TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Salih GOZMEN' Alıntı:

Yeni oyuncularımızla yapılan ilk röportajı, akşamüstü saatlerinde ana sayfamızdaki Sarı Kırmızı Medya bölümünde izleyebilirsiniz
Şu röpotajı bekliyorum ama bir türlü yayınlanmadı ...

Bilet fiyatları biraz uygun olsa belki derdim ancak şu şartlarda biraz zor gibi...Efes yönetimine sormak lazım Türkiye'de hangi basket maçı bu fiyata izleniyor...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Bilet fiyatları biraz uygun olsa belki derdim ancak şu şartlarda biraz zor gibi...Efes yönetimine sormak lazım Türkiye'de hangi basket maçı bu fiyata izleniyor...
Boşa verdikleri paralrımı çıkartıyorlar diyeceğim ama o zaman biletleri 100bin euro yapmaları filan lazımdı...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
abi eyüp abi gelin bir şekilde gireriz dedi müsait olursan gel erken gel biraz ama

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":xpkyg3zd]Bilet fiyatları biraz uygun olsa belki derdim ancak şu şartlarda biraz zor gibi...Efes yönetimine sormak lazım Türkiye'de hangi basket maçı bu fiyata izleniyor...
abi eyüp abi gelin bir şekilde gireriz dedi müsait olursan gel erken gel biraz ama[/quote:xpkyg3zd]
Özel mesajlan yazsaydın keşke :) kaçta gelelim? :)