TBL 2. Hafta | Pınar Karşıyaka 77 - 66 Galatasaray CC

Önümüzde ki hafta İzmir deplasmanında Karşıyaka ile oynuyoruz.

Furkan olaylarına takılı kalmadan sadece basketbolumuzla konuşacağımız güzel bir maç olsun.

Re: TBL |Pınar Karşıyaka-Galatasaray

Zor Maç olacak. Hele şu Ribaund konusunda ki sıkıntımız mac'ı zor a sokabilir.

Re: TBL |Pınar Karşıyaka-Galatasaray

Karşıyaka iki maçtır yeniliyor. Hedef maçları olacak bu. Yenilgi durumunda özellikle hocalarına tepki gelebilir. Bu bağlamda asılacaklar maça. Zor maç olacak kesinlikle.

Re: TBL | Pınar Karşıyaka-Galatasaray

Bizim ribaund sorunu var,Rakipte Furkan var bakalım ne olacak.
Kazanırsak çok güzel olacak lig için.Güveniyorum takıma.

Rakip uzunların savunmasında sıkıntı yaşayabiliriz.Pota altı mücadelesi önemli.Jovo-Furkan ikilisi zaten belli.Onları ne derece durdurabileceğimiz soru işareti.Omar Sneed'i hiç izlemedim.Yine de onu da etkisiz hale getirmeliyiz.

Eren Akın' Alıntı:
Rakip uzunların savunmasında sıkıntı yaşayabiliriz.Pota altı mücadelesi önemli.Jovo-Furkan ikilisi zaten belli.Onları ne derece durdurabileceğimiz soru işareti.Omar Sneed'i hiç izlemedim.Yine de onu da etkisiz hale getirmeliyiz.

Eren pota altında özellikle de ribaunt konusunda bize bu 2li çok sıkıntı yaşatacak gibi görünüyor bakalım hayırlısı..

Omar sneed istatistik olarak pek katkı vermiyor gibi geldi sanki bana...

Osiris Eldridge ve David Holston'a da dikkat etmemiz gerekiyor,hücumda furkan ve jovo dışında bize sıkıntı verecek diğer 2 oyuncu bunlar olabilirler..

Zor maç olacağı kesin,bence bu maçın bizim adımıza kritik isimleri taylor,luksa ve rancik olacaktır...

Geçen sene bu deplasman bizim takımımız adına kıvılcımın çakıldığı maçtı. Yıllar sonra burda kazanmıştık ve geçen seneki darboğazdan çıkışın sinyallerini vermiştik. Benim düşüncem maç içinde iniş ve çıkışların çok olacağı bir maç olacağı yönünde. Takımlar henüz tam olarak oturmadı. Maç sonucu için bence sanki Karşıyaka daha önde gibi ama önceden kestirilebilecek bir maç kesinlikle değil.

maç 23 ekim cumartesi saat 18.00.de biletler şatışa çıkmış 15 ytl izmir karşıyaka çarşıda satışa çıkmış kaynak maraton com tr ve karşıyaka kulübü

Saat değişmez kardeşim biz son maçlarımızın çoğunu saat 18 de oynadık, program 1 ay öncesinden belirleniyor zaten..Tabii birde cumartesi günü olması etken maçın akşam saati oynanması için..

Rancik bir kez daha vursun smacı suratlarına.

Alacağız. Kadro olarak çok üstünüz. 10-12 ribaunt fazla veririz ama savunmayla onu da aşarız gibime geliyor.

Can Altay' Alıntı:
Rancik bir kez daha vursun smacı suratlarına.

Alacağız. Kadro olarak çok üstünüz. 10-12 ribaunt fazla veririz ama savunmayla onu da aşarız gibime geliyor.

10-12 ribaunt fazla almaları büyük bir dezavantaj olabilir bizim için. Erdemir pota altı ile karşıyaka pota altı arasında çok büyük fark var bence.Hem kalite hem bitiricilik hem savunma noktasında...erdemir bizden fazla ribaunt aldı ama bitiriciliği çok iyi yapamadılar,karşıyakaya bu şansı verirsek onlar erdemir gibi yapmayacaktır...eğer dediğiniz gib 10-12 ribaunt fazla alırlarsa bu bizim için kaçınılmaz bir mağlubiyet olabilir...