TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 89 - 71 CASA TED Kolejliler

Re: Galatasarayımız-Casa TED(Cuma saat 19.00)

Taraftarın Dee Brown'a değişik bir süpriz hazırlaması güzel olabilir.Bir pankart veya poster hazırlayabilirseniz Dee için çok büyük moral olur.

Bugün DEE özel bir şarkı bulabiliriz moral açısından hem Casa maçın hemde özellikle Karşıyaka maçında çok ihtiyacımız var

Arkadaslar,

Mac oncesinde ve aralarda Dee nin kendi CD sini calsak ona super moral olur cunku en son Ayhan Sahenkteki yapilan macta calinmisti ve cok hosuna gitmisti.Ayrica onun sarkilari kayahan in ne kadar mutluyum seninle sarkisindan cok daha fazla gaza getirici :) ozellikle 2. sarki tamamen basketbol ile ilgili...

benimde kafama yattı :) .farklı bir motive aracı olabilir.botaşta givens bazen cd den değil kendi alıp direk söylüyor.hemde türkçe :) .

Bu arada erkek basket takımı Galatasaray Degisi'ne kapak olmuş.En sevindirici tarafı takımın posteri de veriliyor.Kerem abiyle konuşmuştuk TED maçında 2002'den beri erkek takımının posteri verilmedi diye.Odanın duvarlarında yer açmak farz oldu. :)

Onur UNCU' Alıntı:
Bu arada erkek basket takımı Galatasaray Degisi'ne kapak olmuş.En sevindirici tarafı takımın posteri de veriliyor.Kerem abiyle konuşmuştuk TED maçında 2002'den beri erkek takımının posteri verilmedi diye.Odanın duvarlarında yer açmak farz oldu. :)

bende uzun zamandır bekliyodum umarım büyük birşeydir

Herkes dergimizi alsın iyice bi okusun :)

Degileri alacağımızdan şüphe duyulmasın da :) Şu müzik olayında bir kaç değişiklik yapmak gerekiyor bencede.Daha motive edici hiphop tarzı şarkıları tercih etsek iyi olabilir.Kayahan'ın şarkısını ben bilmiyorum Amerikalılar nereden anlasın.Küçük bir detay fakat önemli bir detay.

1-2-3-4 bastır cimbombom falan diyo

bence
fort minor-remember the name
chamillionaire-grind time

bunlar tam mola şarkılar ve bütün usa bu şarkıları dinlio bilenler bana katılıcaktır

bu tarz şarkılar çalınmalı

Bircogunuzun dikkatini cekmistir.Basketcilerimiz geliyorlar sahaya kulaklarinda ipod.Amerikalil basketcilerin buyuk cogunlugu hiphop dinliyor.Biz Turkler de seviyoruz.O zaman iki taraftinda dinledigi muzikleri calmak sart oluyor bence.Zaten arabesk sevse basketciler onu bile dinlemeye raziyim ben nefret ettigim halde:) Yeterki moralleri iyi olsun.Umarim yoneticiler macta yine bagirip cagirmazlar oyunculara.Biz moral vermeye calisirken onlar herseyi bozmazlar umarim.

Evet müzik olayı için Eyüp abiyi göreve cagırıyorum :D :D :D

Özellikle Dee'nin bu aralar morale ihtiyacı var. Umarım yeniden form tutar. Çünkü önemli maçlar yaklaşıyor. Bu maçta bir kıpırdanma olacaktır...

Aykun Alan' Alıntı:
inşallah salon dolar...aslında dee den çok şu ntv ye bir pankart açmamız lazım

ntv nin takımımız aleyhine uyguladığı çifte standart bu hafta apaçık ortaya çıkmıştır. basketbolseverler.com daki naklen yayın programında bjk ve fb nin, mersin ve antalya deplasmanındaki maçları yayınlanacak görünmekte ki,bizim bu deplasmanlarımız yayınlanmadı. hemde çok iyi oynadığımız ve lider olduğumuz dönemde. artık bu işin ucunun ferit şahenk'e kadar dayandığını düşünmeye başladım ben.........