TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Önder abi haklısın biz yarın oyun kurucu ile oynarken efesde 4 tane var daha öncede demiştim kazanan 3 aşşağı 5 yukarı belli ama genede bi gaza bakar abi böyle maçlar :) . Sonuç ne olursa olsun biz yan yana maçı izleriz dostluğumuz bakidir abi.

Önder abi selam!

Sizi yenersek çok mutlu olacağım haklısın, ama yenilirsekte çok fazla üzülmeyeceğim!

Finalde sizden kupayı almak için sabırsızlanıyoruz, birazda gözdağı vereyim :) :)

yeni transferlerimiz geldi mi istanbula ( eyüp abi sözleşmeleri kaç yıllık yazmadıklarına göre sezon sonuna kadar dğeğil mi :(

İkiside dün gelmiş sanırım, gerçi emin değilim bu bilgiden, oynayacaklarını düşünüyorum!

Eyüp abi gelmiş ikiside. Galatasaray tv röpörtaj bile yapmış.

Tolliver ve Hosley Galatasaray Cafe Crown?da

Galatasaray Cafe Crown iki yeni transferle kadrosunu güçlendirdi: Anthony Tolliver ve Quinton Hosley?

Geçen sezon Pınar Karşıyaka'da 23.2 ortalamayla sayı kralı olan Quinton Hosley, yeni sezonda Real Madrid forması giyiyordu. Anthony Tolliver ise NBA Gelişim Ligi'nde (NBDL) Iowa Energy takımından Galatasaray Cafe Crown?a transfer oldu.

Anthony Tolliver
Doğum Tarihi: 1 Haziran 1985
Boyu: 2.06
Pozisyon: Forvet
Geldiği Takım: Iowa Energy (NBDL)

Creighton Koleji mezunu Tolliver, bu sezon Iowa?da 14.5 sayı ? 8 ribaund ? 2 asist ortalaması ile oynuyordu.

Quinton Hosley
Doğum Tarihi: 25 Mart 1984
Boyu: 2.00
Pozisyon: Forvet
Geldiği Takım: Real Madrid

Sezon başında Pınar Karşıyaka?dan Real Madrid?e giden Hosley, Euroleague?de 13 maçın 7?sine ilk beş başlarken 8.6 sayı ? 3 ribaund ortalamasına ulaştı.

Yeni oyuncularımızla yapılan ilk röportajı, akşamüstü saatlerinde ana sayfamızdaki Sarı Kırmızı Medya bölümünde izleyebilirsiniz

Yarın maça gelmek istiyorum fakat bilet fiyatları 17 tl olduğu için gelemiyorum efesten fazla davetiye alıp vermek isteyen olursa çok sevinirim yoksa 17 tl verme imkanım yok .

Yarın maç çok zor geçecek. Transferler yeni yapıldığından oynamazlar diye düşünüyorum ama oynasalar bile çok büyük şeyler beklemek yanlış olur. Bu yüzden rotasyon ve kadro kalitesi bakımından önümüzdeler. Taraftara büyük iş düşüyor.

Şuan Efes favori ama olası bir play-off eşleşmesinde -umarım bu final olur- Efes'i geçebileceğimizi düşünüyorum.

bence efes bu maçta favori her ne kadar iki süper transfer yapsakta bu oyuncuların daha takıma alışmamış olmaları durumu zora sokuyor belki hosleyin gelmesi ile guroviç biraz hareketlenir ama bu kaçıncı maçtır hareketlenmesini bekliyoruz :(

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Önder abi selam!

Sizi yenersek çok mutlu olacağım haklısın, ama yenilirsekte çok fazla üzülmeyeceğim!

Finalde sizden kupayı almak için sabırsızlanıyoruz, birazda gözdağı vereyim :) :)

Fener almasın da, gerisi sorun olmaz..

Maci Internetten izlemek icin yayin yapan arkadaslara bi sordum malesef justin.tv de yayinlanmasi cok zor gibi gözüküyor. Fener maci ile cakisdigi icin. Eger yayinci bulursam o mac icin Justin.tv de buraya yazarim

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Barış Çamur":3cz5qm5a]Oyuncularımızla yapılan sözleşmeler sezon sonuna kadar bu arada..
kesinse sözünü geri al :p :oops:[/quote:3cz5qm5a]

Sözleşmeler kesin fakat sözümü neden geri alayım ki ?

Bu arada oyuncularımızın lisans işlemleri tamamlanmış. Koray Hoca süre verirse oynayabilecekler.