TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 19.00)

89-71 hayırlı olsun son periyottaki savunmamızla maçı koparttık sadece 11 sayıya izin vermişiz son periyot 8)

Cüneyt:12 sayı 5 asist
Dee:13 sayı 4 ribaund 4 asist
Fatih:9 sayı 7 ribaund 3 blok
Hite:18 sayı 8 ribaund 3 asist
Gaines:15 sayı 5 ribaund

murat hocam lütfen takımda sırıtan oyuncuları oynatma..bak bugün onları çıkarmasaydın yine yenilecektik.bu işin şakası yok

Yerli oyuncularımızdan skor yönünde iki kişi vardı.FAtih ve Cüneyt.Ayrıca Hüseyin ve Tufide dönünce yerlilerden skor katkısı baya alıcaz gibi.Fatih patlamayı yaptı.Serbest atışları kaçırmasa 10 sayının üstüne çıkacaktı.5 tane falan kaçırdı.Daha çok çalışması lazım.Ayrıca Fatih 20 dakika civarı oynadı hatırlatmak isterim.Hite bir ara çıktı Deele değiştirildi galiba sonra az benchte kaldı.Dee faul prpblemi çekti.O da az oynadı.Cemal 3 veya 4 tane faul kaçırdı.

Metin Ertürk' Alıntı:
murat hocam lütfen takımda sırıtan oyuncuları oynatma..bak bugün onları çıkarmasaydın yine yenilecektik.bu işin şakası yok
aynen cenk ve cemal tek kelimeyle !!!!!!HUSRAN!!!!!!! yaratiyor.

umitnayir' Alıntı:
seyircinin hite a yaptıgı tezahürat ve onun karşılık vermesi çok güzel :) bu arada molalarda ki dansöz olacam baba reklamından da gına geldi :D

ben de bi ara yeter be kardeşim deyip güldüm :D

Bugün herkes verimli oynadı.Hite en skorer oyuncumuz oldu.Owens yanlış takip etmediysem sadece tek şut kaçırarak 11 sayı attı (serbest atış kullanmadı).Fatih bu performansını sürdürürse 5 numara gerek falan kalmaz..9 sayı 8 ribaund yeterli bir katkı bence.. Takımda Cemal ve Cenk berbat oynadı..ok büyük ihtimal kadro tam olunca Cemal tribünlerde geçirir sezonun uzun bir bölümünü.. ( 2. yarı ikisi oyuna bile alınmadı)

fatihin iyi oyununda 5 numara alınmamasının payı var sanırsam,bugün bayağı pozitifti..kafası rahatlamış

cenk'in kendinden ümidini kesmiş bi görüntüsü var,toparlanması lazım nba hedefleri var çünkü ;) :)

yabancılarımızın kalitesi zaten malum, oynadılar mı müthiş zevk veriyorlar, ligimize bile sınıf atlatıyorlar.......

cüneyt erden tecrübe ve zeka abidesi........

ama fatih'i izninizle "2008'in ilk baba transferi" göstereceğim....... bu koca adama biraz güvenip süre verdik mi, cüssesi yetiyor! lauren woods'u bile haklayacak kalıp var sende, bravo fatih, inşallah devamını getirirsin!

Fatih 4 te 4 ile serbest atış kullanıyodu, spiker açtı ağzını, "Bravo çok iyi atıyo Fatihi ilk kez 19. hafta da serbest atış çizgisinde gördük ve %100 le atması Türk basketbolu için yararlı" dedi. Nazar değdirdi sonraki 5 atışı kaçırdı 9 da 4 oldu ama 10 da 5 le tamamladı. Maçta ki performansı çok iyiydi gerek sayılar, gerek bloklar yanılmıyosam 3 tane de bloğu vardı ve ribaundlarıyla güzel bi maç çıkarttı.

Daha 2 önce Gökçe'ye Fatih bu dakikadan itibaren rotasyona girecektir çok katkısı olacaktır demiştim. Sağolsun yanıltmadı beni. Dikkatinizi bir şeye çekmek istiyorum. Hem mental hem fiziksel olarak hazırdı maça. Yaptığı smacı değil bu sene geçen sene bile öyle rahat bitiremezdi.
Sonuç olarak bence maçın adamı Fatihtir.

Hite ida uyarmak gerek. Diğer oyunculara ayıp oluyor :)

Umut' Alıntı:
Maça giden arkadaşlar, bakalım Emin hocayı nasıl bulacaklar :) izleyebileceğiniz en kaliteli hakemlerden bir tanesidir.

Evet gördük Emin Hocayı !!

Hite'a 3 sayılık atış yaparken yapılan faulü görmeyerek bu ligin en sakin ve efendi koçlarından olan Murat Özyer'in bile sinirlerini hoplatarak teknik faul almasını sağladılar..

Kaliteli hakemler buysa kalitesiz hakemi düşünemiyorum :shock:

Metin Ertürk' Alıntı:

harbiden ayıp ama.3 aydır fatihin ve camelin potansiyilini tartışyordunuz.fatih iyi oynadı malzeme azaldı şimdi geri kalan 2sine çökün :)

iyi oynadık bugün hite iyi oynadı beklediğimiz bu.şuan hite ın tek sorunu istikrar bir maç 20 bir maç 5 sayıda kalmamalı sonuçta skorer oynuyor daha iyi olmasını bekliyoruz,çemberlerede nazik davransa iyi olur koltukları yeni yaptırdık potalar pahalı kaçar :)

gaines:bilmiyorum soru işareti oluyor,tvden izlerken çok bencil görünüyor.top ile içeri drive ediyor savunma onun üstüne kapandığı an dışardaki forfetleri görmesi gerkir bugün hite ve dee sıcaktı daha fazla skor üretebilirdik.

owens üstüne düşeni yaptı,cenk,cemal erdem vasat kaldılar erdemin smacıda çok hoş göründü.

fatihe ayrı bir parantez açmak isterim ancak açmıyacam,biz tüm sezon oyuncularımızı aşağalamayın diye bağırdık fatih bizi haklı çıkardı ve böyle devam edecek hüseyini aratmadı eline sağlıkmaç sonu(Benim tek tesellim taraftar dedi)burayı okumadığı belli oldu :) okumamaya devam et fatih abi :)

bir kaç şeyde hasan özmeriç ve ekibine yazalım.basketbol oynamaya gelmişler oyunu çirkinleştirmediler,onlarada ileriki maçlar için başarılar diliyelim.özgür adıgüzel kaç senedir izlerim sanırım ligdeki en iyi sezonlarından birini geçiriyor onada bir tebrik yolluyalım.