da maça gideceğiz diye seviniyoruz.. O saatte ,çalışan bir insan nasıl maça gelebilir, birisi açıklasın bakalım.. İşyeri Maslakta olan bir insan bile maçı yakalayamıyor.. Hem cuma, hem saat 18.00 de.. Ancak sömestr tatilinde olan gençler gidebilir bu maça..Biz televizyondan bile izleyemeyiz.. Hep bu özürlü saatlerde oluyor bizim maçlar..Ama çok fazla kızamıyorum.. Efes maçını pazardan cumartesiye aldırdığımız için ne kendi yönetimimize , ne de federasyona bir şey diyemeyiz çok fazla.. Maç günleri ve saatleri ile ilgili yakınma kotamızı o zaman doldurmuştuk..Savaş bey de iyi bilir :)

Gidebileceklere kolay gelsin. Yine 500 kişiye oynanacak bir maç..Bir kaza daha olmasın da , ben gitmesem, izlemesem de olur..