TBL 19. Hafta l Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi 66 - 88 Galatasaray CC

Tbl 19. Hafta karşılaşması
14 Şubat 2009 Cumartesi
Saat 15:00
M.Akü Selçuk Ünv - Galatasaray

Arkadaşlar bu maça Konya olan bütün Galatasaraylı arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Re: TBL l M.Akü Selçuk Ünv - Galatasaray C.Crown

Alperen açsaydı konuyu daha iyi olurdu . Ama ne yapalım bir daha ki sefere artık.

Maça gelirsek Selçuk kendi sahasında seyircisiyle bütünleşerek iyi mücadele eden bir takım.Ama bu maçı da kayıpsız atlatacağız.

ıbenkwe yi durdurursak bence fazla zorlanmayız.kalite farkımızla rahat yencegimizi düşünüyorum

tugay abbi oleyyyyy furkan çok büyük sorumluluk aldın benden sölemesi kaybedersek başın çok ağrır :) neyse maç gelince inş kazanırızz

Maç Spormax'de yayınlanacak

Re: TBL l M.Akü Selçuk Ünv. - Galatasaray

Vay be erkek takimimiz memleketime gidiyor he insallah kazaniriz ne diyim.

Dip Not:Maci kayip edersek konu basliklarini acmaya ben´de talibim. :p :ehue ;) :)

Arkadaşlar Konyada yaşayan Gs'li olarak bu konuyu ben açmak istedim üzerimdeki sorumluluğu biliyorum :) :) Selçuk Üniversitesi seyircisiyle gerçekten çok iyi maçta desteklediğim için bilirim:) ama biz orada bu sefer Galatasarayımızı destekleyeceğiz gidecek arkadaşlarla buradan iletişim kurabiliriz.

arkadaşlar cumartesi neyi izleyeceğiz

15 00 antalya GALATASARAY futbol
15 00 M akü s GALATASARAY erk.basket
15 30 f.bahçe GALATASARAY byn.basket

hepsi deplasman hepsi aynı anda 3 te3 yapalım da hiç birini izlemesemde olur.

En tehlikeli oyuncuları olarak görünen Ibekwe ve Monty Mack´i etkisiz hale getirirsek rahat, oynamalarına izin verirsek zorlanarak kazanacağımızı düşünüyorum.

naısl yani antalya maçı 19da değil mi hem birşey daha gs tv bayan basket maçını mı yayınlayacak futbol maçını mı anlatacak ??

Onur Yavuz' Alıntı:
En tehlikeli oyuncuları olarak görünen Ibekwe ve Monty Mack´i etkisiz hale getirirsek rahat, oynamalarına izin verirsek zorlanarak kazanacağımızı düşünüyorum.
Ibekwe yi tutmak imkansıza yakın ( elimizdeki kadroyla ). Anca onun kötü gününde olmasını dilemeliyiz .

YAREN BATİN' Alıntı:
arkadaşlar cumartesi neyi izleyeceğiz

15 00 antalya GALATASARAY futbol
15 00 M akü s GALATASARAY erk.basket
15 30 f.bahçe GALATASARAY byn.basket

hepsi deplasman hepsi aynı anda 3 te3 yapalım da hiç birini izlemesemde olur.
Öyleyse bayan basketbol macini bizim TV´miz vermez herhalde yine mi FB TV´ye düstük cildiracam ya.....

hadi erkek basket maçını spormax veriyoda kötü oldu bu yav aynı zamanda 3 maç off offf fb tv izlemek istemiyom artıkkk :oops: