TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 18.00)

Bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.:)Türkiye kupasında olmadığımız için Casayı yenip Pınar Karşıyaka maçına daha iyi hazırlanabiliriz

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 20.00)

savas49' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":2s42hmek]düzeltme yapalım mac cuma saat 18:00 da (eyup abi mac saat 18 de :) )
20 de olacak maç yanlışlık yok emin ;)

Maç 18:00'de ve NTVspor naklen veriyor ...[/quote:2s42hmek]Savaş abi merhaba.
Murat Hoca Federasyonla görüştüklerini maçı 20.00 ye aldıracaklarını söyledi.

Ligdeki son 4 maçın 3'ünü kaybetik.Yeniden çıkışa geçmek için iyi bir fırsat.Yeniden bir galibiyet serisi yakalamalıyız.Eğer bu maçta salonu doldurabilirsek takıma da iyi bir moral vermiş oluruz.Ben çok fazla zorlanacağımızı tahmin etmiyorum.

[/quote]Savaş abi merhaba.
Murat Hoca Federasyonla görüştüklerini maçı 20.00 ye aldıracaklarını söyledi.[/quote]

Eyvallah o zaman ,
Ama mac saatlerine federasyondan çok NTV karar veriyor :)

NTVspor vereceği için sorun olmaz ayarlanır sanırım ...

silindi.

ya eyüp abi bn eğer saat 8 de başlarsa malasef gelemeyecem çünki abi saat 8 de başlar 10 da biter ben eve gidemem otobüs yok abi kusura bakma

burakeyvel' Alıntı:
ya eyüp abi bn eğer saat 8 de başlarsa malasef gelemeyecem çünki abi saat 8 de başlar 10 da biter ben eve gidemem otobüs yok abi kusura bakma
Tamam burak bir dahaki maça o zaman.

Ligin zayıf takımlarından Casa'yı farklı mağlup edip Galatasaray'ın kendine gelmesi gerekiyor.Henry Dobie savunmasına dikkat etmek gerekiyor.Ama yinede Galatasaray'ın rahat kazanması gereken bir maç...

eyüp abicim federasyonun sitesinden baktımhttp://www.tbf.org.tr/tbfweb/tbfweb2.nsf/($$TBFV1_BasinBulteni_TBLHP_WEB_View)?OpenView casa ted koleji saat 6 daymış oley gelebilcem bi aksilik çıkmassa

En korktuğum maçlardan biri ;son 4 lig maçının 3 ünü ve bütün avantajımızı kaybettik. Aydan Siyavuş' u doldurmak için bir kaybı daha beklemeyelim.
Maçı kim yayınlar bilmiyrum ama bu ntv ye artık iyice gıcık oluyorum. Adamlar İstanbul dışına çıkmamak için sonucu önceden belli maçları yayınlıyor ama fülker efes gitmeden mesela iddalı bir maç yayınlamıyor. Mecburlar mı efes beykoz tarzı maçları yayınlamaya Altta da üstte de daha denk maçlar varken

dee yine suskun kalırsa hüseyin oynamazsa işimiz çok zor olacak allahtan casanın pota altındada mcfarlin var :D

takım bütün moral motivasyonunu kaybetti bunu geri kazanmanın tek yolu a.ş. i doldurmak.federasyonda maça tarafat gelmesin diye cumaya almış maçı,çok merkezi bir yermiş gibi.

umarım herşey yolunda gider...

Maç Saati 19:00 olarak belirlendi

NTVspor naklen veriyor

Başlığı düzeltebiliriz Eyüp Kardeşim

savas49' Alıntı:
Maç Saati 19:00 olarak belirlendi

NTVspor naklen veriyor

Başlığı düzeltebiliriz Eyüp Kardeşim
kaynak

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 19.00)

Kayıba tahammül edemeyeceğimiz bir maç. Ne olursa olsun kazanmamız gerekn bir maç. Umarım ilk yarıdaki gibi bir kazaya kurban gitmeyiz...

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 19.00)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Kayıba tahammül edemeyeceğimiz bir maç. Ne olursa olsun kazanmamız gerekn bir maç. Umarım ilk yarıdaki gibi bir kazaya kurban gitmeyiz...

Bu mac cok ama cok kritik.Kaybedersek telafisi Izmirde..Izmirdede kaza yasarsak,Hukic veya baskasina hic gerek kalmaz o zaman ne yazikki.....