TBL 20. Hafta | Fenerbahçe Ülker 81 - 77 Galatasaray CC

Re: FB Ülker - Galatasaray (Canlı)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Bugün yenilsek bile bu yenilgi oyuncuların olmayacak,Şube'ye üvey evlat muamelesi yapanların olacak.

aynen katılıyorum birisi çıkıpta bunun hesabını sormuyor yılardır basketbol voleybol ve diğer branşlarımızı rezil şekilde yönetiyorlar. Fenerbahçe yönetimi çıkıp ülker'i sponsor yapıp takımı birleştiriken bizimkiler uyuyor.
işte bizde böyle d-wash gibi ikinci sınıf yabancılarla ve 2. sınıf yerli oyuncularla ancak bu kadara mücadele edebiliyoruz. yinede teknik kadro ve oyunculara teşekkürler

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":1b3h6qo4]Bugün yenilsek bile bu yenilgi oyuncuların olmayacak,Şube'ye üvey evlat muamelesi yapanların olacak.

Bu cümlenin üzerine o kadar çok şey konusulur ki,maç falan önemli değil benim için artık sesimizi duyurmamız lazım birilerine..[/quote:1b3h6qo4]
Galatasaray Taraftarının bilmediği o kadar çok şey varki,bazı şeyler değişmezse basketbol'da değişen hiçbirşey olmayacak,Amatör şubelerde yaşanan olayları anlatsam,kulübün üzerinden rant sağlayanlardan bahsetsem herkesin ağzı açık kalır,Birkaç zaman sonra çok şey değişecek az kaldı ....

"Eziliyoruz"culara selam olsun..

Takıma, kısıtlı kadroya rağmen ter döken oyuncularımıza helal olsun.

Kümeye diye öten kuşlara da borcumuz olsun...

Oyuncularımızı,Antrenörümüz Cem Akdağ'ı kutluyorum,hepsinin alnından öpmek gerek,onlarla gurur duyuyorum ama keşke kulüp içinde hak ettikleri değeri görebilseler.

Fırat Aydın' Alıntı:
"Eziliyoruz"culara selam olsun..

Takıma, kısıtlı kadroya rağmen ter döken oyuncularımıza helal olsun.

Kümeye diye öten kuşlara da borcumuz olsun...

Bak kardeşim imalı konuşup durma,birine birşey söyleyeceksen açık konuş..Senden başka sözümü bi tarafa çeken olmadı,söylediğimi algılayacak kapasitede değilsen,atıp tutup durmazsan sevinirim.

Takımımızı mücadelesinden dolayı kutluyorum.

Fark genelde 10'lu sayılarda gitse de, son dakikalarda kazanma şansını bile kulanabilirdik; ama olmadı.

Re: TBL | F.Ülker: 81 - Galatasaray: 77

Düşüceğimize ihtimal bile vermiyorum..Ama birileri silkinsin artık,başarı değil benim istedigim ama İSTİKRAR istiyorum..

Galatasaray Cafe Crown
Darius Washington: 17 S, 4 R, 2 A
Caner Topaloğlu: 5 S, 3 R
Murat Kaya: 2 S, 1 A
Mike Wilkinson: 18 S, 9 R, 4 A
Radoslav Rancik: 17 S, 9 R, 2 A
Evren Büker: 8 S, 4 R, 1 A
Can Akın: 5 S, 2 R, 1 A
Simas Jasaitis: 5 S, 4 R, 1 A

Sercan Karabıçak' Alıntı:
[quote="Ahmet Faruk YALÇIN":1diw1auc]kaçta kaç 3 lük attık bilen var mı

24 te 6 üçlük atmışız.[/quote:1diw1auc]

sağolasın,iyi üçlük atan bir takım olarak çok düşük,2 fazla girse maç bizde.zaten 5 tanesini de ikinci yarı attık.sağlık olsun.maçı alsak müthiş olurdu ama

Takımı mücadelesinden dolayı kutluyorum. Son periyotta fark eritmeyi başardık ama son sözü söyleyemedik. Canları sağolsun. Beklenildiği gibi Ukic ve Ömer Onan maçı ülkere getiren isimler oldu.

Bir de 40 yıllık içimdeki fener aşkını da değiştirip söylediniz ya yuh..