TBL 19. Hafta l Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi 66 - 88 Galatasaray CC

Re: TBL l M.Akü Selçuk Ünv. - Galatasaray

1 maç kaldı cezasının bitmesine

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":182l5sg7]Verin topu Graves'e oynasın mac boyu tek basina.Herkes Polat cemal erdem kim varsa pota altina Graves birebir veya disaridan.Bu sekilde bir seyler ancak olur.
Antonio da insan xD[/quote:182l5sg7]

:)

Bu maç çok zor olacak, yorgunluk ve konsantrasyon bozukluğu en büyük rakibimiz, Dejan, Erdem, Cücü gibi EWE maçında süre almayan veya az süre alan oyuncularımız daha fazla mücadele koymaları işimizi kolaylaştırır.

Haydi Galatasaray'ım bir galibiyet daha!

furkan istifaa başlık açmışsın o kadar mı hani selçuğuğn kadrosu.

murat hocayı istifa ettirene kadar o kadar çok istifa yazdıkki ne yapayım alıştım istifa demeden mesaj yazamıyom, ahmet dedeyırda sezon sonu bırakacakmış kanka biz kimi istifa ettircez kankaaaaaa

kanka ... ( o kendini biliyor kim acaba gsbasketin istifa sorumlusu ) :D

Yenilebiliriz Hüseyin artık yorulmuştur sanırım.
Selçuk'un başka çaresi yok varını yoğunu harcayacak.

Sıkacağız dişimizi biraz bu maçta...
O dişler ile daha Efes'i ısıracağız.

Arkadaşla bu maçı Konya da ben yalnız mı izleyeceğim Gs li olarak grup olarak girmeyecek miyiz?

Türkiye kupası öncesindeki son lig maçını alıp aradaki farkı korumalıyız.Avrupada aldığımız deplasman galibiyetinin verdiği moralle maçı kazanırız

furkanbalkan' Alıntı:
Arkadaşla bu maçı Konya da ben yalnız mı izleyeceğim Gs li olarak grup olarak girmeyecek miyiz?

Saha önünde bekle abi,yani salonun önünde zaten bir sürü birikiyoruz birlikte girersin. Bize 300-400 kişilik yer ayırılacak,o kısıma isteyen herkes geçebiliyor... :)

Bu arada forumdan kimler maça gelecek,2 ay önceden konu açtık gelen kimse olmazsa inanın üzülürüm... :(

Ben bu maça geliyorum kesin.Ama bize o salonda 300-400 kişilik yer vermezler sanki.Çünkü salonun kapasitesi fazla değil ki.

Bu maçın futbol maçı ile aynı gün ve saatte olması ayıptır.Tepkimizi ortaya koyalım...Federasyona mail atalım...

furkanbalkan' Alıntı:
Ben bu maça geliyorum kesin.Ama bize o salonda 300-400 kişilik yer vermezler sanki.Çünkü salonun kapasitesi fazla değil ki.
3500 kişilik bir salon o salon... Ayhan Şahenk kadar yani... :)

Mustafa Kaya' Alıntı:
3 maçımız aynı saatte başlıyor, olmaz böyle bir şey.

Bu maçın cumartesi olmasının nedeni Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nin, özel bir nedenden dolayı pazar oynanan Casa Ted maçı hariç içerideki tüm maçlarını cumartesi oynamış olmasıdır. Normalde maç pazar günü olacaktı,sonradan değiştirildi.

Bugün Selçuk'un idmanı bayağı şanssızlıklarla geçti,İsmail Çevik,İlker Türel ve Ufuk Kaçar hafif sakatlıklar yaşadılar.

Kendimiz gibi oynayalım ve iyi savunmaya devam edelim , sonuç geçtiğimiz maçlardan farksız olacak. Efes'i ve Türkiye kupasını iple çekiyorum

Galatasaray Konya'ya ne zaman gelecek yani karşılamak için havalimanında kaçta bulunalım acil cevap atarsanız çok iyi olur teşekkürler şimiden

Mutlu Akü Selçuk coachu bayağı iddialı açıklamalar yapmış dikkatli olmamız lazım...

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":3lyujexv]Mutlu Akü Selçuk coachu bayağı iddialı açıklamalar yapmış dikkatli olmamız lazım...
Zaten bizle maçı olan iddialı oluyor.[/quote:3lyujexv]

Büyük takım olmanın farkı da bu!! Ama fazla konuştu gibime geldi neyse Aslanlar sahada cevabı verir...